Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. BALANDIS

Sveiki, kolegos,

Įsibėgėjus pavasariui ruošiamės ne tik mūsų įprastiniams renginiams, bet ir metinei ataskaitinei PVPA konferencijai. Pasižymėkite savo kalendoriuje gegužės 11 d. ir kartu rinksime Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso nugalėtoją, aptarsime svarbiausius PVPA klausimus ir klausysime įdomių pranešimų.

Nuolat sulaukiame jūsų pasidžiaugimų dėl transliuojamų renginių. Mums smagu sukurti jums papildomą vertę, tačiau kadangi transliacijos sukuria didelius papildomus kaštus labai kviečiame prisidėti finansiškai ir skirti asociacijai visus ar dalį nuo 2% pajamų mokesčio.

Ateinančią savaitę startuos jau ketvirtus metus PVPA vykdomas personalo valdymo rodiklių (KPI) tyrimas. Kviečiame dalyvauti ir užpildyti anketą, o rezultatais naudosimės  visi.

Direktorė Aušra Bytautienė

GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSAS

Konkursui pateiktos 7 paraiškos.

Šiuo metu komisija vertina paraiškas ir lankosi pareiškėjų įmonėse.

3 konkurso finalininkai bus paskelbti po balandžio 27 d. komisijos posėdžio. Jie dalinsis savo praktikomis gegužės 11 d. metinėje konferencijoje, kurios metu bus išrinktas konkurso nugalėtojas.

PVPA RENGINIAI

2017.04.12 ir 04.19 „Personalo valdymo be popieriaus“ darbo grupės organizuojami vieši susitikimai su valstybinių institucijų atstovais

Visus besidominčius moderniu ir efektyviu personalo valdymu be popieriaus PVPA „Personalo valdymo be popieriaus“ darbo grupė kviečia į susitikimus su valstybinių institucijų atstovais:

2017.04.12 13-16 val. su Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos Dokumentų ir archyvų valdymo skyriaus vedėja Daiva Lukšaite bei Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos  Tinklų ir Informacijos saugumo departamento Direktoriaus pavaduotoju Vaidotu Ramonu.

2017.04.19 9-12 val.  su Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Teisės skyriaus vadove Danguole Morkūniene.

Daugiau informacijos ir registracija >>

2017.04.27 forumas „Talentų programa: būtinybė ar prabanga?“

Data: 2017.04.27 13:00-16:30 val.

Vieta: Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Meksikos auditorija, Saulėtekio al. 22, Vilnius.

Kalbėsime apie tai, kaip paruošti potencialių vadovų, turinčių visas reikiamas kompetencijas ir atitinkančias įmonės vertybes, rezervą. Išgirsime patarimų, kaip „parduoti“ apčiuopiamą talentų ugdymo vertę įmonės vadovybei ir savininkams. Diskutuosime, nuo ko geriausiai pradėti talentų programą savo įmonėse, kaip ją komunikuoti, kaip įsivertinti, ar programa sėkminga. Gausite daug praktinių patarimų iš tai patyrusių organizacijų.

Daugiau informacijos ir registracija>>

KOVO-BALANDŽIO RENGINIŲ AKIMIRKOS
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiunas" darbo teisės advokatas laukia jūsų klausimų.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
HARWARD BUSINESS REVIEW

Kiekvieną mėnesį PVPA narės – kompanijos OVC Consulting – bibliotekoje yra pristatomas naujausias Harvard Business Review numeris. Apžvalga, kurią parengia kompanijos konsultantai, tai koncentruotos įžvalgos, kurios vos per pusvalandį leidžia apžvelgti pagrindines aktualijas, naujausias rinkos tendencijas, pasaulinius tyrimus ir atradimus.

Kovo-balandžio HBR numerio centrinė tema - asmenybės tipai ir jų nulemti darbo stiliai komandoje. Vedamųjų straipsnių autoriai ne tik pristato kiekvieno iš asmenybės tipų ypatybes, bet ir pateikia praktiškus, gerąja patirtimi grįstus patarimus kaip maksimaliai pasinaudoti žiniomis apie asmenybinius skirtumus, kaip iš kiekvienos tipų „kombinacijos“ gauti geriausia, ką galime.

Skaitykite išsamiau>>

PASIŪLYMAI NARIAMS

Estijos kolegos iš giminiškos PARE asociacijos kviečia į savo metinę konferenciją balandžio 20-21 Taline. Asociacijos nariams taikoma speciali kaina.

The keynote speakers are Julian Birkinshaw (UK), Professor and Chair of Strategy and Entrepreneurship at the London Business School and one of Thinkers50 top management thinkers, who will talk about how to make organizations fit for the future. Brent Smith (USA), Senior Associate Dean for Executive Education, Associate Professor of Management and Psychology (Organizational Behavior) at Rice University and renowned management trainer, who will talk about how to create a productive team in the context of the new way of working. Erica Javellana (USA), Zappos Speaker of the House, who will talk about how developing a company culture and committing to it, can make a positive change within your organization.

Detali informacija ir registracija >>

Šių metų balandžio 28 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyks tarptautinė konferencija „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ Vakarų šalyse karo tarnybą baigusieji jau seniai yra vieni geidžiamiausių darbuotojų. Renginyje bus kalbama apie karių išsiugdytas savybes, suteikiančias jiems pranašumų darbo rinkoje, gerą jų profesinę kompetenciją, o tai, išėjus į atsargą, gali suteikti didelę pridėtinę vertę ne tik verslui, bet ir visai šalies ekonomikai.

Detali informacija >>

SKIRKITE 2 PROCENTUS PVPA

Jūs galite skirti iki 2 procentų nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio ir taip prisidėti prie asociacijos veiklų įgyvendinimo. Šiemet pradėtos forumų transliacijos internetu sulaukė didelio jūsų susidomėjimo ir populiarumo, tačiau tai naujos nemažos išlaidos. Jūs galite prisidėti prie to, kad galėtume kokybiškai vykdyti transliacijas internetu ir toliau bei didinti jų kiekį.

Tai galite padaryti šiais būdais: (daugiau…)

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite