Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime vaikų svajones!

Jokūbas, 9 metai. Berniukui labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros berniukui netinka. Todėl, jam reikalinga priemonė, kuri geriausiai atitikų jo poreikius. Tai įpatinga klaviatūra - "Maximanus 105".

Gabija, 8 metai. Mergaitė mėgsta šokti ir dainuoti. Svajonė turėti planšetę.

Antanas,16 metų. Gyvena Klaipėdos globos namuose, laisvalaikiu mėgsta važinėtis dviračiu. Berniuko svajonė yra turėti dviratį.

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Šiuo metu reikalinga pagalba

Rimanto Kaukėno paramos grupė globoja berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga.

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, o ligoninėje praleistų metų vis daugiau. Ligą kontroliuoti galima tik vaistais, tad kviečiame padėti šeimai, aukoti ir toliau aprūpinti Giedrių reikiamais medikamentais.

Norėdami paaukoti Giedriui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA GIEDRIUI
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Kviečiame dalyvauti "Danske Bank Vilniaus maratone"

Kviečiame visus š.m. rugsėjo 10 d. jungtis prie mūsų "Danske Bank Vilniaus maratone" ir bėgti kartu su „Aplenkime vėžį“ komanda. 

REGISTRACIJA

Primename, kad visi norintys bėgti su "Aplenkime vėžį" komanda, nuo šiol turėtų registruotis https://www.vilniausmaratonas.lt/registracija/ ir prie Rimanto Kaukėno paramos grupės aukos laukelio įrašyti norimą paaukoti sumą bei nurodyti, kad bėgsite su "Aplenkime vėžį" komanda.

DRAUGAI

Tariame nuoširdų AČIŪ mūsų draugams "Avia Solutions" už paramą įgyvendinant šią gražią iniciatyvą, "Sportpoint Run" už spalvinguosius marškinėlius, grožio centrui "Megami" už tai, kad sutiko padėti mūsų fondui renkant aukas vaikams renginio metu. AČIŪ visiems, kad visada esate šalia ir tą dieną atiduosite save vaikams! 

Daugiau informacijos dėl bėgimo su fondu: info@kaukenoparama.l

Svajonės pildosi

GUSTO SVAJONĖ

Gustas yra be galo veiklus, labai mielas ir komunikabilus vaikas.

Gustui dar būnant 8 mėnesių buvo dianozuota optinio nervo pilocitinė astrocitoma. Dėja, šios ligos pasėkmės buvo skaudžios - po operacijos berniukas visiškai apako. Todėl, klausos dovaną Gustas labai vertina ir mėgaujasi ja. Jo svajonė turėti prietaisą, kuriuo galėtų įrašinėti įvairius garsus, mokykloje svarbias užduotis ir klausytis muzikos, pagaliau išsipildė!

Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė berniuką Kauno klinikose ir perdavė jam dovaną (diktofoną-muzikos grotuvą), kuria pasirūpino fondo savanorės Daiva Kanopkienė ir Lina Ramanauskaitė! Tiek Gustas, tiek jo mama Ramunė ir mes esame labai dėkingi, kad berniuką nuo šiol visada lydės muzika, kurią jis labai myli! Tariame Jums nuoširdų AČIŪ!

Savo svajonės Gustas nepaleido iš rankų, nepaleiskime savo svajonių ir mes!

AMELIJOS SVAJONĖ

Amelija yra gavi, draugiška ir labai miela mergaitė. Ji be galo myli jūrą, domisi gyvūnais, dinozaurais, planetomis, mėgsta žaisti su draugais. Ji tiesiog dievina apsilankymus Dinozaurų parke.

R. Kaukėno paramos grupė gavusi laišką apie mergaitės norą vėl ir vėl apsilankyti pramogų pasaulyje, išpildė šią rodos paprastą, bet mergaitei labai svarbią svajonę.

Mergaitei buvo diagnozuota aukšto piktybiškumo laipsnio embrioninė rabdomiosarkoma nosiaryklės srityje. Amelija yra iškentusi ne vieną operaciją, buvo leista beveik penkios dešimtys dozių narkozių.

Išvydusi jaunojo mokslininko žaidimą ir kvietimą nuvykti į Dinozaurų parką, mergaitė neslėpė džiaugsmo!

Linkime šiai mergaitei kuo didžiausios sveikatos, nepasiduoti ir kovoti!

Norime padėkoti visiems geros valios žmonėms, kurie aukojate ir padedate pildyti vaikų svajones! AČIŪ Jums!

KAMILĖS SVAJONĖ

Rugpjūčio 23 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė prie Kauno klinikų vaikų ligų skyriaus pasitiko čia atvykstančią Kamilę.

Kas kart vizitai į ligoninę Kamilei ir jos šeimai būna labai baugūs, širdis būna pakirsta nerimo. Mergaitei yra diagnozuota neuroblastoma – piktybinis simpatinės nervų sistemos navikas. Kamilę dėl šios ligos kamuoja paralyžiniai priepoliai, todėl, kiekviena diena šioje šeimoje yra labai įtempta.

Nepaisant visų problemų, šį kartą vizitas Kauno klinikose Kamilei tapo daug malonesnis, kuomet ji išvydusi jos laukiančią dovaną negalėjo patikėti kas vyksta! Mergaitė jau labai ilgai svajojo apie planšetę, kurią ji pagaliau laiko savo rankose!

Esame labai dėkingi "BIGBOX.LT" komandai, kuri net neabejodama nusprendė Kamilei padovanoti planšetinį kompiuterį! Ačiū Jums, kad pildote vaikų svajones ir neliekate abejingi skaudžioms vaikų istorijoms.

Linkimė Kamilei kuo didžiausios sveikatos, nepasiduoti ir kovoti!

ROLANDOS SVAJONĖ

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su savo draugais "Barclays Group Operations Lithuania" komanda sukūrė nuostabias akimirkas mergaitei vardu Rolanda.

Rolanda ir visa jos šeima išgyvena sudėtingą laikotarpį - mergaitei yra diagnozuotas inkstų auglys. Dėl šios priežasties jai buvo pašalintas vienas inkstas, mažoji sunkiai girdi. Išgyvenant tokį sunkų laikotarpį, kiekviena gera emocija šiai šeimai reiškia labai daug, todėl, vizitas pas Rolandą tiek jai, tiek mums tapo nuostabia patirtimi.

Mergaitė ilgai svajojo apie automobilį, kuriuo pati galėtų važinėtis ir rodos, kad svajonė Rolandai buvo daug svarbesnė, negu mes galėjome įsivaizduoti! Pamačiusi "Barclays" dovanojamą baltą "Mercedes" markės automobilį, mergaitė kaip mat šoko už vairo ir paspaudusi akseleratorių raižė ratus kiemo aikštelėje :) Kiek daug nuoširdaus džiaugsmo ir įsimintinų akimirkų!

Nuoširdžiai dėkojame "Barclays" už suorganizuotą miesto žaidimą automobiliais "Alisa Stebuklų šalyje", kurio metu buvo renkamos aukos vaikų svajonių išpildymui! Ačiū visiems žaidimo dalyviams už nuostabias emocijas, kurias suteikėte Rolandai išpildydami jos slapta svajonę! AČIŪ Jums už viską, ką darote dėl mažųjų ligoniukų!

Akimirkas įamžino Vytautas Mikaitis

Iniciatyvos

Spindinčios vaikų akys - tikroji magija

Rugpjūčio 16 d. R. Kaukėno paramos grupės iniciatyva, kuri tampa gražia tradicija Kauno klinikose subūrė vaikus, jų tėvelius, ligoninės šauniąsias seseles ir aukles!

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie sutiko aplankyti vaikus ir praskaidrinti jų ilgas dienas ligoninėje. Renginio metu vaikus aplankė ir dovanas vaikams įteikė Lietuvos krepšinio rinktinės atstovai Donatas Motiejūnas, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius. Paslaptingus pasirodymus mažiesiems surengė talentingasis iliuzionistas Modestas Petrikas (magicmode.lt). Už juoko bangą dėkojame Kauno valstybinio lėlių teatro meno tarybos pirmininkui, aktoriui Andriui Žiūrauskui. 

Didelį AČIŪ tariame "Balionų karaliai" už spalvinguosius balionus, kurie buvo tikros šventės simbolis bei charizmatiškajam vedėjui Karoliui Tiškevičiui! Jūs visi esate nuostabūs! Net neabejojame, kad ši diena sunkiai sergantiems vaikams išliks jų prisiminimuose labai ilgai!

Dėkojame visiems, kurie aukojate - surinktų pinigėlių dėka, vaikai iš renginio išėjo pilnais glėbiais dovanų!

Akimirkas įamžino Vytautas Mikaitis

Netikėti svečiai

Rugpjūčio 30 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė surengė vizitą Kauno Klinikose ir aplankė ten besigydančius vaikus!

Pats fondo įkūrėjas R. Kaukėnas kartu su komanda daug bendravo su vaikais ir jų tėvais apie vaikų pomėgius ir savijautą, dovanojo dovanas ir tiesiog džiaugėsi buvimu kartu su mažaisiais, kuriems dienos ligoninėje eina labai lėtai.

Tikime, kad tokie vizitai įkvepia vaikus nepasiduoti ir atneša pozityvumo, kuris yra labai svarbus norint įveikti sudėtingas sveikatos problemas. Kiekvienas iš mūsų globojame šiuos vaikus aukodami ir suteikdami visokiariopą pagalbą! Ačiū Jums visiems už tai!

Kuo didžiausios sveikatos šiems žaviems ir labai talentingiems vaikams! Jūs esate Šaunuoliai!

Akimirkas įamžino Vytautas Mikaitis

Lietuvos krepšinio komandą išlydėjome į Europos čempionatą aukodami vaikams

Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvavo Vilniaus "Siemens arenoje" vykusiose draugiškose krepšinio varžybose Lietuva - Ispanija. Renginio metu fondas rinko lėšas sunkiai sergantiems vaikams, supažindino žmones su fondo veikla bei kvietė aukoti.

Žmonės neliko abejngi ir LT rinktinę į Europos čempionatą išlydėjo prisidėdami prie kilnaus tikslo. Renginio metu mūsų fondo globojamiems vaikučiams buvo surinkta net net 470 eurų! AČIŪ visiems, kurie priėjote, domėjotės ir aukojote. Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti mūsų savanoriams už pagalbą ir buvimą kartu! 

Puiki diena ir puikus laikas vardan vaikų!

Linkime LT rinktinei kuo didžiausios sėkmės čempionate, o sirgaliams gerų emocijų jo metu!

Pergalės virsta kilniais tikslais

Raimondas Pasternackis Prancūzijoje vykstančiose "Ironman Nice" varžybose įveikė 3.9 km plaukimo, 180 km minimo dviračiu ir 42 km bėgimo rungtis! Dar prieš startą šis vyras kreipėsi į mus norėdamas šį iššukį įprasminti gerais darbais - skatino visus aukoti Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, o žmonės neliko abejigi - aukojo ir linkėjo Raimondui sėkmės. Tikime, kad geri darbai dar labiau įkvėpia ir skatina nepasiduoti.
Sveikiname Raimondą ir linkime dar daug gražių iniciatyvų, kurios virstų ne tik pergalėmis, bet ir kilniais darbais!
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo!

Adelės vežimėlis

Dar šių metų pradžioje šaukėmės pagalbos į Jus, brangieji ir kvietėme aukoti Adelei, kuriai labai reikėjo Jūsų paramos. Šiandieną tiek R. Kaukėno paramos grupė, tiek Adelytės tevai ir pati Adelė tariame nuoširdų AČIŪ visiems, kurie aukojote ir padėjote mergaitės tėveliams įsigyti vežimėlį, kuris buvo labai svarbus Adelės kasdienybei.

Pažintis su pasauliu mažylei prasidėjo reanimacijoje. Adelės mamai Eglei 38 nėštumo savaitę dėl stipriai pakilusio kraujospūdžio visiškai atsiskyrė placenta, teko skubiai operuoti ir gelbėti abiejų gyvybes. Tada gydytojai sakė: "kažkuri gimėte po laiminga žvaigžde", nes po visiško placentos atsiskyrimo kūdikiai neišgyvena. Nepaisant to, Adelė jau skaičiuoja trečius savo gyvenimo metus. Mergytei dėl deguonies trūkumo atrofavosi smegenys, buvo diagnozuotas diskinezinis cerebralinis paralyžius su stipriu raidos atsilikimu.

Labai viliamės, kad Adelės kasdienybė yra šiek tiek lengvesnė ir emociškai daug gražesnė. Linkime mergaitei kuo didžiausios sveikatos ir neblėstančios šypsenos, kuri pas mažają yra nepakarotojama! :)

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Fondas plečia savo gražią bendruomenę

OMNIVA LIETUVA

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugpjūčio mėnesį prie fondo veiklos prisijungė ir "OMNIVA LIETUVA" kolektyvas.

Nuo šiol OMNIVA LT pasirūpins, kad fondo atributika, kurią Jūs įsigysite paremdami mažuosius ligoniukus pasiektų Jūs greitai, saugiai ir patogiai!

Norime nuoširdžiai padėkoti OMNIVA LT už paramą ir didelę pagalbą užtikrinant operatyvią fondo veiklą, už norą padėti vaikams ir idėjas, kurias kartu stengsimės įgyvendinti vardan vaikų! AČIŪ Jums!

SIEMENS ARENA

Visai neseniai Rimanto Kaukėno paramos grupė apsilankė pas šaunų ir labai iniciatyvų "Siemens arenos" kolektyvą. Esame Jums labai dėkingi už begalinį norą prisidėti prie mūsų veiklos, kuria mes siekiame padėti vaikams kovoti su retomis ir labai sunkiomis ligomis.

Siemens arenoje kiekvienais metais vyksta begalės sporto, kultūros, muzikos ir kitų renginių, kurių metu galėsite išvysti ir mūsų labdaros-paramos fondo stendą, susipažinti su mūsų veikla, aukoti ir taip padėti mažiesiems. 

Dėkojame Siemens arenos komandai, kad atveriate mums duris į savo namus! 

SPORTPOINT RUN

Dėkojame mūsų draugams "SPORTPOINT RUN" už pagalbą ruošiantis "Dankse Bank Vilniaus maratonui 2017". Ačiū Jums už draugystę, operatyvumą ir spalvinguosius marškinėlius, kuriais pasipuoš mūsų fondo "Aplenkime vėžį" komanda.

Gera daryti gera

Visą mėnesį žmonės aktyviai dalyvavo mūsų veikloje, suvienijo jėgas ir kvietė visus aukoti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abėjingi ir kvietė prisidėti prie mūsų fondo. Dalinamės keletu akimirkų, kuriose mūsų draugai skleidžia svarbią žinią visuomenei.

Atributika

"Elvyra Design" GĖRIO MUSIUKAI - auskarai ir segės

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

PIRKTI

Pasakos vaikams "Taškuota pasaka" "Gauruota pasaka"

PIRKTI

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai

info@kaukenoparama.lt
Facebook Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite