N.T. Adventure Race 2017 newsletter No.5.

VšĮ Grynam Ore

NUOTYKIAI PRASIDEDA JAU RYTOJ!

Penktadienio vakarą, gegužės 19 d., jau jūsų lauksime atvykstant. Palapinių miestelyje jūsų laukia pavėsinės, laužavietės, bendraminčių būrys ir gražus smėlėto ežeriuko paplūdimys, kurį neabejotinai išbandys kiekvienas lenktynių dalyvis.

Įkvėpk energijos žaliam nuotykiui!

SVARBU:

  • Dalyvavimas Nuotykių lenktynėse "Nykštietiškas Triatlonas" nesusipažinus su nuostatais - neįmanomas. Būtinai perskaityk!
  • Atsiimant starto paketą, būtina pateikti komandos narių pasirašytą juridinės atsakomybės sutartį. Be jos neleidziama dalyvauti! Todėl atsispausdink ją tuojau pat.
  • Starto koridorius Elito, Armijai ir civiliams bei Dviračių rogainingo trasų dalyviams atsidaro atitinkamai 9.30 val., 10.30 val., 12.30val. ir bus dalinami žemėlapiai.

  • Prieš eidami į starto koridorių, dalyviai privalo elektronines "SportIdent" korteles prisitvirtinti prie riešo užtraukiamais dirželiais (jie bus starto pakete). Po finišo teisėjai apyrankes nuims. Savavališkai apyrankę nuėmusio dalyvio komanda diskvalifikuojama.

  • Elito, Armijai ir civiliams trasų finišas uždaromas 17.00 val.
LENKTYNIŲ NUOSTATAI
SPAUSDINTI SUTARTĮ

Kita naudinga informacija:

Maitinimas. Po finišo dalyvių laukia soti kareiviška košė su arbata.  Renginio centre prekybos maistu (išskyrus energetinius  batonėlius ir želė) nebus. Todėl pasirūpinkite inventoriumi gaminimui ant laužo arba turėsite puikią progą aplankyti mūsų partnerių maitinimo įstaigas. Artimiausia - kavinė "Pasagėlė" Niūronyse.

Žemėlapiai. Komanda gaus 2 žemėlapių komplektus. Komplektą sudaro vienas A3 formato žemėlapis.

Žymėjimo sistema.  Visuose kontroliniuose punktuose  bus atsižymėjimo stotelės. Joms bus aktyvuota bekontaktė atsižymėjimo galimybė SPORTident AIR (ji aktuali tik tiems, kas turi tokią funkciją palaikačią SI kortelę).

Naujokams. Tokio pobūdžio lenktynių metu būtina su savimi turėti vandens ar energetinįo gėrimo. Sudegintas kalorijas atstatyti padės energetiniai batonėliai, želė ar kiti greitai įsisavinami maisto produktai.

Be žemėlapio lenktynės neįmanomos - tai pati svarbiausia lenktynių priemonė, todėl iš anksto apgalvokite kaip ja rūpinsitės. Kad apsaugoti žemėlapį nuo drėgmės, rekomenduojame naudoti hermetinius dėklus arba žemėlapį įlaminuoti skaidrios lipnios plėvelės pagalba.

Prognozė. Orų prognozė kaip visada puiki. O Elito trasos nugalėtojų prognozuojamas laikas - 4,5 val. Armijai ir Civiliams trasos nugalėtojai trasoje užtruks mažiau apie 3,5 val.

Apdovanojimai. Dalyvių laukia vertingi mūsų rėmėjų prizai. Bendras prizinis fondas - beveik 2000 eur! Visų trasų nugalėtojai ir prizininkai bus pagerbti 17.30 val. Apdvanojimų metu bus galimybė laimėti papildomų prizų. Prizai įteikiami tik apdovanojimų metu ir tik asmeniškai. Nedalyvaujantis apdovanojimuose asmuo netenka teisės į prizą.

Pasikeitimai. Armijai ir civiliams trasa šiemet turės šias užskaitas: Vyrų ir Mišrią.

VARŽYKIS ATSAKINGAI

Važiuojant dviračiu būtina dėvėti šalmą

Keliuose eismas nestabdomas, tad būkite budrūs!

Šiemet trasos drieksis pagrinde miško keliukais, tad rekomenduojame naudoti tik kalnų dviračius.

Plaukiant baidare būtina dėvėti gelbėjimosi liemenę

Gelb. liemenę būtina dėvėti baidarių etapo metu, taip pat naudojantis perkėla ir visais atvejais, kuriuos numato lenktynių aiškinamoji legenda (ji bus kartu su žemėlapiu)

DALYVIO PRIVILEGIJOS - SEKMADIENIO PRAMOGOS

Nykštietiškas Triatlonas ne tik sportas. Jums paruošėme nuostabią nuolaidų puokštę sekmadienio pramogoms. N.T. dalyvio numeris - tiesiausias ir pigiausias kelias į Anykščių pramogų pažinimą:)

Ieškai patogesnės nakvynės?

Artimiausios kaimo turizmo sodybos:

  • Sodyba "Šventosios upės slėnis" (5 km)
  • "Senoji sodyba" (10 km)
  • Sodyba "Untupiai" (13 km)
  • Sodyba "Geras" (13 km)
  • Sodyba "Tarp Liepų" (13 km)

 

ATVYKIMO NUORODOS

VšĮ Grynam Ore

n.t.info@pramoguslenis.lt

www.nuotykiulenktynes.lt

www.adventurerace.lt

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite