undefined
Šampano mėnuo
Gerb. vyno mėgėjau,

Nors #mesneligoniai, #laisvėrokenrolui, #neuždarykitvynodienų aktyvumas visuomeniniame gyvenime nepamaitins mūsų ir nepagirdys Jūsų, todėl tęsiame prekybą vynu. Gegužę dėmesys nukrypsta į Šampanę. Tik šįkart ne į šampaną, nes jo po didžiųjų š. m. balandžio šalnų bus pagaminta gerokai mažiau, bet į patį regioną ir jo gamintojus. Pastarąjį penkmetį pasidarė aktualu nusimanyti apie Šampanės kaimelius, suprasti, kas perka vynuoges, kas skina mažesnį derlių ir kas vynuoges augina biodinamiškai. Savo vyno portfelyje turime aštuonių labai skirtingų gamintojų šampano, tad galime objektyviai vertinti augintojus, pirklius ir Grand Maison bei parinkti tokį šampaną, kuris Jums patiks  ir nepadarys gėdos atėjus svečiams. O rūsius toliau pildome iš įsibėgėjančios 2016 m. išankstinės bordo prekybos ir 2015 metų burgundijos, kuri jau beveik baigėsi ir tampa vis labiau geidžiama.

„Vyno klubo“ steigėjai Rasa ir Arūnas Starkai

Ar užteksime šampano Lietuvoje?

Balandžio antrojoje pusėje šiaurinę Prancūzijos dalį netikėtai užklupo pragaištingos šalnos. Labiausiai kliuvo Bordo, Šampanei bei Konjakui. Nors buvo pasitelktos visos įmanomos priemonės tik išsprogusiems vynuogių žiedams apsaugoti, visgi nei vynuogynuose kūrenami laužai, nei oro srautus virš vynuogynų maišantys sraigtasparniai nuo šalnos neapsaugojo.

Šampano skirstymas

Vynuogių augintojų dalis šampano rinkoje – svarbus rinkos atvirumo naujovėms požymis, tačiau Šampanės istoriją rašė ir teberašo didieji šampano namai: „Louis Roederer“, „Pol Roger“, „Moet et Chandon“, „Pommery“, „Mumm“, „Laurent Perrier“, „Duval Leroy“, „Billecart Salmon“ ir kt. Jie kasmet padaro didžiumą iš 305–340 mln. butelių šampano produkcijos ir šalies ekonomiką papildo 4,5 mlrd. eurų pajamų.

„Vyno klubo“ narių šampano degustacija

„Vyno klubo“ narystė – aukščiausia „Vyno klubo“ klientų lojalumo programos pakopa. Ji suteikia pirmenybę pirkti retus vynus, patekti į renginius ir dalyvauti nariams organizuotose vyno kelionėse.

Gegužės 31 d. ragausime:
-Louis Barthelemy Zero Dosage Topaze NV,
-Louis Roederer Brut Blanc de Blancs 2009,
-Diebolt-Vallois Brut Blanc de Blancs 2002,
-Duval Leroy Brut Nature Blanc de Blancs 2002,
-Eric Rodez Brut Cuvee des Grands Vintages Ambonnay Grand Cru NV,
-Louis Roederer Brut Rose 2011,
-Pol Roger Brut Rose 2008,
-Jacquesson Dizy Terres Rouges Rose 2009.

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
„The Bubbles“ - šampano ambasada Vilniuje

„The Bubbles" šampano baras Vilniuje gegužės mėnesį švęs jau antrąjį gimtadienį. Čia nuolat pokši šampano kamščiai ir netyla ištikimų draugų klegesys. 

Adresas: Vilniaus g. 35, Vilnius

Trisdešimt vynų taurėmis restorane „Dublis“

Restoranas „Dublis“ –  novatoriška, šviežio skandinaviško požiūrio įkvėpta virtuvė. Nuo šiol prie išsirinkto maisto galėsite ir skrupulingai priderinti vyną – specialiu aparatu pilstoma net 30 skirtingų vynų.

Adresas: Trakų g. 14, Vilnius

Champagne Louis Roederer Brut Premier NV

Žurnalas „Wine Spectator“  šį šampaną įvertino 92 balais ir rekomenduoja ragauti nuo dabar iki 2019 metų. Šampano namai „Louis Roederer“ yra nepriekaištingos reputacijos. Jie yra vienas sėkmingiausių šampano gamintojų per pastarąjį dešimtmetį. 

59.00 €
Champagne Pol Roger Brut Rose 2008

Išskirtinumas ir elegancija – du žodžiai, geriausiai apibūdinantys šampano namų „Pol Roger“ stilių. Šis šampanas yra iš ypatingų 2008-ųjų derliaus. Žurnalas „Wine Spectator“ įvertino jį 93 balais. Tinka gerti dabar arba iki 2028 metų.

89.00 €
Ca' del Bosco Cuvee Prestige Brut Franciacorta DOCG

Italijos atsakas Šampanei. Ši frančiakorta gaminama iš kruopščiai atrinktų ‘Chardonnay‘, ‘Pinot Noir‘ ir ‘Pinot Blanc‘ vynuogių. Vynas 25 mėnesius brandinamas su mielėmis. Žurnalas „Wine Spectator“  šį putojantį vyną įvertino 90 balų.

46.00 €
Vyno mėgėjo kalendorius
Gegužė

Kiekvienam vyno mėgėjui įsimintinos datos bei prie jų derantis vynas.                                                                                        

Susikurk vyno rinkinį pats

Šį mėnesį siūlome susikurti savo rinkinį iš specialiai atrinktų vynų. Rinkinio dydis nėra ribojamas, tereikia susidėti patikusius vynus į krepšelį, o pasiekus 50 Eur ribą, rinkinį pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje.

Registruokitės į trumpus vyno kursus mėgėjams

Trumpius vyno kursus sudaro 6 paskaitos. Kursai prasideda rugsėjo mėnesį. Išmokite vyno kalbą. 

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 21:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 18:00

 

Nebenorite gauti naujienlaiškio?
Atsisakyti