VeniVidi.lt Vasaris

Sveiki atsivertę antrąjį tinklaraščio VeniVidi.lt naujienlaiškį. Jo tikslas yra priminti skaitomiausius, aktualiausius bei naudingiausius įrašus. Visada galite atsakyti į šį laišką (info@venividi.lt) jei tik turite pastebėjimų ar pageidavimų!

Aktualiausias mėnesio įrašas
Outfit: kai esi žvaigždė tarp tūkstančio tokių pačių žvaigždžių

Kodėl aktualiausias? Nes tai nėra vien outfit'as, tai ir mano pokalbis apie savijautą lietuviškoje darbo rinkoje. Ar lengva 30+ moteriai nešiojančiai 80+ kilogramų susirasti darbą? Atrodytų, o kas trukdo, juk svarbiausia žinios, tačiau iš komentarų gausos supratau, kad tema aktuali ir atrodo daug niūresnių spalvų, nei galėtum pagalvoti! O bet ir outfit'as visai nieko, ane?

Skaitomiausi mėnesio įrašai

Aš rašau, jūs skaitote. Visada įdomu, kas sulaukia jūsų dėmesio. Statistiką nagrinėju, ne todėl, kad pasidžiaugčiau skaičiais, man tiesiog įdomu, kas patraukė dėmesį, bandau pasidaryti išvadas dėl kokių priežasčių neskaitėte vienos apžvalgos, o susidomėjote kita. Blogą kuriame kartu, jūsų aktyvumas daro didelę įtaką!

Mėnesio saitomiausias:

Pirkinių įrašai atrodo nenaudingi. Na, koks skirtumas, ką pirko kažkokia blogerė? Tačiau pati prekybos centre visada apžiūrinėju, ką prie kasos krauna kiti žmonės. Tiesiog smalsu ir tam nėra jokio paaiškinimo. Todėl nesistebiu, kad daugiausiai perskaitytas tekstas buvo apie mano drabužius iš second hand, "Reserved", "Maxima", "H&M" ir kitų parduotuvių.  

Antra vieta

"Eurokos" atvežė "Wet n Wild" ir merginas ištiko pamišimas - reikia, norim! Ši kreminė pudra yra pasaulinio lygio žvaigždė. Išbandžiau, aptariau, nepasakyčiau, kad patiko...

Trečia vieta

Rožinis prakeiksmas! Oi nemyliu šios spalvos, bet supa ji mane iš visų pusių. Tekste jos irgi daug. O tas kokosais kvepiantis tušas tikrai vertas dėmesio!

Vasario knygos

Vėl skaičiau. Kiek mažiau, bet įvairiai ir įdomiai. Vasario sąskaitoje - aštuonios knygos. Detektyvai, trileris, pasaulio pabaiga ir kita. Taip pat įraše pasidalinau knygų mugės pirkiniais. 

Mano vasario mėgstamiausi

O dabar trumpai!

Mėgstamiausias vasario produktas: “Rituals” sausas kūno ir plaukų aliejus “The Rituals of Ayurveda”. Mane papirko, nupirko, užbūrė, įtraukė kvapas. O ir poveikis tikrai geras, tai besilikonis sausas aliejus, kuris greitai susigeria, patinka mano plaukams ir... skaniai kvepia!

Mėnesio kelionė: savaitgalis Druskininkuose. Nieko įdomaus nenuveikėme, bet įsimintinas. Ypač nemalonia patirtimi "Aero Gallery" restorane. Jei galite ten nesilankyti, tai nesilankykite!

Mėnesio muzika: "Brother Dege". Vis dar taip pat, kaip ir sausį. 

Mėnesio patiekalas: pica "Mėlynė - Superherojus" iš "Jurgis ir Drakonas". Taip, sausį skaitėte tą patį! Ar tampu konservatore?

Apie kitus blogerius: šį kartą aš įdėsiu ne nuorodą į patikusi įrašą, bet nusiųsiu jus "Grožio Gurmanės" dėžutės pirkti. Nes grožio dėžutės yra gėris, maži verslai yra gėris, lietuviška kosmetika yra gėris. O čia viskas vienoje vietoje :).

Viskas! Ačiū, kad skaitote, susitiksime bloge ir kituose įrašuose!

Share to Facebook Share to Facebook Share to Twitter Share to Twitter Forward email Forward email

Venividi.lt - atradimų ir grožio blogas | info@venividi.lt