N.T. Adventure Race 2017 newsletter No.4.

VšĮ Grynam Ore

REGISTRACIJOS FINIŠO TIESIOJI

Suskubk registruotis į žaliausią ir vaizdingiausią ir patriotiškiausią šių metų nuotykį. Paskutinė registracijos diena - gegužės 12 d.

REGISTRUOTIS

PASTABA. Prieš registruojantis būtina susipažinti su varžybų nuostatais.

RENGINIO CENTRO SCHEMA

Renginio centras šiemet įsikūręs nuošalyje, šimonių girios viduryje, prie Denionių ežero. GPS koordinatės 579430, 6170598. Atvykimas nuo pagrindinių kelių bus pažymėtas.

Centre numatyta stovyklavimo zona, kuri nemokamai priims dalyvius ir juos palaikančias komandas nuo penktadienio 18 val. ir veiks iki sekmadienio 14 val.

Centre bus galima įsigyti energetinių batonėlių ir želė.

Po finišo dalyvius pavaišinsime kareiviška koše bei atgaivinsime stebuklingai švariu Inkūnų kaimo šaltinio vandeniu.

STARTO PAKETŲ ATSIĖMIMAS

Komandoms dalyvio numerius atsiimti gali:

- Gegužės 19 dieną numeriai bus išduodami renginio centre nuo 19 iki 21 val.
- Gegužės 20 dieną registruotis ir atsiimti numerius bus galima nuo 8 val. ryto, tačiau nuo 8 iki 9:30 val. prioritetas teikiamas ELITO trąsos dalyviams, tik po to kitų trąsų dalyviams

Primename, kad atsiimant numerius būtina pateikti atsivežtą ir pasirašytą juridinės atsakomybės sutartį. Ją galite parsisiųsti čia.

Gautas dalyvuio numeris ne tik suteikia teisę varžytis, bet ir dovanoja daug įvairiausių nuolaidų Anykščių pramogoms sekmadienio dienai. Tad rekomenduojame planuoti išvyką į Anykščius atsakingai:)

Dviračiui užmauk plačias padangas

Šiemet trasos drieksis pagrinde miško keliukais, tad rekomenduojame naudoti tik kalnų dviračius. Plentines padangas gali naudoti tik ieškantys ekstremalių iššūkių:)

Nepamiršk kompaso

Nykštietiškame Trietlone 2017 kompasas bus kaip niekad reikalingas. Ypač pravers Elito trasos ir Dviračių rogainingo dalyviams. Kad Šimonių girios platybes nereiktų išžvalgyti per vienerias lenktynes, kompasą galite įsigyti Armijai ir Civiliams parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar internetu.

VšĮ Grynam Ore

n.t.info@pramoguslenis.lt

www.nuotykiulenktynes.lt

www.adventurerace.lt

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite