Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

„Už pergalę gyventi“ – labdaros koncertas, skirtas padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Ši krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyva jau pasiekė daugelio žymių ir mylimų Lietuvos atlikėjų širdis, tad tikime, kad mūsų kvietimą išgirsite ir Jūs!

Kiekvieno iš Jūsų meilė ir dėmesys yra labai laukiami: už bilietus į koncertą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažuosiems pacientams, aprūpinti juos reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti būtinus gydymus ir operacijas Lietuvoje bei užsienyje.

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę!

Renginio organizatorius: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Renginio partneriai: Siemens Arena ir Tiketa
Renginio pagr. rėmėjai: Avia Solutions Group ir Vikonda UAB

Renginio informaciniai partneriai: Relax FM, Radijo stotis "Kelyje", LRT televizija.

Įsigyti bilietus į koncertą

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Tajus, 5 m. Tajui buvo diagnozuotas piktybinis inkstų auglys, buvo pašalintas vienas inkstas. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. 

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Praėjus tik 5 mėnesiams, Daniilas su tėveliais Šveicarijoje buvo 12 kartų, o kiekviena kelionė kainuoja apie 1000 eurų. Šiuo metu surinktų lėšų nepakaks pilnai įgyvendinti Daniilo gydymą, tad kviečiame prisidėti prie pagalbos mažyliui!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Pauliaus svajonė / LEGO konstruktoriai

Galvos auglį turintis 9-metis berniukas dar 2017 metais turėjęs intensyvų gydymą ir operaciją, deja, bet vėl sugrįžo į ligoninę. Tyrimai parodė, kad auglys vėl didėja, tad vaikui vėl bus taikomas gydymas ir tikriausiai, lauks pakartotinė operacija. Iš Telšių kilusį vyruką daktarai paleido savaitgaliui namo-Paulius labai nemėgsta ilgų kelionių autobusu, bet šį kartą visą patiriamą stresą numalšino dovanos apie kurias jis svajojo! Lietuvos priešgaisrinės tarnybos iniciatyva vasario 1 d. įteikėme Pauliui Lego konstruktorius, kuriais jis be galo apsidžiaugė! Tai buvo didelė staigmena įžiebusi šypseną vaiko veide! Dėkojame visai gelbėtojų bendruomenei bei Lego atstovui Edgarui Račinskui, kurie išpilė dar vieno vaiko svajonę! Linkime Pauliui daug daug sveikatos bei įdomių dienų konstruojant dovanas!

Gabijos svajonė / elektrinis paspirtukas

Jau eilę metų maratonininkas Povilas Lengvinas išbando savo jėgas didžiausiuose pasaulio maratonuose, kur savo bėgimą kas kart įprasmina gerais darbais. Dar 2017 metais, Povilo bėgimus Niujorke ir Berlyne palaikė dešimtys žmonių, kurie noriai aukojo vaikų svajonėms, tad Rimanto Kaukėno paramos grupė pasirūpino, kad ši parama būtų tikslingai panaudota išpildant vėžiu sergančios Gabijos norą turėti elektrinį paspirtuką.

Vasario 2 d. nuvykome pas Gabiją į namus, o ten mūsų laukė gausi merginų komanda – Gabija, jos dvi sesės ir mama. Nors 9-metė mergaitė jau ne vienerius metus atkakaliai kovoja su onkologine liga (auglys galvoje), šiandien ji atrodo ypatingai – žavi, spinduliuojanti šypsena ir svarbiausia, besijaučianti gerai.

Daugiau apie iniciatyvą

Evelinos svajonė / riedis

Evelina yra paskutinioji mergaitė, kuriai į namus Telšiuose naktinio klubo "Materialistė" atstovai Matas Puodžiūnas ir Austėja Jablonskytė pristatė jos svajonę – riedį.

Dar vaikystėje Evelinai buvo diagnozuotas piktybinis auglys plaučiuose, kurį operuoti tuo metu buvo per daug rizikinga. Galiausiai, sukakus 7 metams, merginai buvo atlikta operacija ir kiti gydymai, o šiandien ji jaučiasi gerai ir į ligoninę grįžta tik pasidaryti tyrimų. Vieno vizito pas daktarus metu, mergina nusprendė parašyti fondui laišką, kuriame ji aprašė savo ligą, pomėgius ir svajonę turėti riedį, kuriuo galėtų važinėtis su draugais kieme.

Nuoširdžiai dėkojame visiems naktinio klubo svečiams, kurie Kalėdiniu laikotarpiu dalyvavo labdaringame aukcione, neliko abejingi vaikų istorijoms ir nuoširdžioms jų svajonėms. 

Daugiau apie iniciatyvą

Elijos svajonė / susitikimas su Nagliu Šulija

Elijos susitikimas su visiems gerai žinomu meteorologu ir astrologu Nagliu Šulija buvo neįtikėtinas! Tiek Elijos mama Birutė, tiek fondo atstovai dar nebuvo matę tokio Elijos džiaugsmo sulaukus išsvajotos kompanijos.

Dėl piktybinio auglio galvoje, mergaitė labai prastai mato, tad jos dėmesį kas kart patraukia įvairūs garsai ir balsai. Vienas jų, televizijoje vis girdimas Naglio Šulijos pranešimas apie orus! 

Elija iš karto pažino balsą, susidraugavo su savo herojumi bei puikiai leido laiką! 

Susitikimo metu, N. Šulija galėjo daugiau papasakoti apie Elijos asmenybę atsižvelgiant į gimimo datą, išsidėsčiusias planetas ir žvaigždes! Tai buvo nuostabu! Didelis Ačiū Nagliui Šulijai už susitikimą ir dėmesį šiai mergaitei. Pasak mamos, ji net praėjus kelioms dienoms pabudus ryte vis dar kalba apie šį susitikimą!
Dėkojame "Grill London" už tai, kad priėmėte mus gražiam susitikimui!

Milenos svajonė / Mopso veislės šuniukas

Internetinio pojekto "PravalTuras" sekėjai ir jo įkūrėjas Vytautas Mikaitis dovanojo Milenai nepamirštamą įvykį ir daug šviesesnes dienas - mergaitei buvo įteikta išsvajonta mopso veislės kalytė, kuri net neabejojame, bus apsupta besąlygiškos meilės ir rūpesčio! Šios gražios šeimos emocijos ir laimės akimirkos tapo tikra dovana ir mums!

Didelis AČIŪ visiems, kurie prisidėjote prio šios nuostabios iniciatyvos!

Daugiau apie iniciatyvą

Gabijos svajonė / vairavimo kursai

Žavingai merginai vardu Gabija nuo šiol yra ko laukti - nors mergina šiandien dieną turi intensyvius gydymus Santaros ligoninėje, tai netrukdo svajoti ir siekti savo svajonių. Diagnozuota leukemija sugriovė daug Gabijos planų, bet šį kartą planus sudėliojo fondo geras draugas Darius Bivainis, kuris kas kart išpildo vis daugiau įdomių vaikų svajonių! Gabija svajojo sulaukusi pilnametystės sėsti už mašinos vairo, tad Darius nustebino ją puikia dovana - įteikė dovanų kuponą vairavimo kursams, t.y. pasiruošimui teoriniam ir praktiniam egzaminams! 

Tikime, kad Gabijai tai bus puiki motyvacija greičiau sveikti, juk šie kursai jai yra labai svarbūs ateities planams!! Kokiems? Žiūrėkite video reportaže.

Daugiau apie iniciatyvą

SUTEIKTA PAGALBA

Nakties aukos virto svarbia pagalba vaikams

Kalėdiniu laikotarpiu naktinio gyvenimo mėgėjai taip pat neliko abejingi skaudžioms vaikų istorijoms. Susipažinę su mūsų fondo misija, naktinių klubų "Anna Mesha. Viešbutis" ir "Anna Mesha. Butas" lankytojai aukojo tam, kad galėtų prisidėti prie pagalbos su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Dviejų renginių metu žmonės pacientams paaukojo net 2138 eurus, kurie po mažu virsta gerais darbais.

Pirmieji vaikai, kuriems suskubome padėti yra Airidas, Erikas ir Elzė . Nuo pat gimimo tiek Airidui, tiek Erikui yra diagnozuota simptominė epilepsija ir cereblinis paralyžius, o Elzės gyvenimo dienos buvo suskaičiuotos vos tik mažylei gimus. 

Sunkų neįgalumą turintiems vaikams yra labai svarbu judėjimas, lavinamieji pratimai, socializacija, aplinkos pažinimas. Būtent dėl šios priežasties vaikų mamos kreipėsi į mus prašydamos padėti jiems įsigyti specialias kėdutes ir vežimėlius, kurių pagalba vaikai galėtų ne tik gulėti, bet ir patogiai sėdėti bei stebėti aplinką. Edvardso sindromą turinčiai Elzei buvo reikalingas gleivių atsiurbėjas, kuris mergaitei yra gyvybiškai svarbus.

Kartu su naktinio klubo atstovais Justinu Žvigu ir Indrėja susitikome su šeimomis ir įteikėme jiems reikalingas priemones!

Norime nuoširdžiai padėkoti Justinui ir Indrėjai už labdaringą idėją, už pažintį su šeimomis ir dėmesį! Ačiū klubo lankytojams, kurie prisidėjo prie pagalbos pacientams! 

Pagalba Airidui

Daugiau apie Airidą

Pagalba Erikui

Daugiau apie Eriką

Pagalba Elzei

Daugiau apie Elzę

"30 val. neužmerk akių" kirpimų maratono metu surinktos aukos buvo tikslingai panaudotos pagalbai vyrams

Vienas geriausių Lietuvos barberių Raimondas Pasternackis kartu su visa "WOXX BARBERS-Vilnius" komanda ir Rimanto Kaukėno paramos grupe 2018 metų lapkričio mėnesį įvykdė „30 val. Neužmerk akių kirpimų maratoną“. Tikime, kad ši iniciatyva atkreipė daugelio vyrų dėmesį ir paskatins juos rūpintis savimi, o visos surinktos lėšos per 30 val., atliekant kirpimus, buvo tikslingai skirtos padėti vyrams, susidūrusiems su prostatos vėžiu.

Praeitą savaitę akcijos iniciatorius R. Pasternackis ir fondo atstovas Laimonas Šiaulys pristatė Vilniaus Santaros ligoninės Onkourologiniam skyriui specialius raiščius skirtus vyrams po sudėtingų prostatos vėžio operacijų, nes po jų, vyrai dažnai susiduria su šlapimo nelaikymo problema, kurią galima išspręsti būtent šių raiščių pagalba.

Dėkojame visiems, kurie tą kartą prisidėjo ir skleidė svarbią žinutę visuomenei aukodami reikalingai pagalbai vyrams!

Daugiau apie iniciatyvą

Dovana Santaros vaikų onkohometologijos skyriui - gyvybės palaikymo monitorius

Vasario pradžioje fondas į Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohometologijos skyrių pristatė didelę ir pacientų slaugai labai svarbią dovaną nuo įmonės "EBV Finance" - gyvybės palaikymo monitorių.

Pasak sveikatos specialistų, šiuo metu turimi gyvybės monitoriai jau yra ganėtinai seni, vienas iš jų yra netinkamas naudoti, o jų poreikis yra labai didelis.

„Šiuo prietaiso pagalba galiu daug anksčiau pamatyti, kas pas pacientą sutrinka – širdis, kvėpavimas ar pan. ir taip suteikti greitesnę pagalbą. Todėl, tai iš tikrųjų yra aparatas, kuris ligoninėje reiškia gyvenimą.“ , – apie gyvybės monitoriaus svarbą pacientams pasakojo vaikų onkohometologijos skyriaus vedėja Sigita Stankevičienė.

Tiek ten dirbantys daktarai, tiek mes tariame nuoširdų AČIŪ įmonei „EBV Finance“, kurie skyrė didelę paramą siekiant aprūpinti ligoninę svarbia sistema.

Daugiau apie iniciatyvą

"Bioderma" dovanos vaikams ir jų mamoms

Vasario 14 d. fondo direktorius Laimonas Šiaulys kartu su "BIODERMA" atstove Jūrate Timofejeviene apsilankė Santaros ligoninės vaikų onkologiniame skyriuje, kur vaikučiams ir jų tėvams įteikė dovanas - naujus kremus, kurių sudėtis yra labai tinkama ir veiksminga kasdieniniam naudojimui, o ypač po chemoterapinių gydymų. Šilti susitikimai su šeimomis ir dovanos pradžiugino ten esančių pacientų tėvus ir slaugytojus.

Džiaugiamės, kad BIODERMA skiria didelį dėmesį mūsų pacientams ir nuoširdžiai rūpinasi jų odos būkle, kuri kartais sukelia ne tik didelį diskomfortą, bet ir skausmą!

Motyvacinė sistema pažangiems moksleiviams

Šaulių Sanatorinėje mokykloje mokosi ir gydosi sveikatos problemų turintys vaikai iš visos Lietuvos. Pagrindinė šios mokyklos misija yra suteikti vaikams visas galimybes mokytis gyventi kartu su savo liga ir užaugus būti maksimaliai savarankišku. Siekdami motyvuoti mokinius ir ugdytis sveikatos kompetencijas, mokykloje dirbantys specialistai yra sukūrę motyvacinę sistemą, kurios metu pažangiausi mokiniai ir klasės yra apdovanojamos įvairiais prizais. Šį kartą prie motyvacijos sistemos prisidėjome ir mes bei mūsų partneriai "Grill London". Už didelę pažangą, mokinius palepinome puikiu laiku ir skaniais pietumis Šiauliuose esančiame Grill London restorane bei skirdami bilietus į pasirinktą filmą kino teatre!

Mes ir restorano atstovai sveikiname jaunuolius už pasiekimus bei linkime toliau sparčiai tobulėti! Jūs esate Šaunuoliai!

Danske Bank kolektyvo parama Giedriui - gyvybiškai svarbūs medikamentai

Jau 7-rius metus Rimanto Kaukėno paramos grupė globoja Giedrių, kurį reguliariai aprūpina jam gyvybiškai svarbiais medikamentais. Prie šios paramos kas kart prisijungia daug organizacijų ir žmonių, o šį kartą pagalbos ranką beniuko šeimai ištiesė "Danske Bank" Lietuvoje kolektyvas!

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, dažnai jį ištinka koma, kuri jį paguldo į ligoninę. Įtampoje gyvenanti šeima yra visada pasiruošusi bet kokiai grėsmei. Giedriui dar nesulaukus pilnametystės, vaikas ligoninėje praleisdavo daugiau laiko, nei namuose. Palatos sienos buvo bene pagrindiniai Giedriaus ir jo mamos namai. Kiekvieną dieną Giedrius geria vaistus, kurie jo būklę stabilizuoja. Nekompensuojami vaistai sunkiai besiverčiančiai šeimai yra tikras iššūkis, tad esame labai dėkingi Danske Bank kolektyvui už paramą ir gėrį, kuriuo dalinatės su kitais. Ačiū tariame ir restoranų tinklui "Grill London", kuris tradiciškai priėmė Giedriaus šeimą ir pavaišino juos skaniais pietumis bei taip pat yra prisidėjęs prie pagalbos šiam berniukui!

Daugiau apie iniciatyvą

RENGINIAI

Vizitas, kuris pradžiugino ne tik ligoniukus, bet ir jų tėvelius

Panevėžio krepšinio klubo "Lietkabelis" žaidėjai Simas Jasaitis, Paulius Valinskas ir Mindaugas Kupšas savo laisvą dieną skyrė Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje gulintiems vaikams!

Žaidėjai neslėpė, kad labdaringa veikla jiems yra labai prasminga ir jiems visada smagu aplankyti vaikus, su jais susipažinti, nudžiuginti dovanėlėmis bei įkvėpti stiprybės nepasiduoti ir kovoti su sunkiomis ligomis.

Džiaugiamės, kad žaidėjai atnešė gerą emociją į skyrių, kuriame vaikai praleidžia didžiąją savo laiko dalį! Didelis AČIŪ Jums už dovanas, dėmesį ir nuoširdžius linkėjimus mažiesiems pacientams!

Daugiau apie iniciatyvą

Vilniaus Knygų mugė 2019

Keturias dienas vykusi Vilniaus knygų mugė 2019 ir ten esantis Rimanto Kaukėno paramos grupės stendas sudomino daugelį lanktojų, kurie neliko abejingi pagalbai su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams! Norime ištarti nuoširdų ir didelį AČIŪ Kauno pradinės mokyklos "Herojus" vaikams ir mokytojams už rožinės knygos akciją, už nuostabius viršelius knygoms ir mūsų veiklos palaikymą! Ačiū "Southwestern Advantage Lietuva" studentams ir šauniesiems mūsų savanoriams, kurie keturias dienas skyrė šiai akcijai bei neskaičiuodami valandų padėjo mums stende, pasakojo apie fondo veiklą ir pristatė rožines knygas mugės lankytojams. Ačiū tariame "Balionų karaliai" už spalvingus balionus, kurie puošė mus tris dienas, o vėliau ir džiugino mažuosius lankytojus. Ačiū kiekvienam iš Jūsų, kurie dovanojo bei už auką vaikams įsigijo literatūrą, kuri virs didžiais darbais!

Daugiau apie iniciatyvą

INICATYVOS

Krepšinio klubas "Palangos Kuršiai" kvietė žmones atvykti į labdaringas varžybas bei taip prisidėti prie Anželikos svajonės

"Jau ne kartą įrodėme, kad galime vieningai susitelkti vardan bendro tikslo. Šįkart mūsų visų tikslas itin svarbus - parodykime, kad svajonės gali virsti realybe"!

Štai tokiais žodžiais krepšinio klubas "Palangos Kuršiai" kvietė žmones atvykti į labdaringas varžybas bei taip prisidėti prie Anželikos svajonės išvykti į Šveicariją, pažinti šią šalį ir šiek tiek pailsėti nuo varginančios kasdienybės. Merginai buvo diagnozuota III stadijos Hodžkino limfoma. Po ilgo chemoterapinio gydymo, suteikusio viltis pasveikti, 2018 metų balandį liga smogė dar stipriau. Mergaitės laukė antra operacija, chemoterapija, spindulinė terapija.

Dėkojame kepšinio klubui už puikią iniciatyvą, kuri subūrė krepšinio aistruolius gražiam tikslui!

Pagalba Ramunei-Barborai

Trylikametė Ramunė Barbora nuo pat gimimo serga itin reta genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina. Tai retas toks ligos atvejis tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje.

Fondo draugai "Bioderma" jau ilgą laiką padeda Barborai įvairiais odos priežiūros klausimais, o šį kartą skelbia ir labdaringą akciją - nuo kiekvieno vasario-balandžio mėnesiais nupirkto „Atoderm“ linijos produkto, mergaitės gydymui skirs 5% nuo gauto pelno!

Daugiau apie Ramunę-Barborą

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite