Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. KOVAS

Sveiki, mielieji,

Pirmiausia noriu pasveikinti su žingsnelis po žingsnelio ateinančiu pavasariu. Manau, jis visiems mums suteikia polėkio ir energijos, tačiau labiausiai noriu palinkėti be mūsų kasdienių rūpesčių ir darbų pastebėti tą nuostabų bundančios gamtos fenomeną – atkreipkime dėmesį į mūsų artimoje aplinkoje esantį medį, stebėkime jo pokytį, pasisemkime energijos ir įkvėpimo iš tokių nuostabiai paprastų dalykų kaip augantis pumpuras, dygstanti žolė, pražydęs pirmasis gėlės žiedas.

Atėjęs pavasaris įkvepia ir mus. Labai džiaugiamės dažnai sulaukdamos jūsų prašymų pagelbėti ieškant informacijos ar sprendžiant kokį nors klausimą. Visuomet stengiamės kuo greičiau padėti, bet tuo pačiu noriu priminti ir apie veikiančią PVPA narių Facebook grupę „Personalo valdymo know-how“. Ši grupė tam ir buvo sukurta, kad jūs patys galėtumėte operatyviai klausti kitų narių ir gauti atsakymus.

Na, ir kaip visuomet laukiu susitikimų renginiuose, primenu, kad iki kovo 7 d. laukiame jūsų paraiškų Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui. Išduosiu – laimėtojų laukia puikūs ir vertingi prizai, dėmesys ir pripažinimas kolegų tarpe. Taigi nedelskite!

Direktorė Aušra Bytautienė

GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSAS

Jau gavome pirmąsias paraiškas!

Kviečiame įmones bei organizacijas pasidalinti savo sėkmės istorijomis apie pridėtinę vertę verslui kuriančias personalo valdymo patirtis. 3 laureatai turės galimybę pristatyti savo praktikas 05.11 metinės konferencijos metu bei bus apdovanoti puikiais rėmėjų prizais.

Paraiškos konkursui priimamos elektroniniu paštu renata@pvpa.lt  iki 2017 m. kovo 7 d. 

Visa informacija ir paraiškos forma čia>>

PVPA RENGINIAI

2017.03.07 „Rytas kitaip: darbuotojų įsitraukimas Cognizant“

Registruojama tik į laukiančiųjų sąrašą.

Kviečiame į interaktyvų ir praktišką susitikimą “Rytas kitaip” su Cognizant personalo direktore Edita Znutiene bei darbuotojų komitetų vadovais. Išgirsite, kaip Cognizant suprantamas darbuotojų įsitraukimas, susipažinsite su viena iš pasiteisinusių darbuotojų įtraukimo praktikų – darbuotojų komitetais. Diskutuosime ir ieškosime, ką kiekvienas galime pritaikyti savo organizacijoje.

Detali informacija ir registracija >>

2017.03.15 renginys „Technologijos personalo valdyme“

Naujos kartos greitojo laikino įdarbinimo platforma GoWorkaBit drauge su Personalo valdymo profesionalų asociacija (PVPA) kviečia į pirmąją HR laimės valandą, kurios tema – technologijos personalo valdyme.

Tai neformalus renginys, kurio metu išgirsite netradicines diskusijas apie tai, kokias tendencijas personalo valdyme lemia technologijos.

Daugiau informacijos ir registracija >>

2017.03.21 Vizitas į įmonę "NASDAQ"

Susitikimo tema – „Kaip suderinti globalią įmonės kultūrą su vietiniu identitetu?“.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2017.03.29 forumas "Kas yra teisingas atlyginimas?"

Kalbėsime apie tai, kaip nustatyti teisingą atlygį. Kodėl vienoms organizacijoms tai pavyksta geriau ir greičiau, o kitoms tenka nueiti ilgesnį kelią link norimo rezultato? Kokius atlygio sprendimus priima įvairios įmonės – nuo nedidelės lietuviško kapitalo įmonės iki brandžios tarptautinės kompanijos? Kaip rasti teisingo atlygio sprendimą įmonės viduje? Visi kartu diskutuosime, kiek teisinga mokėti naujam darbuotojui, kaip atsilyginti už sukurtą papildomą vertę, ar prasminga apibrėžti darbuotojų pareigybes.

 Forumas bus transliuojamas internetu.

Daugiau informacijos ir registracija>>

Pasižymėkite kalendoriuje!

Balandžio 4 d. bus organizuojami 2 "Rytai kitaip" :

 • įmonėje McDonalds KAUNE.
 • įmonėje Swedbank VILNIUJE.

Registracija bus skelbiama kovo viduryje.

Balandžio 12 d. "Personalo valdymo be popieriaus" grupės organizuojamas viešas susitikimas su Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos atstovais.

Registracija bus skelbiama kovo pabaigoje.

VASARIO RENGINIŲ AKIMIRKOS
DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šį kartą rubrikoje atsakome į 2 Jūsų užduotus klausimus - apie darbuotojo padarytą trūkumą kasoje ir jo išieškojimo galimybes bei populiari tema apie atleidimą.

Detaliai skaitykite čia>>

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
HARWARD BUSINES REVIEW

Kiekvieną mėnesį PVPA narės – kompanijos OVC Consulting – bibliotekoje yra pristatomas naujausias Harvard Business Review numeris. Šiame numeryje daugiausiai dėmesio skiriama aukščiausių organizacijos vadovų temai – kaip juos rasti ir įvesti į organizaciją. Šiai temai dedikuoti net keturi straipsniai.

Plačiau skaitykite (kartu rasite ir straipsnių nuorodas) čia>>

PASIŪLYMAI NARIAMS

2017.05.16-17 Tarptautinė HR-Next konferencija Lietuvoje

Tarptautinė HR-Next konferencija – tai renginys, kurio metu bus dalijamasi geriausia tarptautine praktika,  keičiamasi idėjomis, kaip personalo valdymas galėtų tapti organizacijų augimo katalizatoriumi.

Šį pavasarį HR-Next konferencija pirmąkart vyks Lietuvoje. Pagrindinis iššūkis, kuris bus sprendžiamas konferencijos metu – TALENTAI.

Praktinės atvejų analizės ir pranešimai, darbas grupelėse ir įžvalgų kupinos diskusijos konferencijoje pagilins tokių personalo valdymo sričių kaip atranka, darbdavio įvaizdis, talentų valdymas, lyderystė, organizacijos vystymas, organizacijos kultūra, personalo valdymo analitika, personalo technologijos ir kt. išmanymą.

PVPA nariams taikoma 20 proc. nuolaida su specialiu kodu.

Daugiau informacijos >>

2017.03.17 Vadovų pusryčiai „Gamybos meistro krizė: geriausias specialistas tampa silpnu vadovu?“

PVPA nariai UAB „Grand partners“ kviečia gamybinių įmonių atstovus į Vadovų pusryčius.

 • Kaip pasitelkti gamybinį personalą LEAN principų įgyvendinimui?
 • Kaip pagreitinti pokyčius gamyboje, jei meistrai priešinasi bet kokioms naujovėms?
 • Kas padidintų gamybos darbuotojų lojalumą ir padėtų sumažinti kaitą?
 • Kaip užtikrinti, kad žemiausios grandies vadovai (meistrai) atstovautų įmonės interesams?
 • Kaip stiprinti meistrų gebėjimą savarankiškai spręsti problemas ir prisiimti atsakomybę?

Dalyvavimas PVPA nariams, gamybinių įmonių atstovams, nemokamas.

Daugiau informacijos>>

TINKAMAS METAS TAPTI PVPA NARIU

PVPA nariai gali naudotis įvairiomis tobulėjimo ir aktualių klausimų sprendimo įtakojimo galimybėmis:

 • Nemokamai dalyvauti PVPA renginiuose (forumuose, vizituose į įmones, „Rytas kitaip“, seminaruose naujojo Darbo kodekso ir kitomis temomis, ir kt.), stebėti tiesiogines kai kurių renginių transliacijas internetu.
 • Konsultuotis su teisininku darbo teisės temomis rubrikoje „Klausk teisininko“;
 • Dalyvauti Facebook uždaroje PVPA narių grupėje "Personalo valdymo know-how"
 • Dalyvauti mentorystės programoje (kaip mentorius arba ugdytinis);
 • Gauti ženklias nuolaidas Personalo valdymo standarto mokymo programose, naudotis PVPA nariams teikiamais išskirtiniais partnerių pasiūlymais (nuolaidos arba nemokamas dalyvavimas renginiuose ir kt.);
 • Dalyvauti PVPA atliekamame Pagrindinių personalo valdymo rodiklių (KPI) tyrime, kituose tyrimuose personalo valdymo srityje ir naudotis tyrimų rezultatais;
 • Dalyvauti PVPA rengiamame Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse;
 • Inicijuoti Jums, Jūsų įmonei ar sektoriui aktualių klausimų sprendimą su PVPA ir jos narių pagalba;
 • Bendrauti, gauti ir dalintis informacija, gerąja darbo patirtimi ir žiniomis su asociacijos nariais bei kitų šalių panašių asociacijų atstovais;
 • Pristatyti savo organizaciją ir vykdomus projektus HR profesionalų bendruomenei;
 • Naudotis PVPA biblioteka (verslo ir personalo knygos).

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite