Skatiname personalo valdymo progresą
                                                           

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. SAUSIS

Mieli kolegos,

Praūžus šventėms su naujomis jėgomis ir energija kimbame į darbus. Turime daug idėjų, ką vertingo norime duoti savo nariams, belieka suspėti kuo daugiau jų realizuoti.

Jau šį mėnesį startuoja nauja Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupė, viešėsime IKEA ir McDonalds, dalyvausime forume „Tendencijos ir prognozės 2017-iesiems: kas laukia verslo ir žmonių?“. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šis renginys bus Jums itin vertingas, rekomenduoju pakviesti jame dalyvauti ir Jūsų vadovus: renginio metu praplėsime akiratį ir be personalo bendruomenei įprastų temų nagrinėsime makroekonomines tendencijas, sužinosime, kuo gyvena Europa ir pan.

Nuo šio mėnesio pradedame ir mūsų žadėtas tiesiogines renginių transliacijas internetu – jei negalėsite dalyvauti sausio 24-osios forume, galite užsiregistruoti ir stebėti renginį ten, kur tuo metu būsite.

Džiaugsiuosi, kad jau nemažai Jūsų pratęsė narystę ir 2017-iesiems, kitus raginu paskubėti tai padaryti – juk visos narystės PVPA trunka kalendorinius metus, t.y. iki gruodžio 31-osios.

O kol kas tariu „Iki pasimatymo!“ ir nekantraudama laukiu mūsų susitikimų.

Aušra Bytautienė, PVPA direktorė

KVIEČIAME TAPTI PVPA NARIU >>

PVPA 2017 m. veiklos temos>>

Elvina Nagelytė-Boboriko, AB DNB banko Personalo tarnybos vadovė

Dalyvaudami PVPA veikloje turim galimybę ne tik dalyvauti diskusijose, susipažinti su kitomis įmonėmis, jų personalo komandų veiklomis, pasiteisinusiomis praktikomis ir pan., bet ir dalintis savo veiklos rezultatais. Abipusė nauda ir auganti personalo valdymo kokybė Lietuvoje – tai, kas mus skatina tęsti bendradarbiavimą ir šiais metais.

UAB „Caverion Lietuva“ personalo vadovė Jolanta Semsė

Visuomet klausiau savęs, kur personalo valdymo srities specialistai dalinasi savo patirtimi, gerąją praktika? Kur ta vieta, kur generuojamos idėjos ir jomis dalijamasi? Dabar galiu drąsiai teigti, kad tai – PVPA. Čia susirenka savo srities žinovai. Kiekvieną mėnesį su nekantrumu laukiu „Rytas kitaip“. Tie rytai tikrai būna „kitaip“ – daug įdomios informacijos, kolegų dalinimasis patirtimi, gerąją praktika, rytinės šypsenos… Gera dienos pradžia.

PVPA organizuojami įvairūs forumai, seminarai yra informatyvūs, naudingi, tai galimybė išgirsti ir pabendrauti su geriausiais savo srities profesionalais, kurie įkvepia tobulėti ir siekti daugiau.

PVPA RENGINIAI

2017.01.17,19 „Rytas kitaip: darbuotojų mokymų sistema McDonalds“

Kviečiame į interaktyvų ir praktišką susitikimą “Rytas kitaip” restorane McDonalds. Kiekvienas ne kartą lankėmės čia kaip klientai, o šį kartą pažvelgsime į restorano virtuvę! McDonalds žmogiškųjų išteklių koordinatorė Lietuvoje Barbara Katinienė dalinsis patirtimi ir įžvalgomis, kaip sukurti ir palaikyti apmokymų sistemą. Išgirsite, kokios kitos personalo valdymo praktikos taikomos šioje įmonėje. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Detali informacija ir registracija>>

2017.01.24 PVPA forumas „Tendencijos ir prognozės 2017-iesiems: kas laukia verslo ir žmonių?“

Tradiciškai  metų pradžioje visi ir asmeniškai, ir darbinėje veikloje daugiau galvojame apie tai, kokie bus šie metai, ką jie mums atneš, ką mes galime ar turime daryti kitaip, naujai.

Todėl kviečiame PVPA narius ir draugus bei visus besidominčius į pirmąjį šių metų forumą, skirtą 2017-ųjų tendencijų apžvalgai.

Aptarsime ateities tendencijas pasaulyje ir Europoje, kalbėsime apie tai, kas mūsų dar laukia, o kas jau tampa realybe.

Tai bus pirmasis PVPA renginys transliuojamas internetu.

Detali informacija ir registracija >>

2017.01.25 Vizitas į įmonę IKEA

PVPA tęsia vizitus į įmones ir  2017 metais. Sausio 25 d. į svečius mus kviečia UAB Felit (IKEA Lietuva). Susitikimo tema – „Crazy for People“: kalbėsime apie darbdavio įvaizdžio kūrimą, talentus ir personalo planavimą.

Detali informacija ir registracija>>

PERSONALO VALDYMO STANDARTAS

Liko tik 4 vietos!

Suskubkite registruotis  į Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymus, kurie prasidės  2017 m. sausio 27 d. Laukiami visi, norintys įgyti praktinių žinių ir įgūdžių bei tapti pasitikinčiais savimi personalo profesionalais.

Visa informacija ir registracija čia>>

Atsiliepimas apie programą

Odeta Dociūtė, UAB „Joldija“ personalo vadybininkė: „Tai turėtų būti privalomi mokymai kiekvienam: pradedančiajam, personalo specialistui ar įgudusiam vadovui. Tai kursai apimantys personalo valdymo visumą, pradedant nuo „A“ ir užbaigiant „Z“. Programos dėstytojai, savo sričių profesionalai, nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, o ir kiekvieno mokymų dalyvio neįkainojama patirtis yra aukso vertės. Tokių profesinės srities pamokų, kurios gaunamos šiuose mokymuose, nerasi jokiame teorijos vadovėlyje. Teorija paremta praktika, gausybė pavyzdžių, situacijų, interaktyvių užduočių - tai ir dar daugiau yra paruošta šių kursų dalyviams.

Man šie mokymai suteikė žinių, pasitikėjimo ir ambicijų dėti visas pastangas, kad personalo valdymas taptų neatsiejama įmonės organizacinės struktūros dalimi žvelgiant strateginiu įmonės valdymo aspektu, „Personalo specialistas=verslo partneris“.

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Šį kartą atsakymas į vieną konkretų klausimą  apie atleidimą pagal DK 129 str. (t.y. be kaltės) už netinkamą darbuotojo elgesį.

Išsamiai skaitykite čia>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
PASIŪLYMAI NARIAMS

2017.01.31-02.02 „UNO Academy“ kviečia PVPA narius į Ronnie Ng Kok Yoon mokymus „Train The Trainer“

Mokymų organizatoriai „UNO Academy“ kartu su Ronnie Ng Kok Yoon, „Best Practise Management Group“ įkūrėju, kuris yra pasiruošęs pasidalinti savo 28 metų patirtimi mokymų srityje, kviečia sausio 31 d.- vasario 2 d. PVPA narius į trijų dienų mokymus „Train The Trainer“.

PVPA nariams taikoma 20 proc. nuolaida su kodu PVPA narys.

Detali informacija>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite