Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...
0

Garantuotas išvykimas

Išvykimas: 2017-10-28                            Grįžimas: 2017-10-29
💸 Kaina - suaugusiems 80 €,                                                            vaikui iki 12 metų - 70 €.

0

💭Veličkos druskų kasykla - šventųjų figūros bei klasikinė architektūra sukurta iš grynos druskos.
💭 Karalių miestas, „Lenkijos deimantas“ – didingoji Krokuva.
💭 Vavelis – įspūdingas pilies, rūmų ir katedros architektūrinis kompleksas ant Vavelio kalvos.

0

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Veličkos druskų kasyklas*, kurios veikia jau 700 metų ir yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Apsilankymo metu nusileidžiama į 135 m gylį, kur keliose horizontalėse suformuota 2 km ilgio trasa, susidedanti iš 20 kamerų. Puikiai įrengta ekspozicija supažindina su druskos kasybos istorija ir sunkiu kalnakasių darbu. Pats gražiausias šių kasyklų kūrinys – Palaimintosios Kingos koplyčia, kurioje viskas padaryta iš druskos. Koplyčią apšviečia iš druskos kristalų padaryti šviestuvai, o grindys – vientisas druskos gabalas. Koplyčioje vyksta pamaldos, tuokiasi jaunavedžiai, vyksta klasikinės muzikos koncertai. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.

0

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankysime įspūdingame prie Vyslos upės įsikūrusiame Vavelio architektūriniame komplekse*, kur pamatysime gotikinę pilį bei Vavelio katedrą, kurioje buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai. Ekskursiją tęsime Krokuvos senamiestyje. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušę ir paminklą A. Mickevičiui. Senamiesčio pakraštyje praeisime Krokuvos gynybinių sienų liekanas, Florijono vartus ir Barbakaną – miesto vartus saugojusį gynybinį įtvirtinimą. Aplankysime skverelyje už gynybinių įtvirtinimų pastatytą paminklą Žalgirio mūšiui ir kitus objektus. Laisvas laikas. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą. 

*į kelionės kainą neįskaičiuota - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 25 Eur. medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

0
0

UAB KELVITA

LIKE

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti naujienlaiškio

MailerLite