Skatiname personalo valdymo progresą
                                                           

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. GRUODIS

Mieli kolegos,

Artėjant 2017-iesiems žvelgiame į priekį ir pasitinkame naujus iššūkius, planuojame veiklą, ieškome geriausių būdų tapti Jūsų pagalbininkais ir duoti didžiausią naudą mūsų nariams.

2017 metų tema – efektyvumas.

Kaip didinti darbuotojų efektyvumą augant atlygiui? Kaip įmonėms išlikti, kai konkurencingumas mažėja? Kaip pradėti nuo savęs ir pirmiausia padidinti savo paties efektyvumą? Kaip mano asmeninis efektyvumas paveiks mano darbo ir gyvenimo balansą? Koks personalo vadovo kaip HR partnerio vaidmuo? Kaip efektyviai bendradarbiauti su kitomis organizacijos funkcijomis? Kokius duomenis verta rinkti ir kaip juos panaudoti? Ką verta skaičiuoti?

Atsakymų ir idėjų efektyvumo didinimui ieškosime per įvairias perspektyvas ir formatus, pasitelkdami ekspertų įžvalgas ir mūsų narių patirtį. Čia rasite planuojamas 2017 m. temas >>. Kviečiame prisidėti prie jų plėtojimo (pranešimu, lektoriaus pasiūlymu, idėjomis ir pan.)! Kontaktai>>

Taigi kviečiu dabartinius mūsų narius pratęsti narystę ir 2017-iesiems, o visus kitus – prisijungti prie augančios PVPA bendruomenės. Būdami kartu, tobulėjame patys ir kuriame vertę mūsų organizacijoms ir žmonėms.

Aušra Bytautienė, PVPA direktorė

NORI TAPTI NARIU? SPAUK ČIA>>

Dr. Mantas Tvarijonavičius, Good People partneris ir  konsultantas:

"Aktyvus dalyvavimas asociacijoje man leidžia jausti personalo valdymo bendruomenės pulsą ir būti šios srities pokyčių dalimi. Galimybė dirbti su bene geriausiais šios srities profesionalais Lietuvoje tiesiog įkvepia."

PVPA RENGINIAI

2016.12.01 Seminaras „Efektyvi atlygio sistema“

Kviečiame į praktinį popiečio seminarą, kuriame susitiksite su žinomu atlygio valdymo srities ekspertu Žilvinu Akeliu ir gausite naudingų atlygio valdymo sistemos kūrimo patarimų.
Atlygis įmonėje gali būti ne vadovų galvos skausmo ir nevaldomų kaštų priežastis, bet aktyvi vadovų poveikio ir konkurencinio pranašumo stiprinimo priemonė.

Detali informacija ir registracija>>

2016.12.09 „Rytas kitaip: darbuotojų paieška ir atranka Baltic Amadeus“

Kviečiame į interaktyvų ir praktišką susitikimą “Rytas kitaip” su “Baltic Amadeus” personalo ir marketingo vadovu Dariumi Dužinsku. Darius dalinsis savo sukaupta patirtimi ir įžvalgomis, kaip pritraukti ir atrinkti reikiamus darbuotojus. Išgirsite, kokios kitos personalo valdymo praktikos taikomos šioje įmonėje. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Detali informacija ir registracija>>

MOKYMAI

Personalo valdymo standarto pagrindinė programa

Pranešame, kad jau paskelbta registracija į Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymus! Jie prasidės  2017 m. sausio 27 d. Suskubkite registruotis, nes besidominčių daug, o vietų skaičius ribotas!

Visa informacija ir registracija čia>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Rubrikoje: ką mums duoda naujojo Darbo kodekso įsigaliojimo atidėjimas bei atsakymai į rubrikoje "Klausk teisininko" užduotus klausimus.

Išsamiai skaitykite čia>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
ĮSPŪDŽIAI

S.Grudienės įspūdžiai iš EAPM metinės delegatų asamblėjos

PVPA valdybos narė Solveiga Grudienė 2016 m. lapkričio 7-8 dienomis Mančesteryje (UK) dalyvavo EAPM (Europos personalo valdymo asociacijos) metinėje delegatų asamblėjoje.

Solveiga nuo 2015 metų dalyvauja EAPM vykdomojo komiteto veikloje ir yra įsitraukusi į Mokslinių tyrimų darbo grupės veiklą. Vykdomasis komitetas renkasi dukart per metus. Šis susitikimas sutapo su kasmetine Delegatų asamblėja, kuomet susirenka visų šalių – EAPM narių (28 šalys) atstovai. Susipažinkite su Solveigos įspūdžiais iš šio susitikimo>>

2016.11.24 įvyko apskrito stalo diskusija „Įvairovė ir įtrauktis"

Renginį moderavo PVPA valdybos narės Solveiga Grudienė (Primum esse) ir Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė (Thermo Fisher Scientific Baltics)

Kalbėjome apie tai, kaip suprantame, kas yra įvairovė ir įtrauktis organizacijoje, kodėl svarbu apie tai kalbėti, ką atskiros organizacijos daro šioje srityje, su kokiais iššūkiais susiduria. Sutarėme, kad šiuo renginiu padarėme pradžią platesniam įvairovės ir įtraukties temos nagrinėjimui PVPA rėmuose. Skaitykite plačiau>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite