Labas rytas, "Pažink Panevėžį" dalyviai! :)

Jau vos už keleto valandų pasimatysime. 

DAYS HOURS MINUTES SECONDS
0

VARŽYBŲ CENTRAS

Varžybų centras yra "Smiltynės sodyboje" - Berčiūnai, Panevėžio raj. Atvykstančių dalyvių laukiame nuo 14 val.  Liekantys nakvoti nepamirškite turistinio inventoriaus bei maisto kepimui. Glėbys malkų taip pat praverstų :)

0

STARTINIS PAKETAS

Registratūroje pateikę užpildytą dalyvių atsakomybės sutartį gausite savo startinį paketą, kurį sudaro numeriai, segami ant krūtinės, plastikiniai numeriai dviračiams, užtraukėjai jiems pritvirtinti prie dviračio, žiogeliai, tušinukas, rėmėjų reklaminė medžiaga bei mūsų dovana jums.

RIEDUČIŲ ETAPAS

Primename, jog dalyviams su savimi riedučių neštis nereikia! Mes nugabensime jūsų paruoštus krepšius į riedučių etapo vietą ir po to pargabensime į varžybų centrą. Riedučius ir kitą norimą inventorių (maistas, rūbai ir t.t.) sudėkite į krepšį ir ant jo užklijuosite lipduką su savo komandos numeriu. Lipduką su numeriu rasite savo startiniame pakete.

VANDENS RUNGTYS

Bent vieną kartą trasoje privalomai išsimaudysite. Visos kitos maudynės neprivalomos ir patys galėsite nuspręsti, ar to norite. Be abejo, brisdami sutaupytumėte brangaus laiko :) 

PUNKTAI IR EILIŠKUMAS

Punktus reikia rinkti eilės tvarka taip, kaip parodyta žemėlapyje ir tokiu būdu, koks nurodytas! Prie punkto žemėlapyje yra skaičiukas, kuris parodo punkto eiliškumą trasoje. Prie kelių punktų yra keli skaičiukai, tai reiškia, jog tame punkte reikės atsižymėti ir apsilankyti du kartus. Legendoje nurodytas Sport Ident stotelės numeris, kad galėtumėte pasitikrinti, ar teisingoje vietoje esate. Punktų praleisti negalima! Komandos rezultatas baigiamas skaičiuoti ties pirmu praleistu punktu. 

 

Įdėmiai skaitykite trasų aprašymus ir legendą ant žemėlapių!

0

ATSIŽYMĖJIMAS PUNKTUOSE

Kontroliniuose punktuose dalyviai atsižymi elektronine Sport Ident sistema. Neturintys asmeninių kortelių galės jas išsinuomoti varžybų centre. Užduotyse stoteles turės ir korteles žymės teisėjai.


Po finišo dalyviai privalo nuskaityti korteles pas teisėją ir grąžinti išnuomotas korteles. Už pamestas ar kitaip sugadintas korteles dalyviai kompensuoja patirtą žalą.
Punktų atžymas privalo turėti abu komandos nariai. Komandos rezultatas skaičiuojamas pagal Sport Ident kortelėje esančias atžymas ir pagal dalyvio, turinčio mažiau atžymų ir sugaišusio trasoje ilgiau laiką, rezultatą.

0

PROGRAMA

2018-06-16 (šeštadienis)

14.00 – 17.00 val. –  Dalyvių atvykimas ir galutinė registracija

17.00 val. –  Nuotykių lenktynių „Pažink Panevėžį  2018“ atidarymas

18.00 val. –  SPORT grupės startas

19.00 val. –  Mėgėjų grupės startas

 

2018-06-17 (sekmadienis)

01.00 val. –  Kontrolinio trasos įveikimo laiko pabaiga

iki 12.00 val. –  Dalyvių išvykimas

0

SAUGUMAS

Dviračių etape visi varžybų dalyviai privalo dėvėti šalmus! Dviračiai turi atitikti KET reikalavimus. 

Tamsiu paros metu privalomi atšvaitai. Važiuojant dviračiu - veikiantys priekinis bei galinis žibintai.


Plaukiant baidare privaloma dėvėti gelbėjimosi liemenę! Pirmiausiai užsidedama liemenė, o tik po to keliama baidarė į vandenį ir plaukiama. Draudžiama palikti baidarę ir bėgti krantu atsižymėti punkte.

Vandens užduotyje privaloma plaukti užsidėjus gelbėjimosi liemenę!

Už taisyklių pažeidimus komandos bus diskvalifikuojamos!


Eismas nėra stabdomas, varžybų dalyviams policijos priežiūra nėra skiriama. Prireikus judėti gatvėmis ar jas kirsti dalyviai patys atsako už savo saugumą ir kelių eismo taisyklių laikymąsi. Už savo sveikatą kiekvienas dalyvis atsako asmeniškai. Kiekvienas turite įvertinti savo galimybes ir galimą riziką. Trasoje pastebėję pavojingą kliūtį ir pan. turite pranešti savanoriams ar organizatoriams. 

0

Jeigu turite klausimų, visada galite kreiptis į mus:

el. paštu: info@klajunas.eu, tel.: +370 674 14017

0

NUOTYKIŲ LENKTYNIŲ PARTNERIAI BEI RĖMĖJAI

0

www.PazinkPanevezi.lt

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Klajūnas"

+370 674 14017

info@klajunas.eu

LIKE FORWARD