RED OAK Golf Club začína už 15.05.2017
RED OAK - golf rezort

Vážený golfový priateľ, 

s potešením Vám oznamujeme, že už onedlho otvoríme úplne nový golfový rezort RED OAK, ktorý vám poskytne komplexné športové zázemie a nadštandardné služby. Nepremeškajte možnosť získať celoživotné členstvo s 50% zľavou z ročného členského poplatku a navyše zahájiť sezónu v RED OAK Golf Club medzi prvými.

RED OAK - golfove ihrisko

Golfové ihrisko

RED OAK je golfový rezort poskytujúci komplexné zázemie pre hráčov. Kombinuje unikátne prostredie, nadštandardné služby a 18 jamkové ihrisko rešpektujúce najvyššie štandardy.

Kenneth Williams

Architekt ihriska

„Golfové ihrisko RED OAK je skutočne výnimočné. Pri každom odpale čaká na hráča nový príbeh a nová výzva. Na ihrisku by ste márne hľadali dve sebe podobné jamky. Každá je unikát."

Club House

Unikátne zázemie

RED OAK Golf Club ponúka okrem ihriska aj nadštandardné služby pre hráčov a club house, kde nájdete aj reštauráciu s kapacitou 200 hostí, priestory pre súkromné akcie či golfový obchod.

Začíname

 15. 05. 2017

Golfové ihrisko bude prvýkrát sprístupnené exkluzívne pre celoživotných členov RED OAK Golf Club 15.mája 2017.

Pre členov s ročným členstvom bude k dispozícii v plnohodnotnej prevádzke už od 15. júna 2017. Otvorenie golfového rezortu pre verejnosť je plánované na 1. júl 2017.

Pridajte sa k členom RED OAK Golf Club

Oboznámte sa s ponukou limitovaných členstiev v RED OAK. Teraz s 50% zľavou z ročného členského poplatku.

PONUKA ČLENSTIEV
RED OAK - webstranka

Spustili sme novú webstránku

S otvorením golfového ihriska úzko súvisí aj jeho prezentácia. Aby ste získali ucelenú predstavu o rezorte a jeho benefitoch, pripravili sme novú prezentačnú webstránku.

POZRITE SI WEBSTRÁNKU
RED OAK - kontakt

TELEFÓN
+421 903 425 228

E-MAIL
info@redoakgolf.sk

RED OAK Golf Club

www.redoakgolf.sk