Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. VASARIS

Sveiki,

Noriu pasidalinti svarbiausia šio mėnesio naujiena – jau startavo 8-asis PVPA organizuojamas Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas! Kasmet įvairios įmonės rašė ir teikė paraiškas, sulaukėme įvairiausių originalių ir vertingų projektų. Šiemet vėl kviečiame dalintis gerąja praktika – juk tam ir esame bendruomenė, tai ir yra stiprioji PVPA pusė! Naujovė šiemet – papildomas rėmėjų įsteigtas prizas, kuriuo norime paraginti konkurse dalyvauti ir tas įmones, kurios galbūt jaučiasi neturinčios itin inovatyvių ir išskirtinių projektų, tačiau įgyvendinti pokyčiai davė ženklią naudą jų organizacijai.

Jau artėja ir Personalo valdymo rodiklių tyrimas, kvietimas jame dalyvauti bus paskelbtas kovo mėnesį. Jei yra norinčių prisidėti prie darbo grupės, peržiūrinčios tyrimo metodologiją ir klausimyną, kviečiu rašyti el. paštu ausra@pvpa.lt.

Šį mėnesį pradedame rimčiau ruoštis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento įsigaliojimui – kviečiame dalyvauti seminare ir daugiau sužinoti apie svarbiausius pasikeitimus ir pasiruošimo žingsnius.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NAUJIENOS

Personalo valdymo gerosios praktikos konkursas

Jau aštuntą kartą PVPA skelbia „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursą. Per visus šiuos metus turėjome ne vieną progą įsitikinti, kad šiuolaikinės organizacijos koncepcijoje darbuotojai laikomi esminiu veiksniu konkurencinėje kovoje. Personalo valdymo profesionalams tenka sudėtinga užduotis -  suburti atsidavusią, kompetentingą ir sutelktą tarpusavyje darbuotojų komandą, sugebančią užtikrintai siekti bendrų tikslų. Reikia didžiulės kantrybės, tikėjimo, laiko ir pastangų, ieškant geriausių sprendimų, tinkančių tik Jūsų organizacijai.

Štai apie tokius geriausius personalo valdymo sprendimus mes ir norime išgirsti  „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkurse. Kviečiame visas įmones bei organizacijas pasidžiaugti kartu savo laimėjimais ir pasidalinti sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

NAUJOVĖ: specialus rėmėjų prizas šiemet bus skirtas už padarytą pažangą įmonės viduje. Šiuo prizu norime paskatinti ir pakviesti konkurse dalyvauti ir tas įmones, kurios galbūt jaučiasi neturinčios itin inovatyvių ir išskirtinių projektų, tačiau įgyvendinti pokyčiai davė ženklią naudą jų organizacijai.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt  iki 2018 m. kovo 19 d.

Išsami informacija ir paraiškos forma>>

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai

2018 m. sausio 26 d. nauja 16 dalyvių grupė pradėjo mokytis Personalo valdymo standarto Pagrindinėje programoje. Dalyviai 10 dienų (penktadieniais-šeštadieniais kas 2-3 sav.) gilinsis į personalo specialisto vaidmenį organizacijoje, personalo administravimo, personalo formavimo, veiklos valdymo, darbuotojų ugdymo, atlygio valdymo, organizacinės struktūros ir kultūros temas.

Kiti mokymai prasidės rugsėjo 14 d. Pasidomėti ar rezervuoti vietą galima jau dabar el.paštu renata@pvpa.lt.

Projektas “Strateginis mąstymas apie įvairovės valdymą ir integraciją darbo vietoje“

PVPA kartu su partneriais laimėjo finansavimą ERASMUS+ projektui „DIMAIN“. Projekto  tikslas – skatinti socialinę integraciją ir užtikrinti visų asmenų lygias galimybes darbo aplinkoje, skatinant mąstymo įvairovę ir diegiant į integraciją orientuotas praktikas įmonėse ir organizacijose.

Uždaviniai

 • pristatyti Nacionalinę įvairovės chartiją partnerių šalyse, prižiūrėti ir valdyti jos įgyvendinimą, tokiu būdu didinant visuomenės sąmoningumą ir siekiant geriau valdyti įvairovę ir skatinti integraciją;
 • parengti ir išplatinti Praktinį vadovą, metodikas ir veiklas, padėsiančias skatinti integraciją, didinti įvairovę ir galų gale sumažinti diskriminaciją ir socialinę nelygybę darbo vietoje ir plačiojoje visuomenėje;
 • mokyti vadovus, personalo specialistus ir suaugusiųjų švietimo specialistus, kelti jų kvalifikaciją, suteikti jiems reikalingų žinių, nuostatų ir kompetencijos sėkmingai valdyti ir skatinti įvairovę ir integraciją darbo vietoje;
 • sukurti atvirųjų švietimo išteklių (angl. open educational resources, OER) platformą, suteiksiančią tikslinei grupei ir suinteresuotiesiems asmenims kurti įvairovės valdymo ir integracijos praktiką, priemones ir (ar) politikos gaires įgyvendinančių specialistų tinklus.

Daugiau apie projektą>>

"Eksperto valandos" įrašai

 • FB live 01.31 transliuoto įrašo "Atlygio tvarka ir jos komunikavimas" nuoroda>>
 • FB live 12.12 transliuoto įrašo "Darbo tarybos" nuoroda>>

Kviečiame siūlyti aktualias temas bei ekspertus, kurių nuomonė jums būtų įdomi, el. info@pvpa.lt.

PVPA RENGINIAI

2018.02.13 „Rytas kitaip: „Integre“ sėkmės istorija automatizuojant personalo valdymą“

Data: 2018.02.13, 9-11 val.
Vieta: Vilnius Tech Parkas Konferencijų centras, Antakalnio g. 17, Vilnius

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė „Integre“ pasidalins savo sėkmės istorija, kaip automatizavo personalo valdymo procesą be nuosavo IT departamento, būrio programuotojų, didžiulių finansinių investicijų ir rizikų.

Šiandien „Integre“ sėkmingai naudoja personalo valdymo sistemą ne tik savo, bet ir savo klientų žmogiškųjų išteklių (HR) valdymo procesams automatizuoti – dėl to efektyvesnis tapo ir buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo procesas.

„Integre“  atstovai pasidalins patirtimi, kaip  pasikeitė  personalo darbo našumas ir personalo dokumentų tvarkymo efektyvumas, ir kodėl sumažėjo klaidų, skaitmenizavus personalo valdymo procesą.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2018.02.21 Seminaras „Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas: personalo vadovui žinotina“

Data: 2018.01.21 13.30-17 val.
Vieta: Galvydžio g. 5, II aukšto konferencijų salė, Vilnius

2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse, bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) – tiesioginio taikymo Europos Sąjungos teisės aktas, vienodas visoms ES valstybėms narėms. Ką reikia žinoti ir spėti nuveikti personalo vadovams, specialistams iki jam įsigaliojant – apie tai kalbėsime šiai temai skirtame seminare. Seminarą ves Ellex Valiunas teisininkas Kristupas Spirgys.

Daugiau informacijos ir registracija>>

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE!

Renginių temos tikslinamos, sąrašas vis pildomas, renginių bus daugiau. Jeigu turite puikią idėją renginiui ar norite pakviesti į savo įmonę – susisiekime. 

 • 2018.03.06 Rytas kitaip (tema bus patikslinta)
 • 2018.03.13 seminaras apie Europos  duomenų apsaugos reglamentą (GDPR) personalo paieškos ir atrankos įmonėms
 • 2018.03.19 Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso paraiškų pateikimo galutinė data
 • 2018.03.27 Atlygio forumas
 • 2018.04.10  Rytas kitaip (tema bus patikslinta)
 • 2018.05.08 Rytas kitaip Sicor Biotech: darbuotojų įtraukimas į motyvuojančios aplinkos kūrimą
 • 2018.05.17 PVPA metinė konferencija
 • 2018.06.05 Rytas kitaip (tema bus patikslinta)
PASIŪLYMAI NARIAMS

Darbo teisės konferencija 2018

Vilnius, 2018.02.27 | Kaunas, 2018.02.28

Konferencijos metu bus apžvelgiamos aktualiausios naujojo DK temos ir praktinė naujojo DK taikymo  pusė, analizuojami svarbiausi 2018 m. pirmojo pusmečio darbai, susiję su naujojo DK įgyvendinimu. 

Konferencijoje taip pat bus aptariamas nuo 2018 m. gegužės  įmonių praktikoje įsigaliojantis aktas – bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – GDPR: kaip pasiruošti jam? Ką būtinai atlikti iki gegužės? Kokią techninę bazę būtina pasiruošti?

Konferencijos dalyviai – praktikai profesionalai, kuriems rūpi ir daugiau darbo teisės klausimų, nepaliestų konferencijos pranešimų metu. Todėl antroje dalyje konferencijos pranešėjai bus pasiruošę atsakyti į auditorijos – konferencijos dalyvių užduodamus klausimus bei diskutuoti aktualiausiomis temomis. Tai vieta, kur bus galima užduoti labiausiai rūpimus ir spręstinus klausimus ir… gauti nemokamą “konsultaciją”. 

Daugiau informacijos ir registracija>>

PVPA nariams taikoma 10 eur nuolaida su specialiu kodu, kurio ieškokite FB PVPA narių Personalo valdymo know-how grupėje arba teiraukitės el. paštu renata@pvpa.lt.

NARYSTĖ PVPA
 • Esamiems nariams: norėdami pratęsti narystę, rašykite info@pvpa.lt.
 • Naujiems nariams:  užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite