همه چیز درباره ی EID Surprise

جشنواره بزرگ گروه نرم افزاری سازه در جمعه 25 خرداد تجربه ای بسیار لذتبخش برای خرید با خود دارد. قبل از آنکه به جزئیات این جشنواره کم نظیر بپردازیم محصولات جدیدی که نتیجه پشتیبانی شما و کوشش همکاران ماست را بشناسید...

0

SAZE90 به عنوان محصول پایه گروه نرم افزاری سازه، تا 3-4 ماه آینده تحت برند +SAZE90 با تغییرات اساسی که مد نظر شما کاربران محترم بوده است عرضه می گردد. کلیه کاربران فعلی SAZE90 که خدمات SUM(پشتیبانی) معتبر دارند می توانند این ارتقاء متفاوت را به صورت رایگان دریافت کنند. 
قابلیت ها و پیشرفت کار +SAZE90 را از اینجا دریافت کنید. اطلاعات بیشتر...

0

DrSAZE-frp ویژه تقویت قطعات سازه ای، آخرین تست های خود را پشت سر می گذارد. منتظر تولد این نسخه تکنیکال و بی نظیر با قابلیت های منحصربفرد تا 3-2 ماه آینده باشید.
علاوه بر محصول فوق، خریداران محترم می توانند DrSAZE-wall ویژه طراحی دیوارهای برشی را در جشنواره روز جمعه 25 خرداد خریداری کنند.  اطلاعات بیشتر...

0

برند SAZE90 بخش بزرگی از پیشرفت خود را مدیون دنیای وب و تجارت الکترونیک است. اگر ما توانستیم از طریق وب به بازارهای دست نخورده دست پیدا کنیم، چرا به شما چه به عنوان مهندس سازه، معمار، تاسیسات یا هر مارکت دیگری که دارید کمک نکنیم؟
اطلاعات بیشتر . . .

در ماه رمضان برای موفقیت گروه نرم افزاری سازه در بازار بین المللی دعا کنید.یک ایده این است که  موفقیت این شرکت در بازاربین المللی به مهندسین ایرانی ارتباطی ندارد. اما یا موفقیت در آنسوی مرزها، درآمدهای حاصل صرف سرمایه گذاری و توسعه بیشتر در ایران خواهد شد.
شادی شروع  در بازار بین المللی را طی چند هفته ی آینده با شما تقسیم خواهیم کرد.

0

ادامه دارد...

SAZE Software Group

info@Saze90.com

03134005

SAZE90.COM