Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2016 M. RUGSĖJIS

Su entuziazmu dalinamės naujienomis iš PVPA valdybos. Rugpjūčio pabaigoje turėjome visos dienos strateginę sesiją. Be kitų svarbių klausimų pasitvirtinome naujas PVPA misijos ir vizijos formuluotes. Ne dėl to, kad senosios visiškai netiko, tačiau visi sutarėme, kad antras dešimtmetis ir žmogaus, ir organizacijos gyvenime atneša savus iššūkius, savas aktualijas ir jie neišvengiamai turėtų atsispindėti  jos misijoje ir vizijoje. Taigi:

PVPA misija: skatinti personalo valdymo progresą.

PVPA vizija: pripažinta organizacija, daranti įtaką verslo bendruomenei, organizacijų kultūrai, visuomenės gerovei.

Taigi, užsibrėžę (arba patikslinę) veiklos vektorių ir išsikėlę naujas ambicijas, pradėjome dėliotis konkrečias veiklos kryptis, kaip to sieksime. Kadangi visa tai dar labai „procese“, nenoriu skubėti su detalėmis, tačiau pasižadame periodiškai pasipasakoti, kas ir kaip vyksta.

Žinoma, būtų labai smagu sulaukti grįžtamojo ryšio, ar Jums šie teiginiai rezonuoja, ką Jūs tikėtumėtės iš (arba ką nuveikti palinkėtumėte) PVPA.

Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas

Naujienos trumpai
 • 2016.08.26 mokymus pradėjo specializuotų streso valdymo mokymų grupė.
 • PVPA valdyba strateginėje sesijoje sutarė rinktis kiekvieną mėnesį. Artimiausias posėdis - rugsėjo 20 d.
 • 2016.09.14 įvyko mentorystės programos mentorių supervizija.
 •  "Pagrindinių personalo valdymo rodiklių" tyrimo respondentams ataskaita bus išsiųsta artimiausiu metu. Visiems PVPA nariams bus išsiųsta 3-ijų metų palyginamoji lentelė.
 • 2016.09.16 prasideda Personalo valdymo standarto mokymų pagrindinė programa, kurioje mokysis 15 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Telšių, Marijampolės, Panevėžio, Alytaus. Kiti mokymai prasidės 2017 m. sausio pabaigoje. Jau dabar galite rezervuoti vietą, parašydami el. paštu renata@pvpa.lt.
PVPA RENGINIAI

"Rytas kitaip"

Pirmąjį 2016 m. pusmetį intensyviai nagrinėję darbuotojų įgalinimo temą, tęsiame "Rytus kitaip" pasirinkdami kitokių personalo valdymo praktikų temą. Įdomūs pasiūlymai visada laukiami! Kitas "Rytas kitaip" - spalio 11 d.

2016.09.13 "Ryte kitaip" svečiavosi ir Circle K (Statoil) praktikomis bei ... bandelėmis dalijosi Personalo departamento direktorė Neringa Žilinskienė ir Degalinių tinklo departamento direktorė Daiva Pivoriūnienė.

2016.09.21 Forumas „Naujausios mokymosi tendencijos – lauktuvės iš Londono“

Data: 2016.09.21 14- 17 val.
Vieta: ISM Inovacijų bazė, Arklių g. 18, Vilnius

Gegužės 10-11 d. grupė kolegų dalyvavo Londone kasmetiniame CIPD renginyje Mokymosi ir ugdymo šou (CIPD Learning and Development Show). Konferencijoje dalyvavę Lietuvos atstovai mielai sutiko pasidalinti parsivežtomis įžvalgomis ir pasaulinėmis tendencijomis.

Daugiau informacijos ir registracija >>

2016.09.29 Seminaras „Naujasis Darbo kodeksas: viskas, ką turėtų žinoti (ir kam turėtų ruoštis) personalo valdymo profesionalas“

Priėmus naująjį Darbo kodeksą, PVPA padės savo nariams pasiruošti tinkamai jį taikyti. Pradedame seminarus šia tema.

PVPA narių, Advokatų profesinės bendrijos „Judickienė ir partneriai JUREX“ vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė  kviečia personalo specialistus į seminarą, kuriame bus pristatoma, kaip nuo ateinančių metų keisis darbo sutarčių tvarka, kokios bus naujos sutarčių rūšys ir kokiu būdu bus galima jas nutraukti. Taip pat advokatė J. Judickienė aptars naują darbo ir poilsio laiko reguliavimą, pristatys darbo užmokesčio mokėjimo naujoves, supažindins su drausmine ir materialine atsakomybe, žalos atlyginimo tvarka, darbo ginčų nagrinėjimo pakeitimais.

Daugiau informacijos ir registracija>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros Valiunas Ellex darbo teisės advokatas.

Rubrikoje:

 • Darbo kodekso priėmimas;
 • skelbiame iniciatyvas dėl darbo teisės reguliavimo ir darbo ginčų nagrinėjimo tobulinimo.
 • vis dar galite klausti teisininko.

Išsamiai skaitykite čia>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
PARTNERIŲ RENGINIAI

2 intensyvios dienos personalo profesionalui bendraminčių būryje

PVPA - CONFINN organizuojamos konferencijos partneris. PVPA nariams su kodu PVPA-10 taikoma  10 proc. nuolaida.

VILNIUS, 2016.10.04

Apie HR ateitį ir naujausias tendencijas, iššūkius skaitmeniniame amžiuje, darbuotojų paiešką ir įsitraukimą, psichologijos, vadybos ir neuromokslo įžvalgos kartu su dr. ROBERTS KILIS (Kembridžo universitetas), BOB MORTON (Europos Personalo Valdymo Asociacija), JAN HAINES (HR Factory), EVEN BOLSTAD ir eile personalo valdymo profesionalų iš Lietuvos.

VILNIUS, 2016.10.05 arba KAUNAS, 2016.10.06

XIV-oji didžiausia Lietuvoje kasmetinė darbo teisės ir personalo konferencija: žmogiškieji ištekliai ir personalas, naujasis darbo kodeksas, geroji HR patirtis, psichologinės temos, LAT sprendimai ir kontraversiška praktika, didžiausios darbdavių klaidos ir praktiniai patarimai. Nauji pranešėjai ir naujos temos!

DETALI INFORMACIJA IR REGISTRACIJA>>

2016.11.10 Tarptautinė konferencija "Personalo spindesys ir skurdas. Talentai: iššūkis – surasti ir išlaikyti"

Kviečiame PVPA narius atvykti į kasmetinę tarptautinę konferenciją, kurios tema „Talentai: iššūkis – surasti ir išlaikyti.“

Tarptautinė konferencija  įvyks š. m. lapkričio 10 d. Vilniuje, Kempinski Hotel, Cathedral Square.

PVPA nariams dalyvio mokestis 115 Eur plius PVM. REGISTRUOJANTIS BŪTINA PARAŠYTI PRIERAŠĄ PVPA.

(dalyvio kaina ne PVPA nariams 125 Eur plius PVM)

Daugiau informacijos http://www.masterclass.lt/konferencija/

KITI RENGINIAI

Spalio 13 d.  į Vilnių sugrįžta gerai žinomas darbdavių prekinių ženklų formavimo ir vystymo ekspertas iš Australijos Brett Minchington. Vienos dienos praktiniame seminare:

 • įsitikinkite, kad darbdavio įvaizdis turi didelę įtaką kompanijų pardavimams ir pelnui
 • išmokite išmatuoti darbdavio įvaizdžio ROI
 • išgirskite  pasaulines  Google, IKEA, P&G, Deloitte, L’Oreal, Volvo Cars, adidas Group, Sodexo ir LinkedIn darbdavio įvaizdžio praktikas 
 • sužinokite, kaip ruošti darbdavio įvaizdžio strategijas pritaikytas talentų pritraukimui ir išlaikymui tiek smulkioms tiek didelėms kompanijoms

Dalyvio mokestis tik 390 eur.  PVPA nariai gali registruotis su kodu PVPA. Pirmieji 10 užsiregistravę gaus dovanų Brett knygą “Employer branding & the new world@work”
Daugiau informacijos ir registracija renginio puslapyje>  

2016.10.27 Baltic Thought Leadership Forum “360 Connect” about Growing effective teams in companies

The forum, addressing popular topics of current work market,  will take place in Riga on the 27th of October, in Hotel Radisson Latvia on the 27th floor. We have invited CEO ’s and HR managers of the biggest companies in Baltics to attend.

Some of the speakers include – Daiga Ergle (Head of HR of Airbaltic and PINS), Thomas Bothe ( strategic leadership coach for biggest companies across Europe), Claudio Rivera ( Lead of Education System Work group in FICIL) and others.

PVPA members are granted 10 percent discount with code 360connectsave10 .

More information and tickets>>

Harward Business Review apžvalga

PVPA narė – kompanija OVC Consulting –   pristato naujausią Harvard Business Review numerį. 

Liepos – rugpjūčio mėn. tema – įvairovės (diversity) valdymas. Įvairovė komandose ir organizacijose padeda joms inovuoti ir spręsti problemas, tačiau ją skatinti nėra lengva. Šio mėnesio HBR straipsniuose plačiau skaitykite, kodėl daugelis įvairovės valdymo iniciatyvų nesėkmingos ir kokie praktiniai žingsniai turi teigiamą poveikį.  daugiau…

NARYSTĖ PVPA

Planuodami narystę asociacijoje 2017 m., atkreipkite dėmesį į 2016.05.18 visuotiniame narių susirinkime/konferencijoje priimtus nario mokesčio pakeitimus. Su jais galite susipažinti ČIA>>, skyrelyje "Nario mokesčiai".

MailerLite