Labas, "Pažink Panevėžį" dalyviai.

Nuotykių lenktynių "Pažink Panevėžį 2018" startas jau šį šeštadienį. Pluoštas informacijos iki starto. Apie trasas nieko labai neišduosime, tačiau pateiksime pluoštą pagrindinės informacijos. 

DAYS HOURS MINUTES SECONDS
0

VARŽYBŲ CENTRAS

Šiemet varžybų centras įsikurs "Smiltynės" sodyboje. Atvykstančių dalyvių laukiame nuo 14 val. Iki savo nuotykių starto galėsite ramiai įsikurti stovyklavietėje, pažaisti aktyvius žaidimus, išsimaudyti upėje ar drauge pasižiūrėti pasaulio futbolo čempionato rungtynes.

0

NAKVYNĖ

Visus norinčius kviečiame likti nakvynei ir pratęsti nuotykių aptarimą iki paryčių ramioje, draugiškoje aplinkoje. Tereikia atsivežti savo palapinę bei kitą norimą turistinį inventorių. Norintys kažką kepti - įsimeskite glėbį malkų. Prausimasis Nevėžio upėje. 

P.S. Yra galimybė išsinuomoti triviečius namelius.Juose yra lovos, šaldytuvas, dušas ir t.t. Namelio nuomos kaina - 8€/žmogui. Jeigu norite rezervuotis, praneškite mums iš anksto, kad galėtume tai suderinti.

0

TARPTAUTINIAI DALYVIAI

Šiais metais bendradarbiaujame su "JCI Lithuania" ir nuotykių lenktynės "Pažink Panevėžį" bus viena iš tris dienas trunkančio renginio veiklų. Tai reiškia, kad šiemet "Pažink Panevėžį" bus tarptautinis renginys ir jame varžysis dalyviai ne tik iš Lietuvos! Galėsite panaudoti anglų kalbos įgūdžius ne tik trasoje, tačiau ir po trasos ramiuose pasišnekučiavimuose.

0

UNIKALŪS MEDALIAI

Kiekvienas finišavęs dalyvis gaus unikalų, specialiai šiam renginiui pagamintą medalį. Šis medalis bus pirmoji iš trijų medalių kompozicijos dalių.

Taip pat norime įvesti naują tradiciją - finišavus medalius ant kaklų užkabinsime ne mes, o jūs patys. Juk jūs įveikėte kartu trasą ir visus iššūkius, tad pasidžiaugsite už kartu patirtus nuotykius vienas kitam užkabindami medalius.

0

TRASOS

Mėgėjų trasoje 47, SPORT - 67 kontroliniai punktai. Teks ir pabėgioti, ir paminti dviratį, ir pasivažinėti riedučiais, paplaukioti baidarėmis bei pasimaudyti. Gal ir ne kartą :) 

DĖMESIO! Pabrėžiame, jog varžybų metu privalote laikytis kelių eismo taisyklių. Gatvių kirtimas šviečiant raudonam signalui, važiavimas draudžiamomis gatvėmis bei keliais užtraukia komandos diskvalifikaciją! Naudokitės dviračių takais ten, kur jie yra. Varžybų dieną pasakysime, kurie keliai bus uždrausti. Saugumas pirmiausia!

0

GRUPĖS

Šiais metais pradedančiųjų trasos neturėsime. Į ją užsiregistravo vos viena komanda, nors metų pradžioje buvo išreikštas didžiulis poreikis tokiai trasai. 

Deja, tačiau moterų komandų vėlgi labai mažai, tad jos prijungiamos prie MIX pogrupių. 

0

RIEDUČIŲ ETAPAS

Trasoje (tiek mėgėjų, tiek sport) laukia riedučių etapas. Neturintys riedučių galės šį etapą įveikti bėgte. Etapo ilgis - 4 km.

Dalyviams su savimi riedučių neštis nereikia! Mes nugabensime jūsų paruoštus krepšius į riedučių etapo vietą ir po to pargabensime į varžybų centrą. Riedučius ir kitą norimą inventorių (maistas, rūbai ir t.t.) sudėkite į krepšį ir ant jo užklijuosite lipduką su savo komandos numeriu. Riedučių etapas bus įveikus apie trečdalį trasos.

0

PROGRAMA

2018-06-16 (šeštadienis)

14.00 – 17.00 val. –  Dalyvių atvykimas ir galutinė registracija

17.00 val. –  Nuotykių lenktynių „Pažink Panevėžį  2018“ atidarymas

18.00 val. –  SPORT grupės startas

19.00 val. –  Mėgėjų grupės startas

 

2018-06-17 (sekmadienis)

01.00 val. –  Kontrolinio trasos įveikimo laiko pabaiga

iki 12.00 val. –  Dalyvių išvykimas

0

DALYVIŲ SUTARTYS

Komandos privalo galutinės registracijos metu pristatyti užpildytas sutartis ir tik tada gaus savo startinį paketą. Dalyvių sutartį galite užsipildyti atvykę į varžybų centrą arba atsispausdinti namie ir atsivežti užpildytą.

Dalyvio sutartis
0

PRIVALOMAS INVENTORIUS

Dar kartą primename privalomą inventorių. Jį priminti niekada nebūna per daug.
Rekomenduojame dar kartą perskaityti nuostatus, ten galite rasti naudingos informacijos ar atsakymus į savo klausimus.

Komanda privalo turėti:
* asmens tapatybės dokumentai (būtini nutikus nelaimei)
* du dviračiai, atitinkantys KET reikalavimus, su atšvaitais, tvarkingais stabdžiais, žibintais; 
* 2 šalmai (privalomi dviračių etapo metu); 
* rašymo priemonė; 
* asmeniniai atšvaitai arba liemenė su atšvaitais;  
* žibintuvėlis;
* vienas pilnai pakrautas veikiantis mobilus telefonas (skirtas naudoti tiktai esant pavojui sveikatai ar saugumui).

Papildomai verta turėti:
* RIEDUČIAI,
* kompasas, 
* vandeniui atsparūs maišeliai mobiliojo telefono išsaugojimui nuo vandens ar lietaus, 
* sausi rūbai (persirengti sušlapus), 
* žemėlapio laikiklis dviračiui, 
* kuprinė, 
* pirmos pagalbos vaistinėlė, 
* užkandžiai, pasistiprinti trasoje,
* vanduo ar energetiniai gėrimai.

0

Jeigu turite klausimų, visada galite kreiptis į mus:

el. paštu: info@klajunas.eu, tel.: +370 674 14017

0

NUOTYKIŲ LENKTYNIŲ PARTNERIAI BEI RĖMĖJAI

0

www.PazinkPanevezi.lt

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Klajūnas"

+370 674 14017

info@klajunas.eu

LIKE FORWARD