موفق‌ترین فروشگاه‌ها در جمعه سیاه

بر اساس آمار Vouchercloud، فروشگاه John Lewis موفق شد با پشت سر گذاشتن اپل و آمازون، عنوان مشهورترین برند ملی بریتانیا در روز جمعه سیاه را به نام خود کند. در بین فروشگاه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، فروشگاه Department Store بالاتر از اپل، آمازون و Game، قرار گرفته و Debenhams در حوزه مد و فشن مقام اول را کسب کرده است.

فروش آنلاین حرف اول را می‌زند

خرید آنلاین ۱/۲ میلیارد پوندی مردم بریتانیا در جمعه سیاه ۲۰۱۶، راه را برای حضور بسیار قوی دنیای دیجیتال در این روز هموارتر کرده است. سرویس پرداخت آنلاین Worldpay گفته است که نسبت به سال ۲۰۱۵، با رکورد ۱۸۱ تراکنش در ثانیه، ۲۰ درصد رشد در فروش داشته است. خدمات پرداخت Visa هم اعلام کرد که نسبت به سال ۲۰۱۵ میزان تراکنش‌هایش در یک هفته منتهی به بلک فرایدی ۱۳ درصد رشد داشته است و فقط در همان روز ۱ میلیارد پوند از این روش پرداخت بین‌المللی استفاده شده است.

موبایل، زنگ تغییر را به صدا در می‌آورد

بر اساس آمار ChannelAdvisor، موبایل مهم‌ترین راه خرید محصول در بریتانیا است. ۶۴ درصد خریدها در سال ۲۰۱۶ از طریق دستگاه‌های موبایل صورت گرفته است، در حالی که این میزان در سال قبل ۴۸ درصد بوده است. تلفن‌های هوشمند نقش مهمی در خریدهای آنلاین ایفا می‌کنند و افزایش کیفیت اپلیکیشن فروشگاه‌ها و قابلیت انجام چندین پرداخت بدون وارد کردن دوباره اطلاعات کارت اعتباری، باعث شده است که خرید اینترنتی مشتریان روز به روز بیشتر شود.

خریداران شب‌زنده‌دار موفق‌‌تر هستند

بعضی مشتریان، خریدهای آنلاین خود را در میانه شب انجام می‌دهند. با این کار از صف‌های طولانی و درگیری در راهروهای فروشگاه‌ها دوری می‌کنند. فروشگاه Vouchercloud توانسته ۲۰۸ درصد رشد در خریدهای قبل از ساعت ۵ صبح را در سال گذشته تجربه کند. بین ساعت ۱۲ شب تا یک صبح، موفق‌ترین زمان فروش برای فروشگاه Argos بود که رکورد ۸ هزار بازدید در دقیقه و ۱۵ سفارش در ثانیه را ثبت کرد.

قسمت بعدی: برای جمعه سیاه آماده شوید!

برگرفته از payment24.ir

SAZE Software Group

info@Saze90.com

03134005

SAZE90.COM