undefined
Šventinis naujienlaiškis
Gerb. vynomėgėjau,

Paskutinėmis lapkričio dienomis Europos Parlamente Briuselyje vykusioje konferencijoje „Saikingas alkoholio vartojimas kaip subalansuoto gyvenimo dalis“ teko savo akimis pamatyti, kad ne tik Lietuva, bet ir Europa susiskaldžiusi dėl alkoholio poveikio sveikatai interpretavimo. Konferencijoje buvo pristatomi mokslinių  tyrimų rezultatai apie Viduržemio jūros dietos (kurios iki 25 % poveikio sudaro joje esantis vynas) poveikį bendram ir su kai kuriomis ligomis susijusiam mirtingumo mažėjimui, vyno poveikio sveikatai „J“ formos kreivės ir jų analizė ir t. t.  Jau pats faktas, kad tokioje konferencijoje dalyvavo MEP (Member or the European Parliament) ir spaudos atstovai, reiškia, kad Europoje gerbiama nuomonių įvairovė.

O tai patvirtina, kad ir Lietuvoje turime teisę galvoti, kalbėti ir gyventi neslėpdami savo pažiūrų: pakuodami vyną į kalėdinių dovanų rinkinius ir patardami, kokį butelį atsikimšti prie kūčių ar Kalėdų stalo, jaučiamės europiečiai ir savo parduotuvėse laukiame bendraminčių. Vilniuje parduotuvė Jūsų patogumui gruodį dirbs iki 21 val.

Nuoširdžiai

 Arūnas ir Rasa Starkai,

„Vyno klubo“ steigėjai

Naujiena – „Domaine Rolet“ iš Jura

30 km į rytus nuo Burgundijos esanti apeliacija pastaruoju metu tapo labai populiari tarp pažangiausių pasaulio restoranų, todėl džiaugiamės gavę nedidelį kiekį jų geros vertės ‘Chardonnay‘ ir ‘Pinot Noir‘ mišinių su vietinėmis ‘Savangin‘, ‘Poulsard‘ ir ‘Trusseau‘.

Paragaukite čempionų

2017 m. Lietuvos vyno čempionate pretendenduoti į geriausio vyno apdovanojimą mėgino gausybė vynų iš įvairiausių pasaulio kraštų. „Vyno klube“ galite „Geriausio kategorijoje" titulą pelniusį šampaną, „Riesling“, ekologišką vyną bei Metų vynine išrinktos „Bodegas Volver” asortimentą.

10 dovanų idėjų vyno mėgėjui

Artėjant žiemos šventėms vis aktualesnė tampa dovanų tema. Teisingai parinkta dovana ne tik atspindės jūsų dosnumą, bet ir parodys, ar gerai pažįstate draugą. Pateikiame 10 dovanų idėjų, tikrai pradžiuginsiančių bet kurį vyno mėgėją.

 

Dovanų rinkinys

Gurmaniškos dovanos visada džiugina! Vynas „La Rioja Alta  Vina Alberdi Reserva Rioja DOC“, aukščiausios kokybės šokoladas, pomidorų pestas, saulėje džiovinti pomidorai alyvuogių aliejuje, lėtai gamintas antienos paštetas ir kita.

71.00 €
Knyga „Vynas lengvai“

Lakoniškas vyno žinynas, išsiskiriantis paprastai pateikta grafine medžiaga. „Vynas lengvai“ kratosi snobiškumo ir sudėtingą informaciją apie tai, kaip ragauti vyną, kaip pajusti, kas yra puiki kokybė, kaip pritaikyti vyną skirtingoms progoms, paverčia paprasta ir prieinama.

 

 

17,00 €
Dovanų rinkinys

Raudonasis sausas vynas iš Pietų Prancūzijos.
Kilmingų 'Pinot Noir' vynuogių vynas puikiai dera prie kalėdinio stalo, antienos, grybų patiekalų, lašišos kepsnio.

 

18.00 €
MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Paragaukite „Vynas + desertas 2017“ derinių
www.vynasirdesertai.lt

Restoranai „Sweet Root“ ir „Sala Plateliai Resort“ savo meniu jau siūlo čempionate puikiai vertintus desertų ir vyno derinius. Derinys visada geriau už atskirą sudedamųjų dalių sumą.  Geriausias lietuviškas desertas  „Suvyniotas“ su „Kracher Beerenauslese“ užėmė trečiąją vietą, o „Gaivu, bet subtilu“ su „Chateau Barbier Sauternes AOC 2007“ – penktąją.

Geriausi restoranai pagal „The White Guide Baltic“

Didžiuojamės partnerių sėkme geriausių Baltijos šalių restoranų apdovanojimuose: „Nüman“, „Sweet Root“, „Gastronomika“, „Telegrafas“, „Monai“, „Džiaugsmas“ ir kiti pateko tarp geriausiųjų. Jų sėkmę šiek tiek lėmė ir  „Vyno klubo” vynas. „Nüman“ pateko į aukščiausią restoranų kategoriją – „Global Masters Level“. „Nüman“ kol kas yra pirmasis ir vienintelis šalies restoranas, gavęs tokį įvertinimą.

Vyno mėgėjo kalendorius
Gruodis

Kiekvienam vyno mėgėjui įsimintinos datos bei prie jų derantis vynas.                          

 

 

                                                             

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programos ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Mokymai – balandžio 12 d.

Someljė kursai bei trumpieji vyno kursai mėgėjams

Someljė kursuose apie vyną išmoksite nuo A iki Z – smulkiai, išsamiai, nuosekliai. 

Trumpuosius vyno kursus sudaro 6 paskaitos. Išmoksite vyno kultūros pagrindų.

Kursų pradžia jau sausio mėnesį. Vietų mažėja, tad skubėkite registruotis.

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 21:00
VI - 10:00 - 17:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00