Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

SICILIJA IŠ VILNIAUS

Costa Verde ✪✪✪✪

Pusryčiai ir vakarienė

Išvykimo data: 2019-05-26

Kaina 1 sav.: 719 Eur

Viešbutis įsikūręs ant įspūdingos kalvos, apaugusios citrinmedžių ir apelsinmedžių giraite, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į jūrą ir kalnus. Tai vienas didžiausių viešbučių apylinkėje, garsėjantis puikiais pramoginiais renginiais, sportiniais užsiėmimais ir pasilinksminimais. Puikus privatus viešbučio paplūdimys – čia galima užsiimti daugybe vandens sporto šakų. Dar viena atrakcija visai šeimai – netoli viešbučio esantis nedidelis vandens parkas. Tai labai tinkama vieta tiems, kas vertina aktyvų poilsį, puiki atspirties bazė keliaujant po nepaprasto grožio apylinkes, tarp kurių yra ir Sicilijos perlas – Čefalu.

Himera Beach Club ✪✪✪✪

Pilnas maitinimas plius (3kartus)

Išvykimo data: 2019-05-26

Kaina 1 sav.: 899 Eur

Stilingas ir visiškai modernizuotas žinomo italų tinklo „Aeroviaggi“ viešbutis. Moderniai sutvarkyti ir funkcionaliai įrengti kambariai patogiai sutalpins visą šeimą. Viešbutis turi gražų baseiną su atskira dalimi vaikams, didelį sodą su palmėmis ir saulės terasa bei gerai išplėtotą sporto infrastruktūrą. Svarbu ir tai, kad nuo viešbučio netoli iki dailaus Čefalu (Cefalù) miestelio, į kurį galima nuvažiuoti viešuoju transportu. Tai puikus pasirinkimas šeimos atostogoms saulėtoje Sicilijoje! Objektas atvaizduotas pateikiamoje grafinėje medžiagoje.

Fiesta Resort Sicilia ✪✪✪✪

Pusryčiai ir vakarienė

Išvykimo data: 2019-05-26

Kaina 1 sav.: 769 Eur

Dailus atogrąžų sodas, vedantis tiesiai į paplūdimį, įmantrūs baseinai, tarptautinė atmosfera, nuostabi virtuvė, turtinga pramoginė programa ir puikūs pramoginiai renginiai vaikams sudaro idealias sąlygas pailsėti visai šeimai. Nepaisant aukšto standarto, čia išlieka jauki atostogų nuotaika.

Santa Lucia E Le Sabbie D'oro ✪✪✪✪

Pusryčiai ir vakarienė

Išvykimo data: 2019-05-26

Kaina 1 sav.: 689 Eur

Į gražųjį Čefalu galima nueiti jaukia pajūrio pėsčiųjų alėja maždaug per 20 minučių arba nuvažiuoti autobusu iš viešbučio. Šis senovinis miestelis sužavės kiekvieną savo spalvotomis gatvelėmis ir nesuskaičiuojamomis vietomis, kuriose galima pasilinksminti ir pavalgyti. Romantišku vaizdu į La Rocca – virš Čefalu stūksančią didingą uolą – galima gėrėtis ir iš privataus viešbučio paplūdimio bei tvarkingo baseino.

Greita užklausa

UAB Ultraturas

Tel.(+370 5) 2131070

Mob. (+370) 65561168

info@ultraturas.lt

Švitrigailos g. 8, Vilnius, Vilnius
Lithuania

Facebook

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite