Sveiks, LU absolvent!

Paldies, ka esi kļuvis par kluba biedru! Tavs atbalsts, iesaiste un biedra nauda palīdz klubam augt, attīstīties un sasniegt mērķus. Ziņu lapā informēsim par LU un Absolventu kluba aktualitātēm un piedāvātajām iespējām. Priecāsimies saņemt Tavus ieteikumus kluba darbības uzlabošanai!

Absolventi satiekas!

LU Absolventu klubs kopā pulcējis teju 200 biedrus un vēl vairāk absolventus pirmajos kluba pasākumos: ekskursijās sadarbībā ar LU Vēstures muzeju un LU Botānisko dārzu, kā arī domnīcā “Es+LU=?”.

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Torņkalnā, risinājām vienādojumu “Es+LU=?” jeb, kas sanāk, ja absolvents savienojas ar universitāti. Diskutējam, kāds labums no šīm attiecībām absolventam un kāds LU. 

Kopā ar LU Vēstures muzeju iepazinām tādas LU galvenās ēkas vietas, kurās ne visiem bijusi iespēja ieskatīties studiju laikā, savukārt LU Botāniskajā dārzā kopā ar portālu Uzdevumi.lv apskatījām Sēklu banku, Tropu māju, dārzu, risinājām dažādus uzdevumus, kā arī baudījām veselīgus smūtijus un zāļu tējas. 

Domnīca: LU ceļš uz izcilību

2019. gadā LU apritēs 100 gadi. LU Absolventu klubs vēlas jau šogad sākt diskusiju par Latvijas ilgtspējai aktuālu jautājumu – pieejamu un kvalitatīvu augstāko izglītību. Mēs ticam, ka LU var būt izcila augstskola.

Domnīca notiks LU dzimšanas dienā, 2016. gada 28. septembrī, plkst. 15:00 - 18:00 Raiņa bulvārī 19. Domnīcas idejas autore un patronese ir LU absolvente, ekspremjere un Saeimas deputāte Laimdota Straujuma.

Domnīcā plānotas trīs paralēlas ekspertu diskusijas: LU starptautiskā konkurētspēja; Sabiedrības (īpaši LU absolventu un darba devēju) uzticēšanās LU diplomam; LU kā zinātnes augstskolas potenciāls. Domnīcas diskusiju rezultātā sagatavosim LU izcilības “ceļa karti”.

Vairāk par Domnīcu

Plānotie pasākumi

28. septembrī visi kluba biedri ir aicināti apmeklēt Domnīcu un LU jubilejas dienas izskaņā satikties ballē, taču mēs esam sarūpējuši vēl divus pasākumus:

12. septembrī plkst. 18:00 aicinām Tevi uz  Absolventu kluba spēļu vakaru (Raiņa bulv. 19, 1. auditorijā).  Būs iespēja uzspēlēt tādas populāras spēles kā Katanas ieceļotāji, Carcossonne, Saboteur, Mysterium u.c. Būsim nodrošinājuši spēles katra gaumei. Droši ņem līdzi draugus un radus! Uzzini vairāk šeit.

28. septembrī plkst. 19.00  aicinām apmeklēt Latvijas Universitātes Jubilejas balli ar Melngaiļskolas Bigbenda, LU absolventes Aminatas, grupas “Eolika” piedalīšanos. Vakara īpašais pārsteigums – rokenrola deju grupas “Ķengurroks” uzstāšanās. Uzzini vairāk šeit.

 

11. oktobrī notiks LU AK un LU SP rīkota tikšanās ar LU pilna laika ārvalstu studentiem, lai pastāstītu par studentu dzīvi Latvijā gan studiju laikā, gan pēc absolvēšanas. Pasākumā piedalīsies ārsts, LU absolvents un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri, lai dalītos ar savu pieredzi Latvijā.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ja Tev ir ideja vēl kādam kluba pasākumam, kuru vēlies realizēt, - mēs gaidām ziņu!

Sakām lielu paldies biedriem, kuri jau atbalsta kluba rīkotos pasākumus ar savu iesaisti, biedra naudu vai ziedojumu, bez biedru palīdzības mums nebūtu izdevies jau sasniegtais. Atbalsti arī nākamos LU AK pasākumus, apmaksājot biedra naudu vai ziedojot.

Ziedot

Veidosim klubu kopā! Uz tikšanos!

LU Absolventu Klubs

E-pasts: annija.speka@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite