Skatiname personalo valdymo progresą
                                                           

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. LAPKRITIS

Sveiki,

lapkričio renginių kalendorius kaip niekada gausus - susitiksime ne tik Vilniuje, tačiau ir Kaune, Klaipėdoje ir bene pirmą sykį - Panevėžyje.

Ką šį mėnesį siūlome mes ir mūsų partneriai - pamatysite paspaudę ant kalendoriaus ikonos, o detaliau susipažinsite šiame naujienlaiškyje.

Gera žinia visiems, norintiems tapti PVPA nariais 2017 m.! Jeigu nuspręsite jais tapti jau dabar, tai už tą patį kitų metų mokestį galėsite dalyvauti veikloje dar ir šių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

Turite renginių, temų ir  idėjų kitiems metams, gal norite pakviesti į savo įmonę? Susisiekite su mumis.

PVPA komanda

Aktyviai veikianti ir nuolat auganti asociacija kviečia prisijungti tuos, kam svarbus personalo valdymas, nesvarbu ar jau esate profesionalas, ar tik norite juo tapti.

Detalią informaciją apie narystę rasite čia>>, o jeigu kyla klausimų - susisiekite su mumis>>. Sumokėdami narystės mokestį už 2017 metus, galėsite pradėti naudotis narystės privilegijomis jau šiemet!

PVPA RENGINIAI

Nemokami forumai „Darbuotojų atranka: kas naujo?“

Dažna įmonė susiduria su kompetentingų darbuotojų stygiumi. Dažnas personalo valdymo specialistas daugiausia laiko darbe skiria darbuotojų paieškai ir atrankai. Remiantis PVPA vykdomu personalo rodiklių tyrimu, bene 8 iš 10 įmonių iš visų personalo valdymo priemonių geriausiai veikia… darbuotojų atranka.

Kaip darbuotojus atsirenka kolegos kitose įmonėse? Kaip tinkamai prisistatyti kandidatams ir formuoti darbdavio įvaizdį? Kokios šiuolaikinės priemonės gali palengvinti darbuotojų atranką? Šiuos ir kitus klausimus gvildensime jūsų mieste kartu su partneriais organizuojamame forume.

Detali informacija ir registracija:

2016.11.08 „Rytas kitaip: atlyginimų suvaldymas AB Vilniaus baldai“

Kviečiame į interaktyvų ir praktišką susitikimą “Rytas kitaip” su AB “Vilniaus baldai” vadovais. Generalinis direktorius Rimantas Vaitkus, gamybos vadovas Renatas Rimkūnas ir personalo vadovė Giedrė Vidžiūnaitė dalinsis savo sukaupta patirtimi ir įžvalgomis. Išgirsite, kokios personalo valdymo praktikos taikomos šioje įmonėje, kaip pastaruoju metu sekasi suvaldyti gamybos darbuotojų atlyginimus. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Detali informacija ir registracija>> (liko tik kelios vietos!)

Seminarai, skirti naujajam Darbo kodeksui

Į šiuos seminarus kviečiame skirtingų įmonių atstovus, kurie pasidalins patirtimi, kaip rengiasi naujojo DK įgyvendinimui ir ką jau spėjo nuveikti.

  • 2016.11.09 15-17 val. Seminaras „Naujasis darbo kodeksas: ką spėjome padaryti, o kas dar liko?“ Registracija čia>>
  • 2016.11.22 14-17 val. Seminaras „Naujasis darbo kodeksas: ką spėjome padaryti, o kas dar liko?“ (registracijos ieškokite artimiausiu metu)
  • 2016.12.06 14-17 val. Seminaras „Naujasis darbo kodeksas: ką spėjome padaryti, o kas dar liko?“ (registracijos ieškokite artimiausiu metu)
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Rubrikoje - atsakymai į rubrikoje "Klausk teisininko" užduotus klausimus.

Išsamiai skaitykite čia>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
PARTNERIŲ RENGINIAI

2016.11.10 Tarptautinė konferencija "Personalo spindesys ir skurdas. Talentai: iššūkis – surasti ir išlaikyti"

Kviečiame PVPA narius atvykti į kasmetinę tarptautinę konferenciją, kurios tema „Talentai: iššūkis – surasti ir išlaikyti.“

Tarptautinė konferencija  įvyks š. m. lapkričio 10 d. Vilniuje, Kempinski Hotel, Cathedral Square.

PVPA nariams dalyvio mokestis 115 Eur plius PVM. REGISTRUOJANTIS BŪTINA PARAŠYTI PRIERAŠĄ PVPA.

Daugiau informacijos http://www.masterclass.lt/konferencija/

2016.11.24 BALTIC MASTER CLASS: Cultural Engagement. Purpose. Neuro-Leadership

Kaimyninė Estijos PARE asociacija 2016.11.24 Taline (Estija) organizuoja Baltic Master Class darbuotojų įsitraukimo tema.

Seminarą ves specialistai iš Švedijos Karin ir Sergio Volo, Evoloshen įmonės įkūrėjai. Darbuotojų įsitraukimo (employees engagement) tema Karin ir Sergio turi sukaupę daugiau nei 15 metų patirtį, dirbdami su Fortune 500 įmonėmis, taip pat yra parašę keletą bestselerių. Jau daugelį metų yra vertintojai geriausių įmonių apdovanojimuose Anglijoje ir Amerikoje.
Baltic Master Class bus vystomi trys moduliai: Cultural Engagement Module, Purpose Module, Neuro-Leadership Module.

PVPA nariams taikoma nuolaida.

Detali informacija ir registracija >>

2017 m. sausio 26-28 d. 3 dienos tarptautinėje kolegų kompanijoje!

Italijos Alpės ir daugiau nei du tūkstančius metų skaičiuojantis Turinas.

Susitikimas, kuriame galėsite susipažinti su naujomis idėjomis apie organizacijų ir personalo vadybos ateitį, diskutuoti ir dalintis patirtimi su kolegomis iš Austrijos, Italijos ir Lietuvos.

Renginio formatas – patirtinis. Nauji vadybos modeliai ir įžvalgos, praktiniai organizacijų atvejai ir praktikų pavyzdžiai, diskusijos, bendras kūrybinis darbas, istorijų pasakojimas, prototipų kūrimas – tai 3 dienos gyvo mokymosi.

PVPA nariams taikoma nuolaida.  Detaliau>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite