Sveiki, nuotykių ieškotojai!

Šiais metais nuotykių lenktynėms "Pažink Panevėžį 2018" ruošiame nemažai naujovių. Kaip jau turbūt pastebėjote - keičiama lenktynių data. Iš nenuspėjamo, kartais labai karšto, kartais gausiai lietingo balandžio galo persikeliame į birželio vidurį. Tai reiškia, kad sniego tikrai tuo metu turėtų nebūti :) Ir dar tai, jog atsiranda galimybė įtraukti daugiau vandens rungčių bei užduočių. 

Turime ir daugiau numatytų naujovių, apie kurias papasakosime, tačiau Jums rašome ne tik tam, kad praneštume apie jas. Kai kuriais klausimais vis dar vyksta diskusijos ir nerandame geriausio sprendimo. Suprasdami, kad pirmiausia šios lenktynės yra skirtos ne mums - organizatoriams, o JUMS - dalyviams, norime, kad išreikštumėte savo nuomonę tam tikrais klausimais ir nuspręstumėte, kokios bus šių metų lenktynės. Ar gerai? :) Pasitariame ir netrukus skelbiam registracijos pradžią!

Keliaukime prie šių metų naujienų.

RIEDUČIŲ ETAPAS

Pirmą kartą nuotykių lenktynėse "Pažink Panevėžį" yra planuojamas riedučių etapas trasoje. Neturintys riedučių šį etapą galės įveikti bėgte.

VANDENS UŽDUOTYS

Birželio mėnuo leidžia planuoti daugiau užduočių bei rungčių, kuriose galima sušlapti. Tačiau atminkite, kad vandens rungtys neapsiriboja tik baidarėmis :)

UNIKALŪS MEDALIAI

Šiais metais kiekvienas finišavęs dalyvis gaus unikalius, specialiai šiam renginiui pagamintus medalius. Negana to - šis medalis bus viena iš trijų medalių kompozicijos dalių. Apie kitus du medalius ir kaip juos gauti - pranešime vėliau ;)

Na, o dabar apie tas naujoves, dėl kurių laukiame ir JŪSŲ VISŲ nuomonės.

PRADEDANČIŲJŲ TRASA

Turime nusistovėjusias dvi trasas. Sportininkų - 4-6 val. trukmės (50-60 km) bei mėgėjų - 3-4 val. trukmės (30-40 km). Suprantama, jog jau dalyvavę anksčiau į trumpesnę trasą turbūt neitumėte, bet gal yra Jūsų pažįstamų ar draugų, kurie norėtų dalyvauti, bet esamos trasos jiems atrodo per sudėtingos? Pradedančiųjų trasa būtų 2-3 val trukmės bei 15-25 km ilgio. Ar matote poreikį tokiai trasai?

VAKARINIS STARTAS

Šiemet planuojame vakarines lenktynes. Finišas bei kontrolinio laiko pabaiga būtų 21-23 val. Tai reiškia, jog startas būtų apie 16-18 val. Turėtumėte pirmą dienos pusę nuveikti darbams, o vakare pasileistumėte į nuotykius :) Ar tai būtų įdomi, intriguojanti naujovė? Ar, visgi, geriau startas dieną?

NAKVYNĖS GALIMYBĖ

Klausimas, labai susijęs su vakariniu startu. Jeigu nuspręstume lenktyniauti vakare, norime suteikti galimybę nakvynei. Tai papildomai kainuotų apie 5€ asmeniui. Šio mokesčio į komandos startinį mokestį neįtrauktume ir paliktume galimybę kiekvienam asmeniškai spręsti - likti nakvynei ar keliauti namo. Ar būtų tam poreikis? Ar mes be reikalo sukam galvas ieškodami tokios galimybės?

LINKSMYBĖS PO FINIŠO

Vakariniai nuotykių ieškotojai, jeigu finišuotumėte vakare, ar dar norėtumėte diskotekos ir šokių? Ar geriau ramiai ilsėtumėtės? O gal važiuotumėte namo?

Kviečiame pildyti anketą ir pareikšti savo nuomonę. Surinkę atsakymus skelbsime registracijos pradžią. Planuojame tai padaryti iki kovo vidurio. Dėkojame už atsakymus :)

PILDYTI ANKETĄ IR PAREIKŠTI NUOMONĘ

www.PazinkPanevezi.lt

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Klajūnas"

+370 674 14017

info@klajunas.eu

LIKE FORWARD