Intensyviems kursams -50%!
„Kalba.Lt“ - Padeda pakeisti ateitį

Vasarą mokytis apsimoka!

Šią vasarą galite mokytis kalbos dvigubai greičiau už dvigubai mažesnę kainą: intensyviems kalbų kursams taikome net 50% NUOLAIDĄ. Sužinok daugiau straipsnyje>

Kitos naujienos!

Vasaros veiklų katalogas

Atsiverskite vasaros veiklų katalogą ir sužinokite kaip išrinkti vaikui geriausią stovyklą, kaip padidinti motyvaciją mokytis ir kam iš tiesų yra reikalingi korepetitoriai!

Vartyti katalogą

Studijų Anglijoje finansavimas

Anglijos vyriausybė patvirtino, jog stojantiesiems į bakalauro ir magistro studijas Anglijos universitetuose nuo 2018 m. finansavimo sąlygos išlieka tos pačios!

Plačiau

Seminaras: Kaip pildyti UK studijų finansavimo dokumentus?

Kviečiame į studijų UK finansavimo dokumentų pildymo seminarus, kuriuose parodysime ir paaiškinsime, kaip reikia pildyti studijų užsienyje finansavimo formą.

Registruotis į seminarą

Nuolaidos kalbinėms vasaros stovykloms

Turime atsakymą, kaip Jūsų vaikams praleisti vasarą mokantis ir pramogaujant! Visoms mūsų kalbinėms stovykloms šį mėnesį taikome šaunias nuolaidas!

Stovyklauk!

egoPERFECTUS stovyklos

„Kalba“ įmonių grupės narė, personalizuotos edukacijos įmonė egoPERFECTUS pristato išskirtines stovyklas, kuriose bus ugdomos individualios paauglių savybės ir mokoma atsakingai žvelgti į specialybės pasirinkimą. 

Dienos stovykla paaugliams

Šioje stovykloje moksleiviai ne tik tobulins anglų kalbos įgūdžius. Jie mokysis kalbos per ypatingai jiems svarbias savęs pažinimo, karjeros planavimo ir asmeninio efektyvumo temas.

  • Kaina: 450€/sav. 
  • Registruojantis iki 5.15d. -60

Karjeros planavimo stovykla

Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

  • Kaina: 100€/užsiėmimas