View in browser
Testas: kaip gerai pažįstate Druskininkus?

Vienu gražiausių kurortų laikomi Druskininkai tokią etiketę gavo ne šiaip sau. Miestas turtingas pasivaikščiojimo takais, parkais, įvairiomis sveikatai naudingomis pramogomis, ypatingai grynu oru. Tačiau miestas taip pat turtingas ir kultūra! Ar žinote, koks yra Druskininkų miesto muziejaus vilos pavadinimas arba kiek mineralinio vandens šaltinių yra Druskininkuose?

Parengėme Jums kelių klausimų testą. Ar sugebėsite teisingai atsakyti į visus klausimus? Pažaiskime!

P. S. Atsakymų ieškokite internetiniame puslapyje AtraskDzukija.lt

Ką aplankyti viešint Druskininkuose?
Keraminių skulptūrų ekspozicija

Druskininkų Vilniaus alėją nuo 1987 metų puošia J. ir B. Arčikauskų keraminės skulptūros. Kompoziciją sudaro net 7 miesto puošmena tapusios skirtingos skulptūros, išsiskiriančios ypatingu detalumu. 

Aplankyti
Poilsio parkas

Šio parko pasivaikščiojimo takeliai vingiuoja apsupti pušynais, šalia tekant Nemunui. Poilsio parkas išsiskiria ypatinga ramybe ir panoraminiais vaizdais, kuriuos atveria čia esantys statūs skardžiai.

Aplankyti
V. K. Jonyno Galerija

Ši galerija - tai žymaus ir ypač talentingo menininko dovana Lietuvai. Galerijoje galėsite apžiūrėti įvairius menininko darbus: litografijas, piešinius, knygų iliustracijas bei medžio raižinius.

Aplankyti
SENOJI DRUSKININKŲ MINERALINIO VANDENS BIUVETĖ

Tai seniausia, tačiau vis dar veikianti mineralinio vandens biuvetė mieste. Būtent čia galima paragauti mineralinio vandens tiesiai iš šaltinio.

Aplankyti
Daugiau lankytinų vietų
Keliauk dar patogiau

Atsisiųsk mobiliąją programėlę ir susidėliok savo maršrutą!

facebook twitter instagram
Druskininkų miesto ir Lazdijų rajono savivaldybės

info@atraskdzukija.lt
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos, Druskininkų savivaldybės ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.

Gavote šį laišką, nes panorote susipažinti su Dzūkija iš arčiau. Jei nebenorite gauti kelionių idėjų, patarimų ir naujienų, spauskite žemiau.

Atsisakyti