VYNAS Į NAMUS
Gerb. vynomėgėjau,

Sveikindami Jus Lietuvos nepriklausomybės gimtadienio proga jaučiamės lyg būtume sugrįžę į vaikystę – tokios snieguotos žiemos seniai nebuvo. Todėl receptų skyrelyje siūlome lietuviškame juodųjų serbentų vyne marinuotą kiaulieną, o prie jos parinkome šiltų kraštų vyno. Šimtas pirmojo šalies gimtadienio proga Jums parengėme kitą ypatingą dovaną – kelių dienų programą vasario pabaigoje su pasaulyje geidžiamiausiais šampano namais „Pol Roger“,  o lentynose pažymėjome per tuziną vynų, kurie pagaminti iš šimtamečių vynmedžių derliaus. Tarp jų ir naujiena – legendinis 1911 metais sodintų vynmedžių „Aligote“ iš „Domaine Ponsot“. Švenčiame patys ir linkime švęsti Jums. Kasdien!

Arūnas ir Rasa Starkai,

„Vyno klubo“ steigėjai

„Domaine Ponsot“: kai gilias tradicijas saugo naujausios technologijos

Po beveik metus laiko trukusių derybų „Vyno klubas“ sukirto rankomis su „Domaine Ponsot“ vyno ūkiu. Lietuvai skirtas nedidelis kiekis vyno ir tik po pasižadėjimo nepardavinėti šio vyno per elektroninę parduotuvę: legendinio ūkio valdytojai nori, kad retas ir paklausus vynas būtų parduotas vidaus rinkoje, o ne į Aziją ar kur kitur. 

Vertikali „Pol Roger Cuvée Sir Winston Churchill“ degustacija (1998–2008) ir vakarienė

2019 m. vasario 26 d., antradienį, specialiai į „Vyno klubą“ atvykstantis „Pol Roger“ šampano namų atstovas Axel Gillery pasakos apie šampano namų istoriją bei ves vertikalią „Cuvee Winston Churchill“ degustaciją, aprėpiančią geriausius 1998–2008 dekados derlius. Vakarienės metu su „Pol Roger“ šampanu ragausime mėgstamiausius Vinstono Čerčilio patiekalus.

„Vyno klubo“ istorijos: vadybininkas V. Starkus

Kas mėnesį supažindiname jus su „Vyno klubo“ darbuotojais. Vasarį kalbiname Vygantą Starkų - HoReCa vadybininką, dirbantį su Jūsų pamėgtais restoranais ir barais. 

Juodųjų serbentų vyne marinuota kiaulienos šoninė su kadagio uogomis

Kiauliena pagal Arūno Stroškaus receptą iš knygos „Šiuolaikinė lietuvių virtuvė. Tradicijos ir dabartis“ keps dvi ar pustrečios valandos – tiek, kiek slidinėsite ar lipdysite sniego senį. Iš miško grįžę prie šio sotaus lietuviškai kvepiančio kepsnio atsikimškite gero raudonojo vyno. Lietuviško šį kartą nesiūlysime – superpatriotizmą pasilaikykime Prezidento rinkimams.

„Zwiesel“ taurės
naujiena

Pristatome vyno ekspertų atrinktas „Zwiesel“ taures, geriausiai tinkančias atskleisti joms skirto vyno savybes. Mūsų asortimente rasite taurių specialiai pritaikytų įvairioms vyno rūšims.

 

 

Vasario mėnesio vyno asortimento naujienos

Kiekvieną mėnesį „Vyno klubo“ asortimentą papildome naujais vynais, ne išimtis ir vasaris. Visas vyno naujienas rasite nurodoje.

 

 

Vynas Valentinui

Artėja meilės diena ir visai nesvarbu ar Jūs ją švęsite su antrąja puse, mylimu augintiniu ar būriu draugų. Svarbiausia - atšvęsti meilę! Šiai progai parinkome rožinį vyną, kuris šaltuoju metų sezonu dažnai būna užmirštas, tačiau - veltui - jis gali puikiai papildyti Valentino dienos vakarienę.

Vynas, pagamintas Lietuvoje

Vasario 16-oji yra svarbi Lietuvos istorijai data - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Nuo 1918 m. mūsų šalis labai pasikeitė, dabar Lietuvoje galime laisvai auginti vynuoges ir iš jų daryti lietuvišką vyną! Pasižiūrėkite, ką siūlo lietuvių vyndariai.

Naujas Klaipėdos „Vyno klubo“ darbo laikas

Keičiasi Klaipėdos „Vyno klubo“ (Liepų g. 20, Klaipėda) darbo laikas.

Darbo laikas:

I-V - 11:00 - 18:00

VI - 11:00 - 16:00

 

 

Šokolado paskaita
Naujiena

Naujiena - Lietuvos someljė mokyklos paskaita „Šokoladas gimsta ant medžio"!

Fakultatyvinė paskaita apie šokolado kilmę, gamybą, kokybišką šokoladą, jo skonį ir savybes. Paskaitos metu degustuosite šokoladą.

Paskaitą dėsto prekinio ženklo „Chocolate Naive" įkūrėjas, šokolado gamintojas Domantas Užpalis.

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Peru virtuvė Vilniuje
Pachamama Dinner Club

Egzotiškieji "Vyno klubo" partneriai „Pachamama Dinner Club" siūlo ne tik iš Nikkei virtuvės į Vilnių atneštas perujietiško maisto ruošimo tradicijas, dvasią ir sodrius Peru virtuvės skonius, bet ir mūsų asortimento vyną.

Čia patiekalai ruošiami iš aukščiausios kokybės produktų, tokių kaip marinuota žuvis, jūros gėrybės ir ypač kokybiška mėsa. Nepamiršti verta ir gardžių užkandžių, kuriais taip smagu dalintis! Lotynų Amerikos įkvėptame valgiaraštyje siūlomi autentiškos perujietiškos virtuvės patiekalai, kuriems įtaką padarė Japonijos, Kinijos bei Ispanijos virtuvės.

Ispanai „Vyno dienose“ laužo rekordus

Pirmą kartą per 15 parodos gyvavimo metų „Vyno dienose“ turėsime tokį gausų vyndarių būrį iš Ispanijos.

Ispanijos užsienio prekybos institutas, kartu su Ispanijos ambasados ekonomikos ir komercijos biuru Lietuvai ir Latvijai į didžiulį nacionalinį stendą sukvietė net 27 vyndarius iš kone visų Ispanijos vyndarystės regionų!

Daugelio vyndarių vynai kritikų vertinami 90 ir aukštesniais balais, susipažinti su jais verta tiek lankytojams, tiek kokybiško vyno ieškantiems importuotojams.

Tai unikali galimybė bendraujant su vyndariais vienoje vietoje susipažinti su Ispanijos vyno stilių įvairove.

Fakultatyvinės paskaitos

Kviečiame išmokti ne tik apie vyną, bet ir alų, kavą, vandenį ir kokteilius bei kitus gėrimus Lietuvos someljė mokykloje. Apie visą tai mokykitės ne tik klausydami teoriją, bet ir degustuodami  gėrimus kartu su profesionalais.

Visas fakultatyvines paskaitas galite rasti LSM Facebook paskyroje, renginių skiltyje. 

Trumpi vyno kursai
6 paskaitų ciklas

Šie kursai padės geriau pažinti vyno pasaulį. Trumpai susipažinsite su pagrindinėmis vyno rūšimis, šalimis bei kaskart ragausite po 4–6 skirtingus vynus, iliustruojančius paskaitos temą. 

Kursų pradžia – vasario 20 d.

Ieškomi viskio ambasadoriai
Whisky Ambassador kursai

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.
Kursų pradžia – balandžio 13 d.

Prisijunkite prie „Vyno klubo“ nuolatinių pirkėjų paskyros gaukite specialią nario nuolaidą įvairioms prekėms!

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 18:00
VI - 11:00 - 16:00