Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Rugsėjo mėnesio naujienos

Fondo komanda - Vilniaus maratone!

Visą dieną lijęs lietus nei kiek nesugadino pakilios ir šventiškos nuotaikos, dalyvaujant Vilniaus maratone!🙌

Džiaugiamės, kad šiais metais už fondo komandą APLENKIME VĖŽĮ bėgo ypač daug fondo bendruomenės narių ir žmonių, norinčių prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Esame labai dėkingi, kurie įprasmino savo nubėgtus kilometrus ir dedikavo juos mūsų herojams. 🙏

Norime tarti didžiulį ačiū visiems, kurie vakar dieną pavertė nepamirštama ir kupina pačių geriausių emocijų!🤩

❤️Patį didžiausią ačiū tariame visiems savanoriams, kurie kaip ir kiekviename renginyje negailėjo šypsenų ir geros nuotaikos.

❤️Iš visos širdies dėkojame masažuotojų būriui, kurie savo darbu prisidėjo prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams ir už auką masažavo maratono dalyvius! Nuostabu žinoti, kad ilgametė draugystė dovanoja šypsenas mūsų herojams.

❤️Ačiū sakome BARBORA.LT, mūsų fondo veiklos palaikytojams, kurie pasirūpino, kad maratono dieną būtume energingi ir aprūpino gausiu vaišių stalu. Iš visos širdies dėkojame už Jūsų rūpestį ir buvome laimingi, kad šiame renginyje ir vėl buvote drauge.

❤️Dėkojame Akvilė vandeniui, mūsų ilgamečiams fondo draugams už tai, jog galėjome atsigaivinti Jūsų vandeniu. Gera žinoti, kad kiekviename žingsnyje galime jausti Jūsų palaikymą.

❤️Nors diena buvo lietinga, tačiau saldžių akimirkų su DADU ledai vakar turėjome apstu! Dėkojame, kad palaikote mūsų fondo prasmingą veiklą.

❤️Didžiulį ačiū sakome šefui Artūrui Braslauskui, kuris gausią fondo komandą, savanorius ir svečius vaišino pačiais gardžiausiais valgiais. Turėjome galimybę paragauti šviežutėlių tacos, įvairiausių užkandžių ir firminio šefo Artūro limonado!

❤️Šiltą ačiū sakome Buboo už renginiui paaukotas ryškiaspalves kepurėles, kurias atėjusieji galėjo įsigyti už auką sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū Jums, kad dalijatės šiluma!

❤️Nuoširdžiai dėkojame Baldai1.lt ir Pijui Makarevičiui – Jūsų dėka gausybę daiktų, reikalingų maratonui, atsivežėme į pačią Vilniaus širdį – Katedros aikštę. Ačiū Jums, kad prisidedate prie kilnių darbų.

❤️Šiltai dėkojame Kastyčiui Šliužui už pagalbą pastatant didžiulį pripučiamą fondo stendą, kuris pasitiko visus finišuojančius bėgikus primindamas, kad kovoti drauge UŽ PERGALĘ GYVENTI yra lengviau.

Esame labai laimingi ir dėkingi, jog Vilnius Marathon  metu mūsų fondo erdvė virsta pačiu tikriausiu traukos objektu – po bėgimo jėgas atgauti kviečiame pasimėgaujant profesionalų atliekamais masažais. Visi šie specialistai skiria savo brangų laiką, rūpestį ir šilumą mūsų herojams! Už auką sunkiai sergantiems vaikams atliekamais masažais nori pasilepinti būrys bėgikų.

Didelį ir patį nuoširdžiausią ačiū sakome visiems masažuotojams už prisidėjimą prie kilnios iniciatyvos – Jūsų šiluma ir rankos kuria pačius tikriausius stebuklus mūsų kovotojams.🧡

Aktyvus sekmadienis renginyje ĖJIMAS

Dalyvavome renginyje ėjimas ir turėjome galimybę pabendrauti su visais, užsukusiais į mūsų fondo palapinę!

Džiaugiamės, kad fondo komanda APLENKIME VĖŽĮ buvo gausi ir smagiai nusiteikusi įveikti užsibrėžtus kilometrus. Už iniciatyvą ir visų norinčiųjų subūrimą esame iš visos širdies dėkingi ilgametei fondo savanorei Žydrūnei Kaukėnienei. Ačiū Jums už pagalbą ir rūpestį. Taip pat dėkojame visiems, kurie atstovavo fondo komandą ir namo išsinešė ne tik gerus įspūdžius, bet ir medalius ant kaklo!

Šiltai dėkojame visiems aukojusiems registracijos metu, bei tiems, kurie įsigijo fondo atributiką renginio metu. Jūsų dėka mūsų sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams paaukota 1564 Eur. Jūsų didžiulės ir gerumo kupinos širdys suteikia galimybę išpildyti pačias gražiausias mūsų herojų svajones.

Nuoširdus ir didžiulis ačiū fondo draugams Margas Miškas už prisidėjimą prie renginio – Jūsų žaidimai buvo tikras traukos centras ne tik mažiesiems, bet ir didesniems renginio svečiams. Nuostabu žinoti, kad užsimezgusi draugystė tęsiasi ir toliau, dovanodama džiugias akimirkas renginių metu. Ačiū, kad buvote kartu.

Didelį ačiū sakome Tomui Zieniui iš SHORI karate mokyklos už paskolintą tatamį, kuris mūsų erdvę padarė erdvę patogesne žaidimams. Gera žinoti, kad kartu galime daugiau!

Atvirukų dirbtuvėlės ligoninėje

Nuostabus jausmas dalintis gerumu su tais, kuriems šviesios akimirkos suteikia daugiau jėgų, praskaidrina nuotaiką ir leidžia bent trumpam pakilti virš kasdienybės.

Dalinamės įspūdžiais iš atviručių dirbtuvėlių, kurias surengėme VUL Santaros klinikose, onkohematologijos skyriuje. Šį kartą herojus pakvietėme piešti atvirutes geriausiam draugui. Juk geriausi draugai visada supranta, išklauso ir būna šalia. ✨

Gera ir jautru matyti, kai mažasis pacientas, sukaupęs visas jėgas ir su begalinėmis pastangomis dekoruoja atvirutę šalia sėdinčiai mamai, arba tėčiui – kuris po darbų skuba jo aplankyti. Vyresnieji herojai pagamino net po kelias atvirutes, kurios nugulė į gražiai apipaišytus vokus ir netrukus bus išsiųstos geriausiems draugams, kurie labai laukia jų grįžtančių iš ligoninės. 

Pats šilčiausias ačiū visiems, prisidėjusiems prie jaukios ir gražios popietės su mažaisiais pacientais:

💗Dėkojame Ievai Rumbauskienei už pravestą workshop’ą mūsų mažiesiems! Visiems buvo labai smalsu pamatyti naujas piešimo technikas, pačiupinėti visus antspaudukus bei išbandyti visas spalvas! Ačiū Jums už Jūsų gerumą ir norą prisidėti prie prasmingo renginio.

💗Ačiū sakome mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie nuolat dalijasi gerumu su mūsų herojais – BARBORA.LT. Šį kartą visi herojai po dirbtuvėlių gavo didžiulį maišą dovanų su kanceliarinėmis prekėmis – blizgančiais žymekliais, flomasteriais ir piešimo knygelėmis. Gera žinoti, kad visada esate šalia.

💗Nuoširdus ačiū mūsų fondo draugams Express Pizza, kurie nuolat pasirūpina skaniomis akimirkomis. Šį kartą ligoninės erdvė prisipildė skaniausių picų kvapo, o vaikai nekantravo paragauti jų mėgstamiausios picos. Dėkojame, kad prisidedate prie kilnių darbų ir savo pavyzdžiu primenate kitiems – padėti yra gera.

💗Garsų ačiū sakome Gyvi Žaislai animatorei pelytei Minei, kuri kūrė gerą nuotaiką ir kalbino visus vaikučius, padėjo jiems užsiėmimo metu. Kai atėjo laikas išeiti – dažniausias klausimas, nuskambėjęs iš mūsų herojų Minei – o kada tu grįši?...

💗Iš visos širdies dėkojame mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei, kuri nuolat prisideda prie fondo renginių – ne išimtis ir šis kartas. Ačiū už Jūsų idėjas ir pagalbą jas paverčiant realybe, ačiū už rūpestį ir šilumą, kurios užtenka visiems aplink Jus esantiems.

💗Pats didžiausias ačiū UAB Haupa Baltics už galimybę kurti stebuklingas emocijas sunkiai sergantiems vaikams. Jūsų paramos dėka turėjome nepaprastai smagią, įkvepiančią ir jaukią popietę su herojais, kuri įsimins dar ilgam. Ačiū Jums už Jūsų gerumą.

Dovanėlės Santaros klinikų herojams

Lietinga ir apniukusi diena nušvinta mūsų herojų šypsenomis, kai susijungia gerumu norintys pasidalinti žmonės.

Vakar aplankėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje esančius vaikučius ir jų dieną pripildėme spalvų! Jaučiame begalinį dėkingumą tiems, kurie prisidėjo prie mažytės šventės sukūrimo sunkiai sergantiems vaikams.

💜Šiltą ir didelį ačiū sakome Balionų Karaliai už spalvingus balionus, kurie nuspalvino ne tik ligoninės koridorių, bet ir kiekvieno iš herojų palatą. Ačiū Jums, kad esate šalia ir prisidedate prie prasmingų iniciatyvų.

💜Nuoširdų ačiū tariame Arimex už riešutukus, kuriais pavaišinome vaikučius. Gera žinoti, kad Jūsų dovanos ne tik pradžiugino, bet ir bus sveikas užkandis išalkus!

 Ačiū sakome Živilei Binkienei už rūpestį mažaisiais pacientais ir pagalbą organizuojant staigmeną! 

AČIŪ

Žygis per Lietuvą su kilniu tikslu

Yra pasakymas, jog nė vienas žmogus nesupras, kaip gera yra keliauti, iki kol grįžęs nepadės galvos ant pažįstamos ir savos pagalvės... Galime tik įsivaizduoti, koks jausmas yra keliauti tai darant su kilniu tikslu ir siekiu padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Laurai Samulionytei  – mūsų fondo savanorė, prie prasmingų iniciatyvų prisidedanti jau ne pirmus metus, šį kartą savąją realizavo išsiruošdama į kelionę pėsčiomis per Lietuvą. Pirmieji žingsniai – nuo Žagarės miesto – o vėliau sekė ilgas kelias per Lietuvos miestus ir miestelius. Visi stebintieji merginos kelionę galėjo palaikyti žygeivę ir tuo pat metu prisidėti prie pagalbos mūsų fondo herojams. Visų Jūsų dėka paaukota suma žygio metu – 1295 Eur! 

Sakome patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū Laurai už gerumą ir šilumą bei norą kurti stebuklus mūsų kovotojams. Dėkojame ir visiems prisidėjusiems prie kilnios iniciatyvos ir aukojusiems – Jūsų parama virs pagalba sunkiai sergančiam vaikui arba ilgai lauktos svajonės išpildymu.

Kartu mes esame stipresni ir galime daugiau!

Akvilė vanduo - mažiesiems pacientams

Nuostabus jausmas turėti fondo bendruomenėje žmones, kurie nuolat rūpinasi mažųjų pacientų šypsenomis. 

VUL Santaros klinikas ir vėl pasiekė didžiulis kiekis Akvilė vandens, kuris yra gyvybiškai svarbus kasdien ne tik mūsų herojams, bet ir medicinos personalui, tėveliams. 💦

Nuoširdų ir didžiulį ačiū sakome Akvilė vanduo už gerumo kupinas širdis ir pagalbą mūsų herojams. 

Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Elijos atostogos prie jūros

Mūsų šypsenėlė Elija!

Draugystė su mergaite ir jos mama Birute tęsiasi jau ne vienerius metus ir esame labai laimingi, kad galime padėti joms einant sudėtingu ir iššūkių kupinu gyvenimo keliu. Šį kartą džiaugiamės, kad galėjome bent laikinai atitraukti herojės mamytę ir pačią mergaitę nuo kasdienių sunkumų bei suteikti poilsį prie Baltijos jūros.

Tik pažiūrėkite, kiek įdomiausių pramogų ir spalvingų akimirkų jos prisigalvojo – spėjo pasimėgauti jūros ošimu ir saulės spinduliais, aplankyti muziejų, pasigrožėti povandeniniu pasauliu bei įdomiais laivais uoste. Gera matyti Elijos šypseną!

Sakoma, kad grynas oras, jūra – gydo ir veikia terapiškai. Tikime, kad merginoms pavyko prikaupti geros energijos, saulėtų įspūdžių, o visa tai jos prisimins ir būdamos namuose. 

Šiltai dėkojame Southwestern Advantage Lietuva studentams už Jūsų sunkų ir nepailstamą darbą – Jūsų surinktos paramos dėka galėjome dovanoti Elijai ir jos mamytei atostogas, kainavusias 840 Eur! Nuostabu žinoti, kad Jūsų begalinis atsidavimas ir gerumas kuria stebuklingas akimirkas sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū, kad esate kartu!

Nuoširdi padėka Mariui Šližiui – apartamentų, kuriuos gyveno Elija ir jos mama savininkui. Sužinojęs šeimos situaciją vyras ne tik suteikė nuolaidą, tačiau ir rūpinosi merginomis visos viešnagės metu. Marius dirba gelbėtoju, tad kasdien heroję prie jūros veždavo gelbėtojų džipu! Šiltai dėkojame už Jūsų gerą širdį. 

Saulės atostogos Turkijoje

Kol mūsų dienas spalvino pirmosios rudeniškos akimirkos, mūsų herojė Saulė su šeima leidosi į nepamirštamas atostogas Turkijoje!☀️

Maudynės jūroje ir baseine, pasivaikšiojimai pakrante, šokiai, laikas su mylimiausiais šeimos nariais ir… nesuskaičiuojama įvairovė skaniausių ledų. Juk atostogos! Dalinamės smagiausiais mūsų kovotojos Saulės momentais iš saulėtosios Turkijos ir džiaugiamės, kad net ir grįžus po atostogų šildys nuostabūs prisiminimai.

Praėjus atostogoms gavome mergaitės mamos laišką su pačia nuoširdžiausia padėka ir prisipažinimu: „atostogos buvo tokios smagios ir turiningos, kad būtų šaunu dar pailsėti!“ Išties, būtent atostogų Turkijoje metu Saulė ne tik nugalėjo vandens baimę, bet ir išmoko nardyti ir plaukti. Viena smagiausių pramogų mergaitei buvo vandens čiuožyklos – kasdien norėdavosi leistis vis nuo aukštesnės!

Nuoširdų ir didelį ačiū sakome UAB Promo Vero (Gudrutis) už tai, kad svajonių atostogos mergaitei buvo įgyvendintos su kaupu! Gera žinoti, kad su Jūsų suteiktos 2200 Eur paramos galėjome suteikti džiaugsmą Saulei ir patikinti, jog net ir pačios slapčiausios svajonės išsipildo.

Šiltai dėkojame Glotera už suteiktą nuolaidą atostogoms.

Saule, džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio gražaus troškimo pamatyti žydrą jūrą ir pramogauti, dūkti bei smagiai leisti laiką su šeima ten, kur visada vasara... Linkime tau nenustoti svajoti!

Mūsų herojų svajonės, prie kurių išsipildymo galite prisidėti ir Jūs!

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija.

Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix. Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Svajonės, kurios pildosi

Svajonių namelis Amelijai

Kviečiame nusikelti į šiltas vasaros dienas, kai saulė ir spinduliai lepino kasdien... Būtent tokią vasarišką dieną atvykome pas Ameliją į svečius ir išpildėme jos svajonę!

Apie Ameliją Jums pasakojome, kai ši dar ėjo varginančiu ligos keliu – mergaitei buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija, o gydymas chemoterapija reikalavo neblėstančių jegų. Kaip tikra kovotoja Amelija perėjo visą sunkų gydymą ir šiai dienai džiaugiasi, jog liga atsitraukė! Nuostabu matyti mergaitės šypseną ir ją, kieme bėgiojančią kupiną jėgų, besidžiaugiančią garbanotais ataugančiais plaukučiais.

Amelija – judri ir svajinga mergaitė, kuri mums prasitarė, kad kieme labai norėtų žaidimų aikštelės su sūpynėmis, čiuožykla ir karstyklėmis. Esame laimingi, kad šią svajonę galėjome išpildyti ir mergaitės dienas pripildyti džiugesio.

💗Patį didžiausią ir šilčiausią ačiū sakome UAB Metal Solutions ir Tomui Kynui už Amelijos svajonės išpildymą. Jūsų suteiktos 900 Eur paramos dėka galėjome mergaitei suteikti dar daugiau vaikystės spalvų. Plati jos šypsena, pamačius išsvajotąją žaidimų aikštelę liudija, kad tai jai suteiks dar daugiau jėgų atsigauti po onkologinės ligos ir vėl pasinerti į žaidimų kupiną gyvenimą.

💗Nuoširdžiai dėkojame įmonei UAB Simedva už suteiktą nuolaidą herojės žaidimų aikštelei. Jūsų gerumas kuria pačius tikriausius stebuklus!

Amelija, linkime ir toliau džiaugtis tave supančiais dalykais ir niekada nepamiršti svajoti. Juk svajonės tikrai pildosi!🦋

Urtės meilė gyvūnams ir svajonės išsipildymas

Nepaprastai geras jausmas sutikti žmones, kurie turi hobį, o dar smagiau, kai galime prie to prisidėti! Šiandien kviečiame Jus susipažinti su mūsų heroje Urte, kurios aistra – gyvūnai ir viskas, kas su jais susiję. 🦓

Mergaitė mėgsta skaityti knygas apie gyvūnus, o taip pat – dėlioti LEGO dėliones, kuriose būtų gyvūnėliai. Meniškos ir jautrios sielos Urtė apie savo aistrą – gyvūnus – galėtų pasakoti nesustodama. Šis pomėgis domėtis gyvūnais neišblėso net ir tuo metu, kai gyvenimą sudrebino netikėta onkologinė liga. Vis dažniau ėmė rastis mėlynės – pradžioje mergaitės mama galvojo, kad tai linksmų žaidimų ir laipiojimo po medžius pasekmė, tačiau už to slypėjo diagnozė – leukemija.

Varginantis ir sunkus gydymas, ilgos dienos, savaitės ir mėnesiai ligoninėje... Tai pareikalavo didžiulės stiprybės. Nepaprastai gera matyti heroję šiandien – besišypsančią ir besidžiaugiančią namų aplinka. Dabar gydymas tęsiamas namuose, o ligoninėje Urtė vis retesnė viešnia. Dienų būna visokių, tačiau ir mergaitė ir jos mama vienbalsiai mums taria: „namuose ir sienos gydo“, tad džiugu, kad vis daugiau laiko herojė gali praleisti savoje aplinkoje.

Saulėtą, vieną pirmųjų rudens dienų, Urtės atvykome aplankyti su CityBee automobiliu, ant kurio puikavosi mergaitės svajonės piešinys! Ji norėjo gauti knygą apie gyvūnus ir LEGO dėlionę. Išrinkusios spalvingiausias knygeles ir didelį LEGO vykome išpildyti svajonės ir susitikti su kovotoja. Džiaugiamės, kad šviesias emocijas sukėlė ne tik gautos dovanos, tačiau ir nuostaba, pamačius savo piešinį ant automobilio. Esame laimingi, jog tokia prasminga iniciatyva, drauge su City Bee, vyksta ir džiugina visų keleivių akis. 

Nuoširdžiai ir šiltai dėkojame VŠį Musica Publica už Urtės svajonės išpildymą. Jūsų gerumas ir noras dalintis sukūrė nepamirštamą dieną mūsų herojei, o jos svajonė Jūsų dėka – virto realybe. 

Gvido svajonė virto realybe renginio metu!

Susipažinkite su Gvidu – keturiolikos paaugliu, kurio pomėgiai, kaip ir daugelio jo bendraamžių – sportas bei kompiuteriniai žaidimai. Tik gyvenimo siųsti išbandymai, deja, visiškai ne vaikiški...

Paaugliui buvo diagnozuota Hodžino limfoma, kurios pirminis simptomas buvo dažna sloga. Visgi tyrimai parodė onkologinę ligą ir buvo pradėtas gydymas chemoterapija. Kuriam laikui teko pamiršti keliones, mylimas karate treniruotes ir laiką su draugais. Herojus atviras – labiausiai nelaukė laiko, kai nusliks plaukai, o vasaros metu, kai tekdavo laiką leisti ligoninėje labai pasiilgdavo gamtos.

Dabar galime pasidžiaugti, kad Gvidas ligą įveikė ir jo paaugliškas gyvenimas grįžta į savas vėžes – vaikinas pradėjo ir vėl sportuoti, o svarbiausia – žymiai pozityviau žiūrėti į gyvenimą ir drąsiai svajoti. Atsiuntęs mums svajonės laišką pasidalino dvejomis svajonėmis – jog labai norėtų gauti virtualios realybės akinius bei naują telefoną, mat senasis sudužo. Svajonės laiške Gvidas parašė, jog žavisi krepšininku bei fondo steigėju Rimantu Kaukėnu ir norėtų su juo susitikti.

Esame labai laimingi, kad labdaringo 3x3 krepšinio turnyro metu išpildėme herojaus svajones ir įteikėme ne tik jo išsvajotus daiktus, tačiau ir suorganizavome susitikimą su Rimantu bei būriu garsiausių šalies krepšininkų, kurie ir įteikė virtualios realybės akinius bei naująjį telefoną kovotojui! Emocijos vaikiną aplankė pačios įvairiausios ir ypač smagu, jog mama išlaikė paslaptį, jog bus pildoma svajonė ir mums pavyko surengti tikrą staigmeną ir pakviesti ant pakylos, šalia krepšininkų, didžiausią mūsų nugalėtoją – Gvidą!

Iš visos širdies dėkojame visiems, aukojusiems registracijos metu į WE RUN Vilnius 2022 renginį – Jūsų surinktos 1075 Eur paramos dėka išpildėme herojaus svajonę turėti naują telefoną. Šiltai dėkojame, kad dalijatės savo gerumu ir pripildote sunkiai sergančių vaikų kasdienybę džiaugsmu.

Ačiū sakome visiems 3x3 krepšinio turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI dalyviams bei tiems, kurie aukojo renginio metu įsigydami produkciją – Jūsų dėka 724,65 Eur kainavę VR akiniai padovanoti Gvidui!

Gvidai, linkime didžiausios stiprybės siekiant savo svajonių!

Pagalba, kurios reikia

Pagalba šeimai iš Ukrainos

💙💛Fantastiškasis ketvertas – taip mes praminėme šios šeimos herojus, kuriems gyvenimas pačių sunkiausių išgyvenimų metė su kaupu...

Susipažinkite – itin stiprios sielos ir begalinio nuoširdumo močiutė bei jos trys anūkai. Kilę iš Zaporožės srities, Ukrainos pietryčių ir iki karo gyveno ten. Dar iki košmariškiausių išgyvenimų karo akivaizdoje šeimoje nutiko didžiulės tragedijos – mirė abi močiutės dukros, o anūkai liko be mamų. Viena iš dukrų anapilin iškeliavo staigiai ir visai netikėtai – trūkusi dvylikapirštė žarna moterį pasiglemžė per dieną.

Nuo pat tos dienos, kai mažieji liko be mamų – močiutė apsiėmė globoti vaikus. Vyriausias anūkas liko Ukrainoje, įstojo į karo akademiją, o mažesnieji – prasidėjus karui – su močiutei leidosi į nežinomybę, tačiau į saugesnį rytojų. Pasiekti Lietuvą šeimai sekėsi sunkiai – iš po nosies nugvelbti traukinio bilietai, turėję nugabenti į Lenkiją, vėliau šeima galvojo, kad vyks į Vokietiją, bet planas taip pat sugriuvo. Galiausiai jie pasiekė Lietuvą ir ramesnį bei šiltesnį prieglobstį gavo čia.

Penki metai, kai močiutė su anūkais surėmę pečius bando žengti pirmyn. Moteris sako: ,,pradžioje galvojau, kad nesusitvarkysiu su tokia atsakomybe, bet reikia priimti esamą situaciją. Pasisodinau visus anūkus ir sakau – dabar gyvensime taip – Jūs padėsite man, aš padėsiu Jums“. Be galo sunku matyti tiek daug skaudžių išgyvenimų patyrusius žmones, tačiau jų stiprybė ir pozityvumas įkvepia – dalintis, branginti ir vertinti tai, ką turime šalia savęs.

Vyriausieji vaikai Lietuvoje pradėjo lankyti mokyklą, tačiau namų darbams bei projektams reikalingo kompiuterio šeima neišgali nusipirkti. Vos gavome šį pagalbos prašymą nedvejojome – turime padėti. Esame iš visos širdies dėkingi Pasitikite renginyje dalyvavusiems žmonėms, įsigijusiems bilietus į šou su Šarūnu Jasikevičiumi – Jūsų dėka nupirkome vaikams kompiuterį, kainavusį 795 Eur, kuris labai reikalingas mokslams.

Linkime močiutei ir jos anūkams neprarasti stiprybės ir tvirtybės. 

Gytė ir Joris

Gytė ir Joris – ne tik sesutė ir brolis, bet ir geriausi draugai, kiekviename žingsnyje padedantys vienas kitams. 

Jau esame pasakoję apie šiuos stipruolius herojus, kurie nepaisant sunkių diagnozių savo jėgomis ir pažanga stebina tėvelius. Gytė gimė su Dauno sindromu, o Joris – su įskilusiu stuburu, kitaip vadinama Spina bifida. Vaikai nuo pat gimimo susidūrė su iššūkiais, o nuolatinės reabilitacijos, reikalingos jiems tapo kasdienybe šeimai, auginančiai pametinukus.

Gytė labai linksma ir mėgstanti bendrauti, nors susišnekėti jai dar sunku, tačiau žmonės ją labai traukia – visiems šypsosi, visiems nori pamojuoti ir pakalbinti. Mergaitei sunku išlaikyti dėmesį žaidimų ar užsiėmimų metu, bet mažylės pastangos yra begalinės. Joris – taip pat labai guvus ir linksmas vaikas, tačiau pilnai džiaugtis vaikyste jam trukdo tai, jog dar nepavyksta pačiam vaikščioti. Šiuo metu jis juda vaikštynės arba vežimėlio pagalba.

Abiems vaikams reikalingos audio-psichofonoligijos-neurosensorinės stimuliacijos, kurių poveikis juntamas iškart po ciklų. Vaikai, nors ir pavargsta užsiėmimuose, tačiau po jų būna žymiai savarankiškesni, geba ilgiau išlaikyti dėmesį. Gytei po reabilitacijos lengviau tarti žodžius ir rišliau šnekėti, o Joris džiugina savo stiprumu – berniukui gaunasi pačiam pastovėti, laikantis net ir už nestabilios atramos!

Šiltą ir didelį ačiū sakome Šarūnui Venckevičiui, kurio suteiktos 1533,20 Eur paramos dėka galėjome padėti sesutei ir broliukui. Jūsų dėka mūsų herojai gali stiprėti, augti ir dar ryškiau matyti visas gražiausias vaikystės spalvas. ✨

Dėkojame Vaiko raidos klinikai už rūpestį mūsų kovotojais ir prisidėjimą prie jų tobulėjimo.

Pagalba Kajui

Mūsų stiprusis kovotojas Kajus! ✈️

Tai berniukas, kuriam siunčiami išbandymai – nepamatuojamai sunkūs, tačiau didžiulėmis pastangomis, tėvų meile ir rūpesčiu bei vis išbandomais naujais gydymo būdais – žengiantis į priekį vis tvirčiau ir tvirčiau.

Berniukui buvo diagnozuotas galvos auglys. Po atliktos sudėtingos operacijos taikytas gydymas spinduline terapija, o vėliau – chemoterapija. Navikas, taikant įvairius gydymo būdus tai padidėdavo, tai sumažėdavo. Buvo aptiktos ir cistos, kurios, vienų tyrimų metu pamatyta, kad susijungė. Tokiomis nuotaikomis šeima gyvena jau daugiau nei metus – su pakilimais ir džiugesiu, jog viskas eina geryn, bei su nerimu, kai tyrimų rezultatai nedžiugina.

Herojui buvo nuspręsta taikyti kombinuotą gydymą – vienu metu taikyti ir chemoterapijos ir imunoterapijos gydymą. Gydymo pradžia buvo sudėtinga ir teigiamų pokyčių neduodanti, tačiau po kurio laiko, kai organizmas priprato – buvo pastebėtas gerėjimas. Imunoterapija padėjo suvalgyti auglį – jis toliau nebeauga, taip pat pastebėtas cistų sumažėjimas.

Norisi ne tik pagirti Kajų už stiprybę ir drąsą, einant šiuo sunkiu keliu, bet ir pasidžiaugti, kad herojaus savijauta puiki, o gera nuotaika aplanko vis dažniau!

Norime tarti nuoširdų ir patį dižiausią ačiū Kajaus mokyklos bendruomenei, kurie prisidėjo prie berniuko gydymo ir rinko lėšas imunoterapijai. Patys šilčiausi apkabinimai KTU inžinerijos licėjus mokyklai, tėvams ir mokiniams, kurie paaukojo 6610 Eur. Jūsų gerumo kupinos širdys virto gyvybiškai svarbia pagalba Kajui.

Dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariams ir ilgamečiams palaikytojams Top Exchange už suteiktą trūkstamą paramą herojaus gydymui ir prisidėjimą 662 Eur prie imunoterapijos. Nuostabu žinoti, kad visada esate šalia ir padedate mūsų kovotojams sveikti.

Kajau, linkime tau kuo didžiausios stiprybės ir sveikatos – esame šalia ir visada pasirengę padėti. Džiaugiamės matydami vis tvirtesnius tavo žingsnius pirmyn!🚀

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Įsigydami prisidedate prie pagalbos mūsų kovotojams, kurie kasdien stengiasi laimėti savo gyvenimo pergalę. 

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: matas@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite