Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. BIRŽELIS

Lietuvos atstovai HR Vision konferencijoje 2017 m. birželio 7-8 d. Amsterdame. Rudeniop laukite  renginio su įspūdžių pasidalijimu!

Sveiki,

Smagu pasisveikinti pirmame vasariškame PVPA naujienlaiškyje.  Pirmojo pusmečio veiklai einant į pabaigą, planuojame rudens darbus: bus įdomių renginių, pradėsime abi standarto programas, naują mentorystės programą (ji bus kitokia! - sekite naujienas) ir dar daug visko. Visus, besidominčius mūsų veikla, kviečiame išbandyti PVPA narystę nuo liepos 1 d. už pusę kainos! Informacija>>

Po PVPA ataskaitinės konferencijos valdybos posėdyje svarstėme įvairius iš jūsų išgirstus pastebėjimus ir pasiūlymus. Pirmiausia šiais metais nutarėme įgyvendinti tokias idėjas:

  • Organizuoti eksperto valandas (konsultacijas internetu) konkrečia tema.
  • Organizuoti diskusines darbo grupes. Jei turite konkretų klausimą, kurį norėtumėte išspręsti, norite priimti bendraminčius savo įmonėje, rašykite ausra@pvpa.lt – paskelbsime ir surasime kolegų, kuriems tai taip pat aktualu.

Taigi, laukiame Jūsų pageidavimų, kokius klausimus norite spręsti, o pamačius mūsų kvietimus prisijungti diskusijoms kviečiame nedvejoti ir rodyti iniciatyvą.

Aušra Bytautienė,
Direktorė

GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSAS 2017

Sveikiname visus konkurso finalininkus, pristačiusius savo praktikas 05.11 PVPA metinėje konferencijoje. Nugalėtoją lėmė visų konferencijos dalyvių balsai.

Juo tapo įmonė AB "Telia Lietuva" su projektu "Organizacijos kultūros keitimo projektas "I Create The Loved Brand".

Sveikiname nugalėtoją, o visas įmones kviečiame dalyvauti konkurse kitąmet.

Dėkui įmonei "Pulsetip", kuri užtikrino patogų ir modernų balsavimą bei visiems konkurso prizų steigėjams!

PERSONALO VALDYMO RODIKLIŲ TYRIMAS

PVPA kartu su partneriais OVC Consulting jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja tyrimą, kurio duomenys leidžia personalo valdymo profesionalams matyti aiškesnį vaizdą apie situaciją Lietuvoje ir turėti galimybę palyginti pagrindinius savo organizacijos personalo valdymo rodiklius su kitų organizacijų rodikliais.

06.09 yra paskutinė diena, kai dar galite spėti pateikti savo duomenis ir rugsėjo mėn. gauti tyrimo ataskaitą. Teikiami tik tie duomenys, kuriuos skaičiuojate,

Detali informacija ir tyrimo anketa>>

PERSONALO VALDYMO STANDARTO MOKYMAI

Nuo  2007 m. organizuojami PVPA Personalo valdymo standarto tęstiniai mokymai, suteikiantys susistemintas žinias apie svarbiausias personalo valdymo sritis, akcentuojant personalo valdymo vertę verslui ir organizacijai, yra žinomi ir puikiai vertinami jau daugelyje organizacijų.

Šiemet bus vykdomos abi mokymų programos:

Pagrindinė programa >> (pradžia 2017.09.15)

Programa patyrusiems "Personalo valdymo strategija ir taktika" (planuojama pradėti spalio mėn., paskelbti birželio pabaigoje-liepos pradžioje).

PVPA RENGINIAI

Data: 2017 m. birželio 13 d. 9:00-11:00
Pirmąjį šių metų “Rytas kitaip” pusmetį užbaigsime tikrai kitokiu renginiu – susitiksime su įmonės UNO Parks verslo vystymo vadove Kinda Dalla padiskutuoti ir pabandyti… žaidimus. Taip, žaidimus! Tokius žaidimus, kurie HR darbą paverčia smagesniu, kuriuos galima naudoti savo komandose, atrankose, didinant komandos efektyvumą ir kitose srityse. Žaidimus, kuriuos UNO Parks įmonė taiko savo veikloje ir personalo valdyme. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Informacija ir registracija>>  (registruojama tik į laukimo sąrašą)

2017.06.29 KARTOJAMAS seminaras „Naujasis Darbo kodeksas: nuo ko pradėti?“

Data: 2017.06.29, 13.30-16.30 val.
Vieta: Verslo centras „Galvydžio 5″, J.Galvydžio  5, Vilnius, II aukšto Konferencijų salė.

Atsiradus nemažam poreikiui, kartojame seminarą „Naujasis Darbo kodeksas: nuo ko pradėti?“. Jo metu kalbėsime apie tai, kaip pasirengti pasikeitimams  bei pristatysime svarbiausias Darbo kodekso naujoves.

Informacija ir registracija>>

2017.07.28 Vizitas į įmonę AB „Vakarų laivų gamykla“ (Klaipėda)

Data: 2017.07.28, laikas: 12-16 val.
Vieta:   Minijos g. 180, Klaipėda (važiuoti iki pat Minijos g. pabaigos)

Vasarą atostogausite prie jūros? Planuojate apsilankyti „Jūros šventėje“? Galite pasinaudoti puikia proga ir kartu praplėsti akiratį apsilankant įmonių grupėje „Vakarų laivų gamykla“.

Informacija ir registracija>>

GEGUŽĖS RENGINIŲ AKIMIRKOS
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką kuruoja Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šįkart pagrindinė žinia - padedame ir toliau visokeriopai padėsime PVPA nariams pasiruošti naujojo Darbo kodekso taikymui. Planuojame dar ne vieną seminarą bei organizuosime pirmąją "Eksperto valandą" virtualiai būtent šia tema. Sekite mūsų informaciją, o tuo tarpu - visada galite klausti teisininko.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
PASIŪLYMAI NARIAMS

„Legion Run“ siūlo specialias PVPA kainas jūsų komandos formavimui!

Jūsų komanda nusipelno kažko ypatingo - vienos dienos nuotykio, kurio jie nepamirš iki kitos vasaros. Po vieną nelengva, bet komandoj – viskas įmanoma! Padidinkite darbuotojų motyvaciją, reklamuokite savo įmonę, sustiprinkite tarpusavio ryšius, bei patirkite neprilygstamą komandinį darbą. Tai gali būti jūsų įmonės, padalinio ar kitaip suformuotos komandos formavimo įvykis.

Ypatingas kainos pasiūlymas tik PVPA nariams:

  • Įmonės paketas 20 → 540 EUR už 20 bilietų! 
  • Įmonės paketas 50 → 1250 EUR už 50 bilietų! 
  • Įmonės paketas 100 → 2200 EUR už 100 bilietų! 

Kainos pasiūlymas galioja tik iki 2017.07.01

Daugiau informacijos: http://legionrun.com/lt/

Kontaktai: el.paštas karpauskas@publicum.lt arba  tel. +370 662 29 701

Didžiausia personalo konferencija Lietuvoje tampa HR Savaitė Lietuva” – didžiausiu HR renginiu Baltijos šalyse su dar daugiau naudingų temų ir sesijų, papildomomis praktinėmis dienomis, išplėsta paroda bei daugiau nei 1000 dalyvių!

#2 į rugsėjo 26 dieną vyksiančią „HR PRO Vilnius” atvyks tokie HR lyderiai kaip: 

HR provokatorius, SWAROVSKI viceprezidentas personalui Alberto Platz, FINNAIR personalo vadovė Laura Ansaharju, Reza Moussavian, DEUTSCHE TELEKOM viceprezidentas ir kt., daugiau nei 20 pranešėjų. Intensyvi diena skirta HR įžvalgoms, tendencijoms, talentų vadybai ir iššūkiams skaitmeniniame amžiuje. Daugiau informacijos ir VISI PRANEŠĖJAI spauskite čia >>>

#3 tradicinė XV-oji metinė konferencija DARBO TEISĖ IR PERSONALAS’2017 vyks rugsėjo 21 d. Kaune, rugsėjo 25 dVilniuje. Net 4 salės pasirinkti tai, kas svarbiausia jums ir daugiau nei 30 pranešėjų, tarp jų:

Judickienė (JUREX), Dr. V. Mačiulaitis, Dr. T. Bagdanskis, M. Bartninkas (teisėjas), J. Gricius (VDI vadovas), R. Stanevičius (VALIŪNAS ELLEX), D. Rafanavičius („TMD Partners”), M. Trakumaitė („OVC Consulting”), Dr. A. Deltuva ir Dr. V. Girgždė („Kitokie projektai”) ir kt. pilnas pranešėjų sąrašas čia…

 #4 registracijoje galėsite rinktis Jums tinkamiausią variantą: 1 dienos registraciją, „2 dienų” arba „2 dienų+” registraciją su papildomu seminaru, daugiau informacijos čia…

#5 grupinėms registracijoms speciali nuolaida! Dažnas atvejis kai iš vienos įmonės dalyvauja HR vadovas kartu su visa personalo komanda – jei ir jūs norėsite registruoti grupę, susisiekite dėl grupinės nuolaidos.

Registracijoje įvedę nuolaidos kodą, gausite 10% nuolaidą kiekvienai registracijai!   Nuolaidos kodo ieškokite PVPA narių uždaroje Facebook grupėje „Personalo valdymo know-how“ arba klauskite el.paštu info@pvpa.lt .

Išankstinė REGISTRACIJA SU NUOLAIDA iki GEGUŽĖS 16 D.! – nepamirškite įvesti savo NUOLAIDOS KODO!

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite