Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Liepos mėnesio NAUJIENOS

Apsilankymas Kauno klinikose

Liepos mėnesį lankėmės Kauno klinikose ir susitikome su vaikais, besigydančiais Kauno klinikų vaikų ligoninėje ir sukūrėme jiems šventišką popietę, o visa erdvė prisipildė spalvų, muilo burbulų ir vaikiškų šypsenų! Aplankėme ir onkologiniame skyriuje gulinčius vaikus, kurie į lauką išeiti ir būti su visais negalėjo, tad įteikėme jiems dovanėles, kad dienos palatoje būtų bent kiek linksmesnės ir pripildytos kuo geresnių emocijų.

AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie vasariškos ir smagios dienos, kurią sukūrėme vaikučiams! 

Linksmasis lagaminas ir peliukai Mikiai smagiai leido laiką su vaikas, Balonių karaliai papuošė ligoninės kiemelį spalvingais balionais, o šefas Artūras Braslauskas gamino nuostabaus skonio mėsainius ir vaišino visus naminiu limonadu.

Renginys Vingio parke

Norime nuoširdžiai padėkoti Nacionaliniam vėžio institutui už galimybę prisijungti prie renginio „Švęsk sveikatą“.

Renginyje buvo gausu pranešimų apie vėžio ir kitų susirgimų prevenciją, kasdienius įpročius, kuriuos įgiję prisidėtume prie sveikesnės ateities sau ir savo artimiesiems.

Dėkojame parolimpiečiui Ernestui Česoniui, kuris atvyko į renginį ir pasidalijo savo istorija bei išbandymais, kurie kilo siekiant profesionalaus sportininko karjeros. Širdingas ačiū Jums, kad esate mūsų bendruomenėje ir palaikote fondo veiklą, prisidedate prie kilnių darbų.

Didelį ačiū sakome masažistams Benui Atkočiūnui ir Nijolei Petrauskienei, kurie atvyko į renginį ir visus susirinkusius kvietė išbandyti sportinį bei klasikinį masažus.

Bendras projektas kartu su Vilniaus krepšinio mokykla

Esame laimingi, jog šalia turime būrį žmonių, kurie nori prisidėti prie fondo veiklos ir yra neabejingi ištiesti pagalbos ranką sunkiai sergantiems vaikams.

Džiaugiamės galėdami pristatyti patvarias ir patogias gertuves, papuoštas ne tik VKM - Vilniaus krepšinio mokykla , tačiau ir gerumo tašku. Nuo šiol kiekvienas, įsigijęs tokią gertuvę ne tik ją naudos treniruočių ar laisvalaikio metu, tačiau ir prisidės prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikučių gerovės, nes nuo vienos gertuvės 2 eur. keliauja būtent fondo globojamiems herojams.

Formos nuoroda norint įsigyti gertuvę: https://forms.gle/FHTYMQKL23Y3XjQFA

APLENKIME VĖŽĮ KOMANDA

Velomaratonas

Nuoširdžiai kviečiame Jus tapti mūsų komandos dalimi!

Jau 12 kartą kviečiame jungtis į renginį IKI Velomaratonas. Išriedėti į Vilniaus gatves kviesime jau rugpjūčio 22 d. 

Tai puiki pramoga visai šeimai ne tik aktyviai ir smagiai praleisti paskutines vasaros akimirkas, tačiau ir padėti tiems, kam mūsų pagalba labai reikalinga.

Vilniaus maratonas

Rugsėjo 12 d. kviečiame visus prisijungti prie APLENKIME VĖŽĮ komandos Vilniaus maratone ir bėgti drauge!

Registracijos formoje (https://manobegimas.lt/registration/35) laukelyje klubas nurodykite komandos pavadinimą – APLENKIME VĖŽĮ ir bėgsime kartu! Paaukoję 10 eur ir daugiau prie mūsų fondo laukelio, renginio dieną būsite apdovanoti specialiai šiam bėgimui sukurtais Rimanto Kaukėno paramos fondo bendruomenės marškinėliais.

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Jegor, 9 m. 

Jam 2020 m. birželio pradžioje buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Berniukas turbūt be nuotykių negali gyventi. Dabar jis svajoja prie Baltojo tilto pasivažinėti su triukiniu paspirtuku.

Augustė, 7 m.

Man mama pasakė kad susirgo mano kraujukas. Turiu svajonę-turėti elektromobilį.Man labai patinka važinėti su elektromobiliu.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Svajonės, kurios pildosi

Kompiuteris Enrikui

Enrikui 13 metų, jis, kaip dažnas jaunuolis, svajojo apie kompiuterį, kuriuo galėtų naudotis ne tik pats, tačiau ir paskolinti jaunesniam broliui Nedui. Juodu sieja ypatingas ryšys ir šiuo metu broliai džiaugiasi galintys leisti laiką drauge.

Sunkumai Enriką ir jo šeimą užklupo praeitą vasarą, kai buvo diagnozuota limfoblastinė limfoma. Liepos pabaigoje, sužinojus šią žinią, iškart pradėtas gydymas. Ligos pradžia buvo itin sunki – Enriką kamavo silpnumas, buvo sunku vaikščioti. Šiuo metu berniukui taikomas palaikomasis gydymas ir būtini reguliarūs vizitai pas gydytojus tyrimams.

Dabar Enrikas jaučiasi kur kas geriau, džiaugiasi grįžęs namo po 9 mėnesių praleistų ligoninėje ir yra sustiprėjęs bei atsigavęs. Ryškiausias pokytis įvyko vasarą, kai Enrikas su broliais gali leisti laiką lauke, važinėti dviračiu ar keturačiu. Enriko mama Agnė prasitarė, jog Enrikas turi ir kitą pomėgį – vaikinas labai mėgsta suktis virtuvėje ir gaminti maistą! Dažniausiai jis šeimą lepina įvairiais desertais.

Linkime stiprios sveikatos Enrikui ir sėkmės jo šeimai! Už vaikino Hewlett Packard kompiuterį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū tariame Dmitrij Gucalo ir UAB HP Line .

Džiaugiamės, jog esate mūsų bendruomenės nariai ir prisidedate prie kilnių darbų bei svajonių įgyvendinimo.

Kompiuteris Armandui

Jau esame bendravę su šia gražia ir šilta šeima, todėl kai tik gavome laišką, jog Armandui reikalingas kompiuteris, nedvejojome ir sutikome padėti. Lyg šiol nuotoliu būdu vykusias pamokas Armandas stebėdavo per planšetę, tačiau tai nėra patogu, todėl kitiems metams penktokas jau bus pasiruošęs!

Armando istorija sunki ir reikalaujanti kantrybės bei optimizmo, jog viskas bus gerai. Iššūkiai šeimą aplankė, kai berniukui buvo vos 1 metukai ir 10 mėnesių, buvo diagnozuota ūminė pre B-limfoblastinė leukemija. Gydymas buvo sunkus ir komplikuotas, o liga po metų atsinaujino ir vėl. Armandui buvo atlikta kaulų čiuplų transplantacija ir po 3 mėn. gydymo berniukas keliavo namo. Visgi 2016 metais šeima susidūrė su kombinuotu ligos recidyvu. Teko iškęsti alinantį gydymą, kursą chemoterapijos bei ilgą laiką tarp ligoninės sienų. Šiuo metu berniukas jaučiasi žymiai geriau, nuolat vartoja palaikomuosius medikamentus ir dažnai lankosi ligoninėje, kur atliekami tyrimai ir stebėjimas.

Nuoširdžiai dėkojame kompanijai UAB HP LINE LT bei jos savininkui Dmitrij Gucalo , kurių dėka galėjome išpildyti Armando svajonę. Jūsų gerumas padeda sveikti.

Linkime kuo daugiau optimizmo ir sveikatos Armandui!

Skrydis oro balionu Alisai ir jos šeimai

Ši linksma ir padykusi mergaitė – Alisa. Alisa ir jos sesutė dvynė Matė yra šypsenos ir geros nuotaikos užtaisas visiems, kurie yra šalia. Mergaitės nuolat juda, žaidžia ir džiaugiasi viena kitos kompanija. Ne tik dvynukės, tačiau ir pačios geriausios draugės.

2020 metais, sausį tėvai pastebėjo gumbą Alisos pilvuke ir atlikti tyrimai parodė, jog tai Wilmso navikas inkstuose, tačiau spėjęs išplisti ir plaučiuose. Buvo nustatytas 4 stadijos vėžys ir nedelsiant pradėtas gydymas. Mergaitei teko atlaikyti inksto šalinimo ir dalinę plaučių operacijas, chemoperapiją. Kai atrodė, kad visi sunkumai praėjo – liga atsinaujino agresyvia forma. Vėl pradėtas chemoterapijos kursas, kuris šį kartą buvo dar stipresnis. Dabar Alisa jaučiasi žvali ir energinga ir tikime, kad visos negandos jau praeityje.

Mergaitės visada svajojo apie skrydį oro balionu ir nuo pat mažų dienų palydėdavo ir mojuodavo kylantiems oro balionu į dangų. Nuostabios iniciatyvos drauge su „City bee“ metu vienas iš automobilių buvo papuoštas Alisos ir Matės piešiniais su kiškiais, kurie skrenda oro balionu. Esame laimingi, kad galėjome išpildyti šią svajonę ir mergaitėms bei visai šeimai suteikti nepamirštamas emocijas ir gerą laiką visiems kartu...aukštai, kur atsiveria gražiausi vaizdai.Iš visos širdies dėkojame City bee už spalvingą ir reikšmingą iniciatyvą, kurios dėka vaikų svajonės keliauja po įvairiausius Lietuvos kampelius.

Džiaugiamės, kad galėjome išpildyti Alisos svajonę su Jūsų pagalba!Nuoširdžiai dėkojame Vladimirui Bezrodnui ir jo šeimai už tai, jog šios nuostabios šeimos svajonė buvo išpildyta! Ačiū Jums už didelę širdį ir beribį gerumą, kuriuo norite dalintis.

Pagalba, kurios reikia

Ventiliatorius Justui

Įvairių pagalbos prašymų gauname nuolat ir esame laimingi, kai galime greitai sureaguoti ir suteikti trokštamą pagalbą tiems, kurie jos paprašė.Taip nutiko ir šį kartą. Per patį vidurvasarį, kai karšti orai lepindavo kasdien, gavome Kristinos, Justo mamos laišką su prašymu padėti įsigyti ventiliatorių.

Justuką ir jo mamą Kristiną pažįstame jau seniau, kai mama kreipėsi pagalbos, 2020 metais netikėtai sužinojusi sūnaus diagnozę – lėtinė mieloidinė leukemija. Trūko žinių apie ligą, gydymą bei reikėjo su kažkuo pasitarti, išsikalbėti. Džiugu, jog dabar šeima gyvena džiugesnėmis nuotaikomis ir nepaisant berniuko ligos išlieka pozityvūs. Justas jaučiasi žymiai geriau, o plati šypsena išduoda, jog Justas jau pakankamai sustiprėjęs ir džiaugiasi vaikyste bei vasaros atostogomis. Esame laimingi, jog galėjome suteikti pagalbą ir dabar Justuko bei jo šeimos dienos bus pripildytos dar daugiau gerų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame EMKO , kurių dėka galėjome nupirkti ventiliatorių šeimai. Su Jūsų pagalba galime dovanoti šypsenas. Ačiū, kad esate kartu ir prisidedate prie fondo veiklos.Ypatingas ačiū Aurelijui Rusteikai ir TOPO CENTRAS už suteiktas didžiules nuolaidas.

GERUMO INICIATYVOS

„CityBee“ automobiliai puošti vaikų svajones vaizduojančiais piešiniais!

Džiaugiamės, jog spalvingi automobiliai, išmarginti vaikų piešiniais ir toliau džiugina visus miesto gatvėse!

Nuoširdžiai dėkojame CityBee - imu ir važiuoju, kad inicijavote ir padėjote realybe paversti šią nuostabią idėją.

Nuskenavę QR kodą taip pat galite prisidėti prie mažųjų kovotojų svajonių išpildymo. Šilčiausios padėkos už Jūsų gerumą.

Hope fot football bendruomenė

Nepaprastai džiaugiamės užgimusia draugyste su HOPE FOR FOOTBALL futbolo bendruomene. Šią labdaros organizaciją įkūręs Stefano Piciulin rūpinasi vaikais, patiriančiais sunkumų šeimoje bei gyvenančiais vaikų namuose. Italas suteikia vaikams sąlygas žaisti futbolą ir pajausti, jog aikštelė – saugi vieta mažiesiems sportininkams, kurioje jie ne tik patiria malonumo jausmą žaisdami, tačiau ir ugdo savarankiškumą bei bendruomeniškumo jausmą.

Liepos mėnesį gausi kompanija išvyko į stovyklą Italijoje ir turėjo nuostabų laiką drauge! Esame laimingi, jog ir mūsų fondo mažieji draugai Dovas ir Ugnius taip pat turėjo galimybę ten nuvykti.

Didžiausios ir nuoširdžiausios padėkos Stefano Piciulin už didelę Jūsų širdį ir džiaugsmą, kurį suteikiate vaikams.

Teniso turnyras Palangoje

Jau ketvirtus metus iš eilės Palangoje organizuojamas šeimų teniso turnyras, kuriame renkamos aukos fondo globojamiems vaikams.Iš visos širdies dėkojame Sauliui Paužai už iniciatyvą ir prisidėjimą prie kilnių darbų. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems! Ypatingas AČIŪ krepšininkui Jonui Mačiuliui , kuris atvyko į turnyrą bei pasveikino laimėtojus ir įteikė jiems prizus.

AČIŪ gausiai Jūsų kompanijai už dideles ir gerumo sklidinas širdis bei norą prisidėti prie kilnių darbų. Nuostabu jausti, jog mus supa žmonės, norintys kurti stebuklus. Labdaringo teniso turnyro metu buvo surinkta 2480 eur! Taip pat džiaugiamės, jog visi dalyviai dėvėjo #užsidėktašką ir LET'S JOIN linijos drabužius. 

BENDROS INICIATYVOS

Norime nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie prisideda prie kilnių darbų ir nepaliauja dalintis gerumu!

Mary Kay kolektyvas kviečia prisijungti prie gerumo iniciatyvos ir perkant Unlimited kūpų blizgius prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikučiams. Nuo kiekvieno įsigyto blizgio 1 doleris skiriamas mūsų fondo globojamiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Perkant “Greenworks” produktus 2 % nuo kiekvienos įsigytos prekės bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Prisidėti prie vaikų svajonių ir saugoti aplinką dar nebuvo taip lengva!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams! Visą asortimentą rasite MANILLA pardotuvėje.

Komiksas "IV PAMAINA.ŽAIBAS" - Aurelijaus Lipinsko inicijuotas kitoks būdas prisidėti prie sergančių vaikų gerovės. Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

AČIŪ Jums, kad esate su mumis. Kartu mes galime daugiau!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Kartu galime kurti stebuklus kiekvieną dieną.

Rinkdamiesi gerumo tašku pažymėtą rausvą Akvilė vandenį prisidedate prie mūsų fondo globojamų mažųjų herojų. Ištiesti pagalbos ranką galime ir paprastais, kasdieniais būdais, todėl kviečiame atsigaivinti būtent taškeliu pažymėtu vandeniu.

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite