View in browser

Sveiki,

 

rašau Jūsų mokyklos administracijai TrenkTuro, didžiausių pėsčiųjų žygių organizatorių Baltijos šalyse, vardu. Jau trečius metus organizuojame plačiai žinomus žygius (Pėsčiomis pajūriu, Nemuno kilpomis, Karjerų žygis) Lietuvoje, o šiemet metėme sau iššūkį ir peržengėme Latvijos sieną. Mūsų renginiai suburia tūkstančius žmonių, kurie leidžiasi į įvairaus ilgio maršrutus, įspūdingiausias jų - 100 kilometrų per parą.

 

Neatsiejama žygio dalis - neprilygstamieji savanoriai. Jauni žmonės iš Lietuvos bei Latvijos savanoriauja mūsų žygiuose ir vis grįžta, nes mes jiems skiriame išskirtinį dėmesį.

Savanoriai įgauna daug įvairios patirties. Turime sėkmės istorijų, kaip jie įsitraukę į savanorystę pražysta tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime, įveikia baimes ir įgauna įgūdžių, kurie lemia greitą kopimą karjeros laiptais. Jie tobulėja kartu su mumis ir išauga į sričių koordinatorius ar prisijungia prie organizatorių komandos. Taip pat tikime, kad mūsų renginys yra puikus turiningo laisvalaikio pavyzdys jaunam žmogui.

 

Taigi šiuo metu ieškome pastiprinimo artimiausiam savo renginiui - Coastline Trek’18: Liepāja with Gjensidige kuris vyks gegužės 12 d. Liepojoje (Latvijoje).

Pajūriu žygiuos 5000-7000 dalyvių, o visą parą jiems pagalbą teiks net 200 savanorių komanda išdėstyta 50 km atstumu.

 

Mes esame suinteresuoti tuo, kad ne tik dalyviai, bet ir mūsų savanorių komanda būtų patenkinta renginiu, nes jie yra mūsų akys, protai, rankos ir širdys - jie skleidžia visą renginio atmosferą ir yra pasirengę bet kada padėti visiems renginio dalyviams. 

Mes savo ruožtu norime užtikrinti tai, kad kiekvienas savanoris jaustųsi patogiai visu renginio metu, taigi pasirūpiname apgyvendinimu, pilnavertišku maitinimu, transportu renginio dieną, emocine jų gerove, taip pat pravedame išsamų instruktažą bei savanorių komandos “teambuilding’ą”.

 

Būsime labai dėkingi, jeigu pasidalinsite mūsų naujienlaiškiu su savo mokyklos moksleiviais.

 

Daugiau informacijos apie renginį www.CoastlineTrek.com ir COASTLINE TREK’18: Liepāja with Gjensidige Facebook'e.

Savanorių skiltis -  daugiau informacijos apie savanorystę mūsų renginyje.

TrenkTuras Volunteers - kviečiame prisijungti.

 

Jeigu kiltų kokių klausimų, būtinai rašykite volunteers@trenkturas.lt.

undefined

Savanorių koordinatorė

Ugnė Zubaitė
VšĮ TrenkTuras
Kauno g. 1A, LT-01314 Vilnius  
+370 637 03 786
volunteers@trenkturas.lt

Do not want to see it again?
Unsubscribe
MailerLite