Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...
0

KELIONĖ Į RYGĄ TIK 32 €

2017.11.18

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos.  Kelionė į “Latvijos Šveicarija” vadinamą Gaujos nacionalinį parką, besidriekiantį abipus Gaujos upės, garsėjančios sraunia vaga, vaizdingais vingiais, plačiais kloniais, aukštais skardžiais, apaugusiais žaliais pušynais, saugančiais paslaptingas olas ir garsias senovės pilis. Esant galimybei kelionė vieninteliu *lyno keltuvu, jungiančiu abu Gaujos upės krantus, per Gaują iš Siguldos į Krimuldą. Iš 40 metrų aukštyje esančio keltuvo atsiveria nuostabi panorama į Gaujos upės slėnį, Turaidos ir Siguldos pilis. Ekskursija po Krimuldos dvaro kompleksą: kunigaikščių Livenų klasicizmo stiliaus rūmui, valdytojo namas, raštinė, šveicariškas namas. Pageidaujantiems – *naminio vyno degustacija. Gaujos nacionalinio parko pasididžiavimas – didinga *Turaidos pilis, statyta XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių panorama. Viename skardyje yra legendomis apipinta “Gutmanio ola”. Pasakojama, kad netoli tos olos dar XVII a. pradžioje buvo nužudyta nepaprasto grožio mergina Maja, Turaidos Rože vadinta. Kelionė į Rygą.

 

 

Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Jugendstiliaus arba Art Nouveau rajonas, kuriame puikuojasi namai puošti ornamentais, subtiliomis detalėmis, įdomiais konstrukciniais elementais.  Laisvas laikas. Vakare 18:00 prasidės šviesos festivalis „Staro Riga“.

Pasiimkite su savivimi žibintuvėlius ir kartu su rygiečiais stebėkite įspūdingą šviesos objektų paradą, būkite jo dalimi. Patys įvairiausi judantys šviesos objektai seks paslaptingą miesto istorijos pasaką... Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Mokamiems objektams turėti iki 30 €.

0

UAB KELVITA

LIKE

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti naujienlaiškio

MailerLite