N.T. Adventure Race 2017 newsletter No.2.

VšĮ Grynam Ore

JAU GREITAI JŪSŲ LAUKIA NAUJI NUOTYKIAI IR NEMATYTOS VIETOVĖS ANYKŠČIUOSE!

PIRMOJI REGISTRACIJOS BANGA BAIGSIS JAU RYTOJ

Primename, kad pirmosios 15 užsiregistravusių komandų komandų jau laimėjo Alpina kaklaskares - jos bus įteiktos atsiimant dalyvio starto paketus. Visi kiti dar turi galimybę užsisakyti firminius merino vilnos Nykštietiško Triatlono marškinėlius iš merino vilnos - tai padaryti galima registruojantis iki balandžio 30 d.

REGISTRUOTIS

PASTABA. Prieš registruojantis būtina susipažinti su varžybų nuostatais. Registracija nuo 2017.04.11 - brangs

Neturi komandos nario?

Nori dalyvauti, bet nerandi su kuo? Registruokis arba ieškok laisvo dalyvio čia arba aktyvią nuotykių partnerio paiešką pradėk mūsų Facebook'e - mes mielai padėsimjį surasti. 

LENKTYNIŲ TEMA - PARTIZANAI

Šiemet balandžio 19 d. sukanka 100 metų, kaip gimė visos Rytų Aukštaitijos srities partizanų vadas Antanas Slučka - Šarūnas. Šimonių giria, kurios apsuptyje bus įsikūręs N.T. varžybų centras, XX a. viduryje buvo tapusi kovotojų už laisvę prieglobsčiu. Čia veikė bene reikšmingiausia Rytų Lietuvos (Karaliaus Mindaugo) srities Algimanto apygarda, kurios būriai kartais pasiekdavo net Šiaulių bei Utenos apskričių teritorijas.

Nykštietiško Triatlono dalyviai lenktynių metu tikimės Šiaulių nepasieks, tačiau įtampos ir emocijų girioje gegužės 20 d. tikrai netrūks. Apie tai plačiau skaitykite Lrytas.lt

Neturi dviračio? Sugedo? Jums padės mūsų partneriai

Neturi dviračio ar neturi kaip jį atsivežti? - ne bėda. Kokybišką dviratį dalyviams išnuomos Anykščių biatlono sporto klubas Vėtrungė, tel. 869801303, arba Anykščių dviračių nuomos punktas tel. 860785080.

Tavo dviratis sugedo? - Detalių ieškok UAB Imenza internetinėje parduotuvėje dviraciudalys.lt.

 

 Inventoriumi rūpinkis jau dabar!

VšĮ Grynam Ore

n.t.info@pramoguslenis.lt

www.nuotykiulenktynes.lt

www.adventurerace.lt

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite