RAINBOW NAUJIENA!!! Skrydžiai iš Vilniaus į Graikiją!!!

Laikotarpis: nuo gegužės 30 d. iki rugsėjo 26 d.
(skrydžiai trečiadieniais)

CHALKIDIKĖ

CHALKIDIKĖS PUSIASALIS, nusidriekęs į pietus nuo Salonikų, yra tapęs vienu didžiausiu šios Graikijos dalies traukos centrų. Chalkidikė tai maždaug 500 km ruožas su paplūdimiais, pušynais, uolomis, kupinas paslapčių, tokių kaip uždara autonominė monastinė Šventojo Kalno valstybė, kurią galima apžiūrėti tik nuo pakrantės. 

Olimpinė Rivjera

OLIMPINĖ RIVJERA yra ramios Egėjo jūros skalaujama Graikijos dalis, garsėjanti saulėtu oru ir gražiausiais paplūdimiais. Aukšti Olimpo kalnai efektyviai sustabdo žemyninį orą ir didžiąją metų dalį neleidžia debesims uždengti saulės. Europos kultūros paminklų artumas pritraukia milijono lankytojų, kasmet apsilankančių šiaurinėje Graikijoje, dėmesį. Niekas geriau už graikus nežino kas yra palaima ir linksmybės, dėl to, ši vieta yra puiki poilsiui. 

Kokino Nero

KOKINO NERO gaivins kalnų klimatu, neleidžiančiu perkaisti, o atostogos medžių pavėsyje pranoks bet kurio kurorto šurmulį. Vieta, kurią jau spėjo pamėgti svečiai iš Lenkijos, siūlo unikalią atostogų kombinaciją: graikišką atmosferą ir Baltijos jūros klimatą. Jei pasiilgote saulės, ramybės, puikaus oro ir norite jaustis kaip namie - atvykite į Kokino Nero. Baruose ir parduotuvėse jau skamba mūsų krašte pamėgta muzika, jaukiose tavernose jus pasitiks su daugiakalbiu valgiaraščiu ir mielai papasakos, kokį graikišką patiekalą rinktis. 

Pažintinės kelionės

7 n. pažintinis turas su galimybe prasitęsti 7 n. poilsio Jūsų pasirinktame viešbutyje.

Aplink Graikiją (GOT)

Programa: Delfų orakulas • Vergina • statiniai, kabantys virš uolų – Meteoros • Mikėnai ir Agamemnono rūmai • Atėnai ir Akropolis • Olimpo kalnas • Termopilų perėja ir paminklas Leonidui • pageidaujantiems, savaitė poilsio Chalkidikėje arba Olimpinėje Rivjeroje

Graikija savu tempu (GOX)

Programa: Delfų orakulas • Vergina • Meteorai – kabantys vienuolynai • Mikėnai ir Agamemnono rūmai • Atėnai ir kerintis Akropolis • Paleos Panteleimonas – kalnuose pasislėpęs kaimelis • poilsio diena prie jūros • pageidaujantiems, savaitė poilsio Olimpinėje Rivjeroje arba Chalkidikėje

Kelionės sąlygos

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, apgyvendinimas (7 arba 14 viešbučio parų), maitinimas pagal apgyvendinimo aprašymą, lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos, draudimas TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance ir bagažas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota: vietinės ekskursijos, maitinimas (jeigu jis neįtrauktas į viešbučio maitinimo programą), gėrimai maitinimo metu (jei nėra nurodyta kitaip) ir asmeninės išlaidos, ekskursijų paketas pažintiniams turams.

Graikijos turistinis mokestis, įvestas nuo pirmojo 2018 m. ketvirčio ir siekiantis 7-10 EUR asmeniui/ savaitei. Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Kelionių į Graikiją kaina bus skaičiuojama nustatytu pastoviu kursu, tad kiekvieną dieną besikeičiantis kursas neturės įtakos kelionės kainai.

Sutrumpinimai: BB - pusryčiai; HB - pusryčiai ir vakarienė; FB - pusryčiai, pietūs, vakarienė; ALL - pusryčiai, pietūs, vakarienė, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai; Ultra ALL - pusryčiai, pietūs, vakarienė, importiniai alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai pagal viešbučio administracijos nuožiūrą.

GREITA UŽKLAUSA

UAB Ultraturas

Švitrigailos g.8, Vilnius

Tel.+370 52131070

Mob.tel. +37065561168; +37064028038

www.ultraturas.lt

Facebook
MailerLite