Skelbiame 2020 metų kelionių kainas į Italiją!

Ką pamatyti Sicilijoje? 👀

✔ Taormina (must see - privaloma pamatyti). Šis miestas toks gražus, jog visi čia apsilankę vieningai teigia: kol nepamatei Taorminos, tu negali numirti;

✔ Etna. Didžiausias veikiantis Europos ugnikalnis, kurį, lankantis Sicilijoje, taip pat privaloma savomis akimis pamatyti bei savomis kojomis jo atšiauria žeme pasivaikščioti. Pravartu žinoti: Etna, kaip sako vietiniai, pasirodo kam nori ir kada nori. Vaizdas, kurį pamatysite leisdamiesi į žygį, priklauso nuo ugnikalnio nuotaikos - jei Etna prisidengusi rūku ar debesimis, leistis į žygį galima, bet daug nepamatysi, na, jei Etna pikta ir spjaudosi ugnimi, žygį gali tekti atidėti.

✔ Palermas. Kaip gi svečiuojantis Sicilijoje neaplankyti jos sostinės... Šis kontrastingas, tris tūkstančius metų skaičiuojantis, nuo seno mafija garsėjantis miestas, siūlo begalę vietų, kur galėsite paganyti akis: rūmai, katedros, vienuolynai, muziejai bei turgeliai – tik mokėk paskirstyti laiką, kad visur suspėtum;

✔ Kapucinų katakombos. Šį makabrišką muziejų, įsikūrusį Palerme, būtina išskirti. Tai vieta – skirta patiems drąsiausiems. Čia ilsisi 8000 mumijų, bet lankytojams prieinama apie 120, kai kurios mumijos neįtikėtinai gerai išsilaikiusios ir žiūrint į mirusių kūnus atrodo, kad jie tuoj atsimerks, sujudės, prašnekės… Iš kai kurių mumijų sudarytos vaizdingos ekspozicijos – kraupu, tačiau norisi pamatyti, tiesa?

 Agrigentas. Šventyklų slėnis. Tai – legendinė vieta, kuri istorijos mylėtojams be abejonių paliks pačius didžiausius įspūdžius. Čia pamatysite Heros, Konkordijos, Heraklio, Olimpiečio Dzeuso, dvynių Kastoro ir Polideuko, Hefaisto, Demetros ir medicinos dievo Asklepijaus šventyklas ar jų liekanas.
Galėtume pateikti ilgą ilgą sąrašą vietų, kurias rekomenduojame aplankyti Sicilijoje... Esmė yra ta, kad šioje saloje visko yra tiek, kad tik suspėk pamatyti.

Sicilija 09.24 - 10.18; 4 - 7 naktys >>

SAN VINCENZO (LETOJANNI) 4 *, BB - nuo 380€

CAPO DEI GRECI (SANT'ALESSIO SICULO) 4 *, BB - nuo 384€

BAIA DEGLI DEI (GIARDINI NAXOS) 3 *, BB  - nuo 408€

PRESIDENT SEA PALACE (MARINA DI NOTO) 4 *, FB+ - nuo 474€

Kalabrija 09.06 - 09.20; 7 naktys >>

HOTEL RESIDENCE COSTA AZZURRA (CAPO VATICANO) 3 *, BB - nuo 468€

VILLAGGIO BAIA DI ZAMBRONE 3 *, HB - nuo 472€

VALENTOUR HOTEL CANNAMELE RESORT (PARGHELIA) 4 *, BB - nuo 550€

SCOGLIO DELLA GALEA RESORT (CAPO VATICANO) 4 *, HB - nuo 598€

IEŠKOTI
Greita užklausa

UAB Ultraturas

Švitrigailos g. 8, Vilnius

Tel.+3705 2131070, +37065561168
Lithuania

Facebook
MailerLite