Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. GEGUŽĖ

Sveiki, kolegos,

Šis mėnuo ypatingas visai Europos HR bendruomenei – gegužės 20-ąją pirmąkart istorijoje švęsime Tarptautinę personalo profesionalo dieną (International HR Day)! Noriu pasidžiaugti, kad šios dienos idėja gimė būtent Lietuvoje, metinės PVPA konferencijos metu, ir per dvejus metus diskusijų ir pastangų Europos HR bendruomenėje tapo kūnu!

Kviečiu šią dieną švęsti, kviečiu jos metu pasinaudoti proga padiskutuoti su vadovų komanda apie darbo su žmonėmis reikšmę ir prasmę, visai organizacijai parodyti (priminti) savo darbo „virtuvę“. Daugiau idėjų ir prasmingo šventimo galimybių ieškokite PVPA svetainėje, o popiet visi susitikime piknike Vilniuje Lukiškių aikštėje!

Direktorė Aušra Bytautienė

NAUJIENOS TRUMPAI

Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas 2019

Iš 17 konkursui pateiktų projektų balandžio 30 d. komisija išrinko 3 finalininkus, kurie pristatys savo projektus/praktikas 2019 m. gegužės 14 d. konferencijoje “Motivated @work”.

Kviečiame iš anksto susipažinti su finalininkų prisistatymais, dalyvauti konferencijoje bei jos metu balsuoti už labiausiai patikusį projektą.

Pagrindinių personalo valdymo rodiklių tyrimas 2019

PVPA jau šeštus metus organizuoja tyrimą, kurio duomenys leidžia personalo valdymo profesionalams matyti aiškesnį vaizdą apie situaciją Lietuvoje ir turėti galimybę palyginti pagrindinius savo organizacijos personalo valdymo rodiklius su kitų organizacijų rodikliais. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti tyrime užpildant anketą iki š. m. gegužės 28 d., t. y. pateikiant turimus duomenis apie pagrindinius personalo valdymo rodiklius, remiantis 2018 metų Jūsų organizacijos duomenimis.

Eligijus Kajieta, organizacijų konsultantas, atlygio valdymo ir darbuotojų įsitraukimo ekspertas, kajieta.eu

"Gyvename laikais, kai savo siūlymus ir sprendimus neišvengiamai reikia pagrįsti duomenimis ir jų analize. Ne veltui duomenų ir žmonių analitika – viena iš labiausiai auganti žmogiškųjų išteklių kompetencijos sritis.
Personalo valdymo rodiklių tyrimas – unikali galimybė ne tik patiems pasimatuoti savo veiklą, bet ir palyginti su kitomis įmonėmis. Na ir žinoma išbandyti savo jėgas ir įgūdžius analizuojant duomenis.
Šių metų ataskaitoje jau turėsime net šešerių metų rodiklių istoriją! Kviečiu iš jūsų įmonę prisidėti prie šios vertingos statistikos kūrimo.”  

Dalinamės Eligijaus pranešimo PVPA 2019.03.21 atlygio forume  vaizdo įrašu: "Duomenų analitika: nuo ko pradėti ir kaip sau padėti atlygio sprendimuose"

Kviečiame dalyvauti KPI tyrime iki gegužės 28 dienos

Detali informacija ir tyrimo anketa>>

Šiemet gegužės 20 d. pirmą kartą minėsime profesinę dieną

Ši idėja prieš dvejus metus gimė Lietuvoje, PVPA konferencijoje. Tikimės ir stengsimės, kad tai taptų kasmetine tradicija kiekvienoje organizacijoje.

EAPM (Europos personalo valdymo asociacija) skelbia Tarptautinę personalo profesionalų dieną. Tai – galimybė drauge su kolegomis iš kitų Europos šalių švęsti, kurti bendrumo jausmą, stiprinti personalo valdymo svarbos supratimą organizacijose.

EAPM buvo sukurta darbo grupė, kuri paruošė įvairios su šia diena susijusios medžiagos>>, kuria visi galite naudotis bei idėjų>>, kurios gali įkvėpti, kaip švęsti.

Apie tai, KODĖL, KAIP, KUR verta švęsti skaitykite detaliau čia>> 

Kviečiame visus galinčius 05.20 15 val. atvykti į Lukiškių aikštę Vilniuje bendram piknikui! Atnaujinamą informaciją apie šį įvykį sekite čia>>

KURKIME ISTORIJĄ DRAUGE!

Skelbiame konkursą “Kaip mes šventėme pirmąją Tarptautinę personalo profesionalų dieną savo organizacijoje” 

Nuoroda>>

Darbo teisės rubrika. 2019 m. gegužė

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas

Sugrįžtame su eilinėmis darbo teisės naujienomis. Šį kartą apie vieną iš DT gyvuojančių mitų. Mitas skamba taip: teismai, o ir darbo ginčų komisijos, nagrinėja bylas išimtinai tik darbuotojų naudai. Tikrai ne būtinai ir tikrai ne visada. Tačiau taip, darbdaviui visada išliks didesnė įrodinėjimo pareiga darbo bylose, o taip pat dėl nesutvarkytų procesų, tvarkų ir dokumentų darbdavys bus baudžiamas labiau nei darbuotojas. 

Toliau skaitykite apie konkrečią darbdavio naudai išspręstą bylą>>

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2019-09-20

PROGRAMA SKIRTA

Personalo, administracijos ir kitiems specialistams, dirbantiems ar norintiems dirbti personalo valdymo srityje, tačiau stokojantiems sisteminių, praktinių personalo valdymo žinių.

KODĖL VERTA RINKTIS?

 • Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius.
 • Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.
 • Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.
 • Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

Detali informacija bus paskelbta artimiausiu metu www.pvpa.lt. Papildomą informaciją suteiks projektų vadovė Renata Starkienė  tel.: +370 652 50517, el.p.: renata@pvpa.lt

PVPA RENGINIAI

Data: 2019 m. gegužės 14 d., 9.00–19.00
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Motivated @work – išskirtinio formato renginys, kuriame lankytojai tą pačią dieną turės galimybę dalyvauti:

 • Konferencijoje, kurioje pranešėjai iš tarptautinių kompanijų dalinsis žiniomis, rinkos naujovėmis bei aktualijomis darbuotojų motyvacijos ir lojalumo temomis.
 • Paskaitų erdvėje praktikai dalinsis gerąja patirtimi, idėjų ir įkvėpimo šaltiniais;
 • Parodoje turėsite galimybę pabendrauti su produktų ir paslaugų teikėjais, kurie teikia paslaugas, skirtas darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijų auginimui, gerovės paketų kūrimui, darbo vietos modernizavimui bei komandos formavimui.

Renginyje dalyvaus virš 800 dalyvių! Susitikime 05.14!

Daugiau informacijos>> 

2019.05.24 forumas „Personalo valdymo rodikliai – ko reikia verslui?

Data: 2019 m. gegužės 24 d., 09.00 – 12.30
Vieta:  VU Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius

Šio PVPA forumo tikslai:

 • aptarti praktinius Lietuvos organizacijų atvejus – kokią vertę ir kaip kuria skaičių kalba;
 • padėti suprasti, kaip ir kokius rodiklius (angl. Key Performance Indicators – KPI) matuoti, nuo ko pradėti ir kaip užtikrinti šios veiklos tęstinumą;
 • paskatinti personalo valdymo profesionalus skirti daugiau dėmesio įgyvendinamų procesų kokybiniam bei kiekybiniam vertinimui;
 • praktiškai paskaičiuoti tam tikru rodiklius ir parodyti jų vertę.

Renginį bendrai organizuoja HR Hint Online. 

Daugiau informacijos ir registracija>>

PVPA RENGINIŲ AKIMIRKOS
NARYSTĖ PVPA

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite