#2 Newsletter

Statystycznego Blogera

Czołem Blogerzy!

Temperatura powietrza skoczyła z -5 na +15, rośliny zaczynają się zielenić, a ludzie też jacyś tacy bardziej weseli. 

Żeby już na dobre zapomnieć o zimie i cieszyć się wiosną, przygotowałem dla Was kilka znalezisk:

Blog (lepszy od mojego), który warto śledzić: Katarzyna Kędzierska pisze o Sztuce Prostego Życia. Ostatnio jej blog przeszedł mały lifting i jeszcze bardziej zachwyca wręcz artystyczną estetyką. Sprawdź na przykład ten wpis o minimalistycznym planowaniu i organizacji.

Niecodzienna inicjatywa blogowa, w której warto wziąć udział: Jeszcze do jutra (08.04) można zgłaszać swoje kandydatury do rankingu Andrzeja Tucholskiego. Więcej o Share Week i jego zasadach na blogu Andrzeja.

Świetny profil na Instagramie, który warto obserwować: Na tym brazylijskim profilu instagramowym znajdziesz inspirację do bawienia się ruchem, barwą i perspektywą na fotografiach. Dzięki temu Twoje zdjęcia będą zaskakiwać jeszcze bardziej.

Wizualizacja danych, którą warto się zachwycić: Może ja mam fioła na punkcie wizualizacji danych, ale czy to co zrobił mikea0228, aby ukazać wegetację roślin w Afryce, nie jest piękne?

Profil na Twitterze, który warto znać: Jeśli ktoś uważa, że rozmowy o pogodzie są nudne, to profil @MeteoprognozaPL jest tego kompletnym zaprzeczeniem. To jeden z moich ulubionych użytkowników Twittera! Super mapy, piękne zdjęcia i mnóstwo ciekawostek.

Filozoficzne pytanie, na które warto znać odpowiedź: Dlaczego Adele przeszła na drugą stronę ulicy? Ponieważ chciała powiedzieć "Hello from the other side!".

Mój ebook, z którym... możesz zrobić, co chcesz. :) W marcu opublikowałem ebook "Finansowanie społecznościowe. Nowa forma mecenatu." Możesz zdobyć go pod tym adresem.

Nowe wpisy na Blogu:
Statystyczne podsumowanie miesiąca – marzec 2018
Inne  •  2018-04-04
Prosta (choć nie łatwa) droga do spieniężenia bloga
Blogosfera  •  2018-03-31
Przejdź do Bloga

Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi mojego newslettera (jak również bloga, social mediów itp.). Kliknij "Odpowiedz", a ja otrzymam Twoją wiadomość.

Z pozdrowieniami,

Statystyczny Bloger - Kamil Bąbel

 

Podoba Ci się ten newsletter? Wyślij go do znajomego (albo do pięciu).

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Twitterze Prześlij Emailem Prześlij Emailem

Kamil Bąbel
al. Kasztanowa 25
30-227 Kraków

MailerLite