Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. LAPKRITIS

Sveiki, kolegos,

Metams po truputėlį ritantis į pabaigą laikas planuoti ateinančių metų narystę. Naujus narius kviečiame prisijungti jau dabar ir suspėti pasinaudoti narystės teikiama nauda dar šiemet, o mūsų esamus narius kviečiu taip pat ilgai nelaukti ir pratęsti narystę 2018-iesiems. Tiesiog parašykite mums el. paštu info@pvpa.lt apie ketinimą pratęsti narystę, o visai reikiamais dokumentais pasirūpinsime mes.

Lapkritį kviečiame dalyvauti net dviejuose forumuose: lapkričio 09 d. „Reikia darbuotojų. Kaip turėti iš ko atsirinkti?“ ir lapkričio 28 d. „Ilgalaikis konkurencinis pranašumas – procesų efektyvumas ar darbuotojų produktyvumas?“.

Taip pat visus kviečiame į lapkričio 14 d. PVPA seminarą „Asmeniniai finansai: darbdavio ir darbuotojo perspektyva“, kuris, tikimės, bus Jums labai vertingas ne tik kaip organizacijų atstovams, bet ir kaip žmonėms, norintiems protingai tvarkyti savo asmeninius finansus.

Šį mėnesį taip pat laukia tarptautinė Masterclass konferencija, tęsiasi abi personalo valdymo standarto programos, antrasis mentorystės programos susitikimas – intensyviai dalyvaujantiems mūsų veikloje susitikimų netrūksta. Prisijunkite ir Jūs!

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NARYSTĖ PVPA
Daugiau apie narystę

Naujiems nariams: jeigu užpildėte narystės anketą, tačiau nesulaukėte žinių iš mūsų - būtinai  parašykite info@pvpa.lt arba paskambinkite tel. 8 652 50517, kad žinotume apie iškylančius techninius nesklandumus.

PVPA RENGINIAI
NAUJIENOS

Kasmetinės EAPM Delegatų asamblėjos 2017 10 26 įspūdžiai

Šiemetinėje EAPM asamblėjoje iš 31 narės dalyvavo 20 šalių atstovai, tarp jų ir PVPA valdybos narė Solveiga Grudienė bei direktorė Aušra Bytautienė. Svarbiausi Solveigos įspūdžiai iš asamblėjos čia>>

PVPA Valdybos narės E.Znutienės įspūdžiai iš 28-ojo EAPM kongreso

Džiaugiuosi, galėjusi dalyvauti EAPM kongrese. Dalinuosi keletu man įstrigusių minčių:

Personalo valdymo (PV) vaidmuo keičiasi.  PV tampa labiau orientuotas į ateitį, žvelgiantis į priekį, už organizacijos ribų. PV turi padėti verslui, padėdamas darbuotojams įgyti naujų įgūdžių, atrasti naujų mokymosi būdų, atsirinkti iš daugybės šaltinių tai, kas konkrečiai reikalinga. Nebegali išmokti kažko visam gyvenimui, mokytis reikia nuolat. Ateityje įdarbinimas bus ne darbo vietos užpildymas, bet reikalingų įgūdžių pritraukimas. Darbuotojai ieškos ne darbdavio ar organizacijos, bet įdomių ir motyvuojančių projektų. Skaitmenizacija reikalauja kitokio mąstymo bei įgūdžių, tačiau žmogaus vaidmuo skaitmeniniame pasaulyje tampa dar svarbesnis.
Vertingiausios savybės skaitmeniniame pasaulyje:

  • kūrybiškumas, smalsumas ir nuolatinis mokymasis,
  • lankstumas ir greita adaptacija,
  • gebėjimas ginčyti įprastas prielaidas,
  • gebėjimas dirbti sudėtingoje, kompleksiškoje aplinkoje, atliekant daug užduočių vienu metu,
  • problemų sprendimas,
  • gebėjimas susitvarkyti su neapibrėžtumu, dviprasmiškumu, nepastovumu.

Tradiciniai hierarchiniai organizaciniai modeliai jau išsemia savo galimybes, jiems trūksta lankstumo, tad bus keičiami kitais modeliais, kaip holokratija, individualizuota savivalda, kur vaidmenys priklauso nuo atliekamo darbo, vadovavimas padalintas komandoms, sprendimai priimami vietoje.

Prasidėjo mokymai "Personalo valdymo strategija ir taktika"

2017.10.20 prasidėjo personalo valdymo standarto mokymai patyrusiems personalistams "Personalo valdymo strategija ir taktika". 13 dalyvių iš įvairių  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Panevėžio įmonių iki 2018 m. gegužės mėn. susitiks 20 kartų tęstinėje mokymų programoje ir kartu su patyrusiais dėstytojais gilins savo žinias bei ieškos atsakymų į svarbius personalo valdymo klausimus, atras naujus sprendimus, padėsiančius kurti pridėtinę vertę verslui.

Mentorystės programa

2017.10.23 prasidėjo atnaujinta PVPA profesinės mentorystės programa, kurioje dalyvauja 21 ugdytinis ir 12 mentorių. Iki 2018 m. birželio vyks 9 iš anksto suplanuoti bendri susitikimai dalyviams aktualiomis temomis bei pagal poreikį bendraujama tarp susitikimų.

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2018.01.26

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius. 

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

Detali informacija>>

PASIŪLYMAI PVPA NARIAMS

2017.11.16 MASTER CLASS HR KONFERENCIJA

Kasmetinėje tarptautinėje Master Class HR konferencijoje moderniausių pasaulio kompanijų žmogiškųjų išteklių specialistai dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis apie tai, ko iš tikrųjų reikia šiuolaikiniams darbuotojams, kokios priemonės padeda geriausiai atskleisti jų potencialą, ir kaip toliau darbo rinką transformuos vis greičiau vykstanti skaitmeninė revoliucija.

Lapkričio 16 d. į sostinės Kempinski viešbutį susirinks tie, kurie nebijo naujų idėjų ir kitokio požiūrio, nes tarptautinės Master Class HR konferencijos dalyvius vienija noras keisti ne tik darbo kultūrą, bet ir visos žmonijos gyvenimo būdą.

Kviečiame sekti renginio informaciją Facebook. Detalesnė programa ir informacija internetiniame puslapyje

PVPA nariams suteikiama nuolaida ir bilieto kaina 130 Eur plius PVM. Registruojantis į konferenciją prie įmonės pavadinimo parašykite PVPA

PRAKTINĖ VADOVŲ MOKYMO PROGRAMA

Nuolat lydi troškimas tobulėti ir plėsti savo kompetencijas? Naujoji OVC Consulting praktinė vadovų mokymo programa būtent Jums! 

AUGANTIS VADOVAS: nuo komandos nario link lyderio – praktinė vadovų mokymo programa - ilgalaikio ir nuoseklaus darbo su organizacijomis rezultatas. Rinkdamiesi šiuos mokymus, jūs renkatės aplenkti vakarykštį save kartu su profesionalia sertifikuotų OVC Consulting konsultantų komanda.

PVPA nariai užsiregistravę į šiuos mokymus gaus papildomą naudą – individualią konsultaciją (1 val. trukmės). 

Daugiau informacijos: www.ovc.lt/augantis-vadovas

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite