Pabūk Coventry studentu vieną dieną!
„Kalba.Lt“ - Padeda pakeisti ateitį

Velykinė nuolaida kalbų kursams!

Pavasarį naujų kalbų mokomės pigiau: užsiregistravę į vokiečių, ispanų, prancūzų, rusų, švedų, danų ir norvegų kalbų kursus iki 04.30 gausite net 15% nuolaidą.

Esant tokioms sąlygoms, kviečiame Jus duoti sau pažadą išmokti vienos naujos kalbos. Kodėl vertėtų pasižadėti ir kokios yra tikslios kursų kainos bei datos Jūsų mieste, sužinosite straipsnyje >

Kiti balandžio pasiūlymai!

Grupinėms stovykloms užsienyje -100€

Kviečiame registruotis 1-17 m. moksleivius į grupines stovyklas Anglijoje ir JAV. Stovyklos vyksta liepos mėnesį. Nuolaida taikoma užsiregistravus į pasirinktą stovyklą iki 04.30.

Plačiau apie stovyklas

Stovyklai Druskininkuose -66€

Vietų šaunioje anglų kalbos stovykloje English Summer Super Camp lieka vis mažiau. Paskubėkite savo vaikui padovanoti pačią smagiausią dovaną, užbaigus dar vienus mokslo metus!

Apie pasiūlymą

Dienos stovykloms -12%

Linksmos, savaitę trunkančios stovyklos, kuriose vaikai ne tik pagilins anglų kalbos žinias, bet ir susipažins su dar viena, nauja kalba. Registruokitės į stovyklą savo mieste, pasirinktą vasaros savaitę!

Kainos ir programa

Antrasis stojimo etapas!

Skubame Tau pranešti, jog stojimai į Anglijos, Danijos ir Nyderlandų universitetus vis dar vyksta. Registruokitės į nemokamas asmenines konsultacijas savo mieste ir sužinokite daugiau!

Apie stojimus

Ieškokite mygtuko „PIRKTI“

Po truputėlį startuoja mūsų elektroninė parduotuvė, kurioje kursą galėsite užsakyti neišeidami iš namų ir be ilgų laiškų konsultantams! Tvarkaraščiuose prie garantuotų grupių rasite mygtuką „PIRKTI“, vietoje „TEIRAUTIS“. 

Šio mygtuko pagalba galite apmokėti visą kursą per savo elektroninę bankininkystę. Per darbo dieną su jumis susisieks vadybininkas, kuris suteiks visą informaciją, kurios reikia norint sėkmingai pradėti kursą!