Žiūrėti naršyklėje

Mielas keliautojau,

Estravel webinaras apie virtualių renginių programas, susilaukė didelio populiarumo. Labai džiaugiamės, kad Jūsų ir mūsų nuomonės sutapo dėl virtualių renginių papildymo gurmaniškomis degustacijomis. Estravel komanda paruošė unikalių degustacinių patirčių rinkinių, kuriais galėsite mėgautis neįškėlę kojos iš namų. Šių virtualių programų metu:

  • įsitikinsite, kad virtualūs renginiai yra tiek pat įdomūs, kaip ir gyvi.
  • Kartu su šeima ar kolegomis ragausite įvairius produktus, klausysitės virtualių pristatymų bei neabejotinai diskutuosite, renkant patikusius skonius.

Atrinkome Jums 4 puikias, degustacines programas, kurios ne tik praturtinis Jūsų šventes, bet ir galės būti puiki dovana verslo klientams ar partneriams.

Tereikės išsirinkti ir paskanauti!

ILZENBERGO DVARO SKONIAI
  • Paragausite daugiau kaip 50 natūralių bei ekologiškų maisto gaminių: sūriai, medus, pienas ir kt.
  • Sužinosite įdomių istorijų apie vieną gražiausių Lietuvos dvarų bei  jame gaminamų produktų tradicijas.
PLAČIAU APIE DEGUSTACIJĄ
ITALIJOS SKONIAI LIETUVOJE
  • Į Jūsų namus ar kitą Jums patogią vietą bus pristatytas degustacinis rinkinys: 4 skirtingi vynai bei itališki delikatesai.
  • Virtuali paskaita apie Italijos vyndarystę, pagrindinius vyno gaminimo regionus, vynuoges bei vyno mitus.
PLAČIAU APIE DEGUSTACIJĄ
ALAUS IR UŽKANDŽIŲ PAŽINIMO VAKARAS
  • Iš daugiau nei 1000 Lietuvos rinkai prieinamų alaus rūšių, ragausite net 9 skirtingus alaus skonius su rūpestingai priderintais užkandžiais.
  • Profesionalus alaus somelje virtualiai papasakos apie ragaujamas alaus rūšis, gaminimo tradicijas bei padės išsirinkti savo favoritą.
PLAČIAU APIE DEGUSTACIJĄ
GURMANIŠKAS ŠVENTINIS RINKINYS
  • Degustacinis daugiau nei 20 užkandžių rinkinys.
  • Jūsų namus pasieks platus užkandžių asortimentas: sūrių, rūkytų dešrų, alyvuogių, užtepėlių, duoniukų, karštas šokoladas, mini desertai ir daugiau.
PLAČIAU APIE DEGUSTACIJĄ

Tikime, kad degustaciniai rinkiniai gali ne tik puikiai papildyti kiekvieną virtualų renginį, bet ir šiuo nekengvu laikotarpiu tapti puikia dovana. Dėkojame, jeigu šia gražia įdėja pasidalinsite ir su savo draugais persiųsdami šį naujienlaškį.

Visus mūsų degustacinius rinkinius galima pristatyti visoje Lietuvoje. Drąsiai kreipkitės ir teiraukitės dėl patikusio pasiūlymo!

facebook instagram linkedin
Estravel Vilnius

sales@estravel.lt 
+370 5212 58 05
Konstitucijos pr. 26, Vilnius

Norite atsisakyti geriausių kelionių pasiūlymų?

Atsisakyti