undefined
Gerb. vynomėgėjau,

Šiandien suskaičiavome, kad per 15 metų mūsų degustacijose apsilankė apie 10 000 vyno mėgėjų, „Vyno dienose“ – 25 000 unikalių lankytojų, Someljė mokyklos kursuose – 1500 studentų. Ir tai buvo ne statistiniai anoniminiai tūkstančiai. Mums atrodo, kad kiekvienas iš Jūsų prijautėte vyno kultūrai, taigi spinduliavote bangas, sutampančias su mūsų kolektyvo narių emocijomis. Dėkojame, kad mums suteikėte tiek daug pozityvo. Naują veiklos penkmetį pradedame su pakilimu ir naujomis idėjomis, neleisime Jums pamiršti vyno, kviesime į vakarienes, degustacijas, paskaitas, susitikimus su vyndariais. Iki pasimatymo Vilniuje, Klaipėdoje ir internete.

 

Rasa ir Arūnas Starkai

„Vyno klubo“ steigėjai

Garsioji Pacų kava jau dešimtmetį Lietuvoje su „Huracan Coffee“ ir „Vyno klubu“

Dauguma lietuvių apie Pacų šeimą sužino mokyklose ar universitetuose klausydamiesi istorijos, architektūros, politikos mokslų paskaitų. Būtent šios šeimos protėviai XVII amžiuje Lietuvoje pasižymėjo tiek savo kariniais, tiek architektūriniais bei administraciniais gebėjimais.

Šampanės „Grand Cru“

Kaip ir Šabli, Šampanė yra vienas iš tų vyno regionų, kuriam tenka pakovoti ginant savo vardą, nes jo vynų pavadinimą daugiausiai bandė ir vis dar bando kopijuoti už Europos ribų esantys pasaulio vyno darytojai. Nuodėmingai prabangaus gėrimo pavadinimą užrašyti ant etiketės lengva, tačiau pagaminti tokios pat kokybės vyną yra be galo sunku.

 

Menas ir vynas

Vaizduotė paverčia varganą vynuogę nuostabiausiu, skaidriausiu gėrimu, o dėžutę atsitiktinių spalvų – žadą atimančiu paveikslu. Ir vyndario, ir tapytojo viduje gyvuoja smalsi ir kūrybinga dvasia; jie abu savo kūrinių grožiu keitė istoriją. O ji ilga: prasideda tamsioje priešistorėje centrinėje Anatolijoje ir per amžius išrutulioja ženklų, skonių ir kultūrų kalbą, užvaldžiusią pasaulį.

Vyndarių Velykos

Artėja viena svarbiausių krikščioniškų švenčių – Velykos. Lietuvoje Velykos turi įdomių tradicijų: pusryčių ruošimas, kiaušinių marginimas, jų ridenimas bei tvirtumo tikrinimas prie šventinio stalo. Šventiniai patiekalai, maistas yra itin svarbi Velykų dalis.

Kaip Velykas švenčia užsienio vyndariai? Vyndariai papasakojo ne tik, kokius patiekalus ragauja prie šventinio stalo, bet ir kokios Velykų tradicijos vyrauja jų šalyse.

Artėjant kovo 8 d., prisimename moteris vyndares!

Prisiminkime moteris, kurios ne tik mėgsta vyną, bet ir pačios kuria savo skonį vyno pasaulyje!

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Hora de Mercado

 

 

Ispaniškas restoranas Vilniuje „El Mercado“ skelbia turgaus valandas – darbo dienomis nuo 17 iki 19 val. Jų metu už specialią kainą galite mėgautis užkandžiais (tapas), prie kurių puikiai tiks taurė ispaniškos kavos „Gramona Imperial Cava Gran Reserva Brut“ ar prancūziško „Diebolt-Vallois Brut Blanc de Blancs“ šampano.

 

Pirmą kartą „Vyno dienose“ – Moldovos ir Čekijos vyno stendai

Ieškote įdomių skonių? „Vyno dienos“ šiemet siūlys ragauti vyno iš Moldovos bei Čekijos. Moldovoje vyno industrija yra gana gerai išsivysčiusi. Tai buvo pirmoji iš buvusių Sovietų Sąjungos šalių, pelniusi gerą vyno gamintojos vardą užsienyje. 

Čekai pasitiks kartu su šios šalies turizmo biuru, tad galėsite ne tik paragauti vietinių gėrimų, bet ir suplanuoti kelionę į Europos viduryje esančią šalį.

„Vyno klubas“ turi du naujus partnerius Kaune

Kaune vasario 23 d. atidarytas kokteilių baras „Aperitivo“, alsuojantis itališka dvasia ir paremtas jo kultūra. Jis yra įsikūręs itališko restorano „Casa della pasta“ rūsyje. Čia galėsite paragauti šampano „Louis Roederer Cristal“. 

Dar vienas naujas „Vyno klubo“ partneris – restoranas „Holas“, kurio meniu įkvėptas meksikiečių kultūros. „Holas“ siūlo tekilos, meskalio, grapos ar tiesiog užsukti dienos pietums.

 

Kviečiame į šampano vakarienę

Pajūrio gyventojai, kviečiame jus į vakarienę su šampanu restorane „Studio 52“ Klaipėdoje!

Kviečiame paragauti geriausių praeito dešimtmečio vynmečių vyno.
2009 m. – 94 balai
2008 m. – 98 balai
2006 m. – 94 balai

 

 

120.00 €
Tumpi vyno kursai mėgėjams

Trumpuosius vyno kursus sudaro 6 paskaitos.

Jeigu domitės vynu ir norite jį pažinti bei sužinoti daugiau, trumpieji vyno kursai skirti Jums! Čia išmoksite vyno kultūros pagrindų bei puikiai praleisite laiką su bendraminčiais.

Kursai prasidės – balandžio 16 d.

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Renkama vienintelė grupė šiais metais!

Mokymai – balandžio 12 d.

Tarptautinė vyno paroda „Vyno dienos 2018“

,,Vyno dienos“ – tai didžiausia vyno paroda Baltijos šalyse. Kasmet parodoje savo vyną pristato būrys užsienio bei Lietuvos gėrimų gamintojų. Be gausybės gėrimų, siūloma ir solidi edukacinė programa.

 

Išankstiniai bilietai pigiau!

nuo 21,20 €
undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00