Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. VASARIS

Mieli kolegos,

Įvairių naujienų kontekste norisi dalintis teigiamais dalykais, tad šioje įžangoje - mūsų didžiausi pasidžiaugimai.

Naujus metus pradėjome naujove - internetu tiesiogiai transliavome pirmąjį renginį. Entuziastingi teigiami atsiliepimai įkvepia nenuleisti kartelės, tad ketiname transliuoti kiekvieną forumą - artimiausią, vyksiantį 2017.02.09 taip pat galėsite stebėti internetu. Kadangi tokia naujovė atneša ir papildomas išlaidas - ieškome rėmėjų transliacijoms. Jeigu jūsų organizaciją tai domintų, susisiekime ir aptarkime sąlygas.

Džiaugiamės, kad dešimtus metus skaičiuojanti Personalo valdymo standarto Pagrindinė programa tapo tokia populiari, jog net nebegalėjome sutalpinti visų norinčių į šio pusmečio grupę. Tad jeigu rimtai ketinate mokytis, jau dabar galima "užsiimti vietą" rudens grupėje.

Paskelbėme 7-ąjį  Personalo valdymo gerosios praktikos konkursą.  Atsidarę paraiškos formą nustebsite, kaip paprasta jame dalyvauti,  tad kviečiame įmones bei organizacijas pasidalinti savo sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

Nuo spalio praktiką PVPA atlikusi Agnė sausio pabaigoje tapo mūsų administratore - tad mes vėl trise! 

PVPA komanda - Aušra, Agnė, Renata

SAUSIO RENGINIŲ AKIMIRKOS
PVPA RENGINIAI

2017.02.09 Forumas „Lauktuvės iš konferencijų Mančesteryje ir Vienoje“

Tęsiame tradicijas ir kviečiame į pirmąjį šiais metais susitikimą, skirtą pasidalijimui įspūdžiais iš tarptautinių renginių, kuriuose teko dalyvauti PVPA nariams ir draugams.

I dalis. Įspūdžiai iš GLOBAL PETER DRUCKER FORUM (2016 lapkritis, Viena),

II dalis. CIPD Annual HR Conference and Exhibition „Shaping the Future of Work“(2016 lapkritis, Mančesteris).

Šis forumas bus transliuojamas ir internetu!

Detali informacija ir registracija čia>>

2017.02.23 Seminaras „Išdarbinimas arba konsultacijos darbuotojams, ne savo noru keičiantiems karjerą“

 Programoje:

  • Darbuotojų išdarbinimas (angl. outplacement): esmė, nauda, iššūkiai.
  • Konsultacijos vadovams: pasiruošimas darbuotojų atleidimo procesui, atleidimo pokalbis, išdarbinimo programos pristatymas.
  • Konsultacijos atleistiems darbuotojams: apie ką ir kaip.
  • Pasidalinimas patirtimi.

Detali informacija ir registracija>>

Pasižymėkite kalendoriuje kovo 3 d.!

Kovo 3 d. bus organizuojamas "Rytas kitaip" įmonėje Cognizant. Registracija bus skelbiama vasario viduryje ww.pvpa.lt.

GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSAS

Norėdama nustatyti gerąsias personalo valdymo praktikas bei skleisti žinią apie jas, Personalo valdymo profesionalų asociacija jau 7-ą kartą organizuoja „Personalo valdymo gerosios praktikos“ konkursą. Kviečiame įmones bei organizacijas pasidalinti savo sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt  iki 2017 m. kovo 7 d. 

Visa informacija ir paraiškos forma čia>>

Darius Dužinskas, UAB „Baltic Amadeus“  personalo ir marketingo vadovas: „Baltic Amadeus mėgsta iššūkius. Tai įrodo ne tik mūsų vidinė įsitraukimą skatinanti iniciatyva darbuotojams BA Challenge, bet ir dalyvavimas Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse, leidusiame pasidalinti savo sėkmės istorija, parodyti, kaip svarbu tikėti ir mėgautis tuo, ką darai, pasisemti išminties, išbandyti galimybių ribas ir būti už tai įvertintiems. Kiekvienam dalyviui šis konkursas yra unikali galimybė ne tik duoti, bet ir gauti: naujų minčių, naujų idėjų, naujų pažinčių, naujų iššūkių ir naujų, pridėtinę vertę kuriančių, personalo valdymo patirčių. Esame tikri, kad šis PVPA iššūkis gali tapti puikiu kiekvieno iš jūsų kasdieninės veikos įprasminimu, o jo įveikimas – įrodymu, kad einate teisingu savo sėkmės keliu.“

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
NARYSTĖ

Mūsų šiemet jau 120!

PASIŪLYMAI NARIAMS

2017.02.15 Lietuvos vadybos konsultantų asociacija kviečia į renginį „Skaitmeninis gyvenimo būdas: galimybės ir iššūkiai verslui“.

Renginyje bus kalbama apie tai, kaip skaitmeninis gyvenimo būdas – vienas iš globalių megatrendų – keičia mūsų gyvenimą ir verslą. Programoje:

  • Išmaniųjų daiktų pasaulį pristatys ir pademonstruos KRISTIJONAS VASILIAUSKAS, “Robotikos akademijos” partneris, pranešėjas ir instruktorius.
  • Apie pasaulines tendencijas versle, marketinge, aplinkoje papasakos JUSTAS GAVĖNAS, “Talentų namų” įkūrėjas, vadybos konsultantas, lektorius.
  • Iššūkius ir galimybes vadybos ir HR srityje greitos komunikacijos ir skaidrumo aplinkoje apžvelgs SOLVEIGA GRUDIENĖ “Primum Esse” vadovė, vadybos konsultantė, pranešėja.
  • Kibernetinės saugos principus, tendencijas ir rekomendacijas saugiam verslui pristatys KAROLIS STEIKŪNAS, „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ konsultantas

PVPA nariams taikoma 50 proc. nuolaida - renginys kainuos 15 eur.

Detali informacija ir registracijos nuoroda>>

2017.02.21 Personalo specialistų diena KAUNE

Apie naujausias personalo valdymo tendencijas ir jų poveikį darbuotojų efektyvumui bei įmonės veiklos rezultatams – vasario 21 d. konferencijoje Personalo specialistų diena: efektyvumas šiuolaikinėse organizacijose.

IKEA Industry Lietuva Plokštės gamyklos žmogiškųjų išteklių vadovė Nomeda Butėnaitė pasidalins daugiau, nei per 10-tį metų sukaupta patirtimi, ką reiškia įmonės kultūros pokyčiai darbuotojams ir kaip įmonės kultūra gali sustiprinti darbuotojų efektyvumą.

FITIN personalo valdymo konsultantė Rūta Klimašauskienė, pirmojo Lietuvoje neuromokslu paremto darbuotojų įsitraukimo ir motyvacijos tyrimo instrumento bendraautorė pasidalins organizacijų atvejų pavyzdžiais, kaip pagerėjusi darbuotojų savijauta įtakoja bendrą organizacijos rezultatą bei kiek kainuoja 30 proc. didesnis įmonės pelnas.

Swedbank“ personalo tarnybos vadovės Mildos Autukaitės daugiau nei 12 metų sukauptos praktinės įžvalgos apie šiuolaikines organizacijų struktūras ir jų poveikį darbuotojų (ne)efektyvumui, lyderystę ne tik kaip galios, bet ir kaip nuolankumo demonstravimą, bus vertingos ieškantiems naujų ir išradingų sprendimų darbuotojų motyvavimo srityje.

Konferencija vyks Kaune, viešbučio Europa Royale konferencijų salėje (Miško g. 11, Kaunas).

 PVPA nariams taikoma 20proc. nuolaida su kodu PVPA2017.

Informacija ir registracija čia>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite