دورنمای محصولات-2

 جمعه 25 خرداد مهمان وبسایت ما باشید و خریدی بسیار لذتبخش را تجربه کنید. در ایمیل های بعدی جزئیات این جشنواره کم نظیر را مشاهده کنید.
قبل از آن، و در ادامه اطلاعات قبلی،  سایر محصولاتی که نتیجه پشتیبانی های همیشگی شما و کوشش همکاران ماست را بشناسید...

0

وقتی نرم افزاری در زمینه Geotechnics با سوپرویژن یک شرکت معتبر و با تجربه در این زمینه تهیه شود، به نیازهای واقعی جامعه مهندسی پاسخ می دهد. گروه نرم افزاری سازه همراه با یکی از معتبرترین شرکت های ژئوتکنیک ایران یک نرم افزار درزمینه آزمایش های مکانیک خاک و ژئوتکنیک در دست تهیه دارد. جزئیات بیشتر در این خصوص درآینده اعلام می گردد.

0

هرروز که می گذرد دیوایس ها شخصی تر، هوشمندتر و کوچک تر می شوند. گوشی های تلفن همراه بخش جدائی ناپذیر از زندگی روزمره ما شده اند و این تنها آغاز کار است!
بر این اساس گروه نرم افزاری سازه با برند SazeApps  اپ های کاربردی برای مهندسین و دانشجویان تهیه و منتشر کرده است. شما هم میتوانید از این اپلیکیشن ها به صورت رایگان استفاده کنید. جزئیات بیشتر...

0

بخش قابل توجهی از تخریب های زلزله کرمانشاه ناشی از عدم اجرای جزئیات اجرائی غیرسازه ای بود. از هفته های آغازین پس از زلزله همکاران نوسازی مدارس اصفهان و گروه نرم افزاری سازه برنامه ریزی برای افزودن این جزئیات اجرائی به نرم افزار را آغاز نمود.
دیتایل ها، تصاویر و اطلاعات لازم گردآوری، دسته بندی و آماده درج در نرم افزار شده است و در حال تهیه بدنه نرم افزاری برای ارائه این مدول هستیم. به نظر می رسد طی 3-4 ماه آینده بتوانیم این مجموعه ی کم نظیر را منتشر نمائیم. جزئیات بیشتر...

0

فهرست محصولاتی که می توانید در جشنواره ی عید فطر ( جمعه، 25 خرداد) خریداری کنید، بزودی ...

SAZE Software Group

info@Saze90.com

03134005

SAZE90.COM