undefined
Gerb. vynomėgėjau,

Kadangi Lietuvos teismuose susiformavo praktika bausti tas įmones, kurios teigia, kad vynu galima mėgautis, atsikimšti butelį galime tik siekdami numalšinti pažinimo troškulį. Norėjome Jus nustebinti pranešdami, kad Viré Clessé apeliacijoje Burgundijoje iš ‘Chardonnay‘ kas penketą metų padaromas saldus kekerinis vynas, kaip Soterne. Tačiau po restorano „Džiaugsmas“ paskelbimo nugalėtoju šių metų 30-ies geriausių restoranų rinkimuose yra dar linksmesnė naujiena: restorano šefo Martyno Praškevičiaus ir someljė Karolio Juzėno tikėjimas natūraliaisiais vynais pasiteisino! Anaiptol ne kiekvienas klasikinio vyno mėgėjas mėgsta sudėtingą, kartais keistą jų aromatą ir neretai sidrą, alų, sakę, džiną, actą ir visa tai kartu primenantį skonį. Tačiau pažinimo džiaugsmas – garantuotas.

Koks bus kitas Jūsų vyno butelis?

 

Pagarbiai

Arūnas ir Rasa Starkai

„Vyno klubo“ savininkai

Liepa – rožinio vyno mėnuo!

Pateikiame visą mūsų rožininio vyno asortimentą. Galite išsirinkti ir įsigyti internetu.

Rožinio vyno rinkos tendencijos

Apžvelgdami 2018 metų vyno vartojimo tendencijas visi įtakingiausi šaltiniai įvardijo rožinį vyną kaip vieną labiausiai augsiančių kategorijų.

 

Istorinis šampanas – „Cristal 2008“

Pagaliau rinkoje pristatytas ilgai lauktas 2008 metų derliaus šampanas „Cristal“. Vyndarys Jean-Baptiste'as Lecaillonas pabrėžia, jog šis „Cristal“ jam yra svarbus pasiekimas. Pasak vyndario, 2008 m. derliaus šampanas geriausiai įkūnija visų išleistų „Cristal“ viziją.

Naujiena!
Mėnesio rinkiniai Jums

Pristatome naujienų ciklą – skirtingi vyno rinkiniai kas mėnesį. Paragaukite ir susikurkite naujas vyno istorijas Jums patogioje vietoje!

Paskutinis Bordeaux en primeur akordas

Po kruopščios 2017-ųjų derliaus analizės atrinkome šiais metais išankstinėje prekyboje (en primeur) siūlomą bordo vyną.

Taip pat, iš anksto, siūlome įsigyti ne tik bordo vyną. 

Liepos mėnesio asortimento naujienos

Visos liepos mėnesio vyno asortimento naujienos vienoje vietoje.

 

 

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
„Youngs' Club“ – nauja vieta Halės turguje

Stoties rajonas toliau tvarkosi ir atgimsta, pokyčių bei naujovių atsiranda ir senajame Halės turguje. Birželio viduryje čia atidarytas kokteilių baras „Youngs‘ Club“. Atsakingai parinktas sezoniškas gėrimų meniu, unikali baro aplinka bei stoties atmosfera – labai keistas, bet malonus derinys.

Adresas: Pylimo g. 58, Vilnius

Gurkšnoti vyną golfo klube

Tai gali kiekvienas, užsukęs pasimėgauti vasara, gamta ir grilio patiekalais Europos centro golfo klubo bare „19th Golf & Grill“. Atnaujinti vyno meniu padėjo mūsų ekspertas Petras Jarašūnas. Butelio kaina kaip parduotuvėje, taikomas fiksuotas kamščio mokestis.

Tel. +370 61158710; I–VII 11:00–21:00

Adresas: Girijos kaimas, Vilniaus raj., Molėtų pl. 26 km.

Tumpieji vyno kursai mėgėjams

Trumpuosius vyno kursus sudaro 6 paskaitos.

Jeigu domitės vynu ir norite jį pažinti bei daugiau apie jį sužinoti, trumpieji vyno kursai skirti Jums! Čia išmoksite vyno kultūros pagrindų bei puikiai praleisite laiką su bendraminčiais.

Kursai prasidės spalio 15 d.

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Mokymai – lapkričio 10 d. (šeštadienį)

Someljė kursai

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno entuziastai bei mėgėjai.

Paskaitos prasidės:

I semestras – rugsėjo 17 d.

II semestras – rugsėjo 18 d.

III semestras – rugsėjo 19 d.

 

Dėmesio! Nuo liepos 9 d. visi kursai brangs! Registruokitės dabar ir sutaupykite!

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Vasaros darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 17:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Vasaros darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00