Use this area to offer a short preview of your email's content.

TRUMPAI, GLAUSTAI IR AIŠKIAI

susipažinkite su pagrindinėmis naujienomis 

2017 IV ketvirtis | Leinonen Lietuva

Mielas skaitytojau,

Leinonen Lietuva reguliariai informuoja apie svarbius praktinius aspektus apskaitos, mokesčių bei teisės srityse ir padeda sekti pagrindines naujienas šiose srityse. Jei Jums reikia detalesnių paaiškinimų, kaip šie pokyčiai ar kiti mokestiniai įstatymai daro įtaką Jūsų verslui, mums būtų malonu su Jumis susipažinti ir aptarti Jūsų verslo finansinius aspektus.

Mes esame pasirengę dalintis savo žiniomis ir patirtimi su verslininkais, finansų specialistais ir kitais asmenimis, kuriuos tai galėtų dominti.

Mokesčių pasikeitimai nuo 2018 m.

Žemiau rasite informaciją apie pagrindinius mokesčių pasikeitimus, kurie įsigalioja nuo 2018 m. sausio 1 d.

Kitos naujienos

Apsimestinis darinys ir dividendų apmokestinimo rizika

2017 m. lapkritį VMI atnaujino Pelno mokesčio įstatymo 32 straipsnio 6 dalies komentarą, kuriame pateikė kriterijus, padedančius nustatyti, kokie dariniai gali būti laikomi apsimestiniais. Pelno mokesčio įstatyme nustatyta, kad dividendai išmokėti apsimestiniams dariniams, kurių pagrindinis arba vienas iš pagrindinių tikslų yra mokestinės naudos siekimas, gali būti apmokestinti, t.y. jiems gali būti netaikoma „dalyvavimo išimties taisyklė“.

VMI išaiškino dėl 0 proc. PVM tarifo taikymo vežimo paslaugoms

Lietuvos valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - VMI) paskelbė paaiškinimą dėl Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (toliau - ESTT) bylos C-288/16 sprendimo taikymo.
Dėl šios bylos buvo kilęs klausimas, kaip bus apmokestinamos prekių gabenimo paslaugos (t.y. ar bus taikomas 0 proc. PVM tarifas), jei ši paslauga suteikiama ekspeditoriui, o ne tiesiogiai prekių eksportuotojui/importuotojui.

Plačiau apie tai skaitykite čia
Plačiau apie tai skaitykite čia

Taip pat Leinonen puslapyje kviečiame skaityti

Nuo 2018 metų keičiasi minimalioji mėnesinė alga

Lietuva pakilo „Doing business 2018“ reitinge

Kiekvienas klientas mums yra išskirtinis ir mes stengiamės padėti kiekvienam kaip tik galime.

Turėdami 20 metų patirtį Lietuvoje, mes kuriame ir padedame valdyti apskaitos ir mokesčių politikas įmonėms tik pradedančioms verslą arba turinčioms jau didelę verslo istoriją.

Nerimaujate dėl apskaitos procesų ar apmokestinimo schemos taikomos Jūsų įmonėje. Prašome kreiptis:

ZITA MERKELIENĖ

Managing director

tel. +370 699 32529

e-mail: zita.merkeliene@leinonen.lt

LINA LAPYTĖ

Senior Tax Advisor 

tel. +370 618 79158

e-mail: lina.lapyte@leinonen.lt

Contact Us Now

Leinonen Group is a Finnish-owned private accounting and advisory company, which was established already in 1989. Leinonen Group helps companies enter and succeed in challenging business environments by offering reliable accounting, payroll management, advisory, administration, and audit services. The deep local expertise and personal service approach, combined with wide international presence, is our strength. Our 13 offices can be found in the main cities of 11 countries – Finland, Sweden, Norway, Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Bulgaria, Hungary, Russia, and Ukraine.

Read more: www.leinonen.eu

Follow Leinonen Group in Social Media

Best Regards

Leinonen Lithuania

Vilnius | Kaunas

+ 370 5237 5040

leinonen@leinonen.lt

www.leinonen.lt

Twitter Linkedin

Leinonen Lithuania