Rask laiko naujoms žinioms

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. RUGSĖJIS

Aušros Bytautienės foto

Sveiki, mielieji,

Prasidėjus rugsėjui kaip grybai po lietaus pasipila ir tradiciniai PVPA renginiai. Su dalimi Jūsų jau buvome susitikę šio mėnesio „Ryte kitaip“, su kitais nekantraujame pasimatyti kituose artėjančiuose renginiuose.

Ruduo ypatingas ir tuo, kad jau visai netrukus, rugsėjo antroje pusėje, pradėsime naują atnaujintos koncepcijos mentorystės programos etapą. Spalio 20 d. mokslus pradės patyrusių personalistų grupė atnaujintoje Personalo valdymo standarto programoje „Personalo valdymo strategija ir taktika“. Dar ne vėlu prie šios grupės prisijungti ir Jums!

Šį mėnesį nepamirškite sudalyvauti ir didžiausioje Lietuvoje personalo konferencijoje „HR Savaitė Lietuva“. Kartu su organizatoriais stengėmės, kad konferencijos programa būtų įdomi ir vertinga kiekvienam jos dalyviui.

Taip pat noriu paraginti, kad nedvejodami kreiptumėtės į mus, jei turite spręstiną klausimą ir norėtumėte padiskutuoti kolegų tarpe, jei norite priimti bendraminčius savo įmonėje, jei norite pasidalinti savo idėjomis ir įgyvendintomis praktikomis.

Linkiu gražaus ir turiningo rudens!

PVPA direktorė Aušra Bytautienė

 Dar šiemet galite tapti PVPA nariu

Informacija ir registracija >>

PVPA RENGINIAI

2017.09.05 Rytas kitaip "Personalo valdymas ir atsakingi pokyčiai"

2017.09.19 Popietė „Lauktuvės iš tarptautinių konferencijų“

Data: 2017 m. rugsėjo 19 d. 14:00 -16:30 val.
Vieta: Vilniaus kolegija, Didlaukio g. 49, Vilnius.

Tęsiame tradicijas ir kviečiame į popietę, skirtą pasidalijimui įspūdžiais iš tarptautinių konferencijų, kuriose teko dalyvauti PVPA nariams - HR Vision konferencijos (2017 birželis, Amsterdamas) bei 6th HR Minds Summit (2017 vasaris, Viena) ir 7th HR Minds Employee Engagement Forum (2017 birželis, Amsterdamas).

Detali informacija ir registracija>>

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE!

 • 2017.10.03 9 val. "Rytas kitaip: Skandia personalo valdymo procesai. Kaip sukurti efektyvų naujų darbuotojų įvedimo procesą, nenaudojant papildomų išteklių?".
 • 2017.11.09  13 val. Forumas apie atrankas

Naujausia info visada skelbiama www.pvpa.lt ir PVPA FB paskyroje.

MENTORYSTĖ

Atsižvelgdami į trijų metų patirtį, pasiektus rezultatus bei gautą grįžtamąjį ryšį, dar šiemet pradėsime atnaujintą mentorystės programą.

Pagrindiniai pokyčiai:

 • laisvesnis, iš anksto aiškus formatas: 9 suplanuotos teminės sesijos per metus, pagal ugdytinių išsakytus pageidavimus. Sesijos susidės iš sutartos temos bei ugdytinio galimybės aptarti su vietoje esančiu pasirinktu mentoriumi detaliau jam/jai aktualią temą.

 • Laisvai susidarančios poros pagal temas, mentoriaus patirtį klausimo sprendimui.

 • Taikysime šiuolaikinius bendruomeninio mokymosi principus (angl. Collective learning).

 • Kviesime dalintis patirtimi ir labai, ir mažiau patyrusius personalo vadovus/specialistus.

MENTORIŲ IR UGDYTINIŲ ATRANKA BUS SKELBIAMA ARTIMIAUSIU METU.

PERSONALO VALDYMO STANDARTAS

KODĖL VERTA RINKTIS?

 • Praktinis pritaikomumas
 • Pažangūs mokymosi metodai
 • Dalijimasis patirtimi
 • Minimalus atsitraukimas nuo darbo
 • Dėstytojai – solidžią patirtį turintys profesionalai
 • programose naudojamos naujausios personalo valdymo metodikos

PAGRINDINĖS PROGRAMOS MOKYMAI (80 ak. val)

Vietų nebeliko. Registruojama į 2018 m. sausio pabaigoje prasidėsiančius mokymus.

Detali informacija >>

PROGRAMA PATYRUSIEMS "PERSONALO VALDYMO STRATEGIJA IR TAKTIKA" (160 ak.val)

Mokymų pradžia 2017 m. spalio 20 d. Dar liko vietų. Palankesnė kaina - iki rugsėjo 15 d.

Detali informacija >>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką parengė ir į  dar vasarą užduotus klausimus atsako  Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Klausimų ir atsakymų ieškokite čia>>

UŽDUOK KLAUSIMĄ TEISININKUI ČIA>>
PARTNERIŲ RENGINIAI

Pats didžiausias visus personalo valdymu besidominčius suburiantis renginys Lietuvoje šiemet vyks dar intensyviau!  Detali informacija čia >> .

PVPA nariams su kodu PVPAHR2017 taikoma 10% nuolaida.

PASIŪLYMAI PVPA NARIAMS

Š.m. spalio 18-22 d. Lietuvoje lankysis Tarptautinės Emocinio Intelekto Asociacijos (ISEI) prezidentas, New York City universiteto psichologijos profesorius Dr. John Pellitteri. Vizito metu profesorius skaitys paskaitas Lietuvos akademinei bendruomenei apie Emocinio intelekto teoriją ir praktinius taikymus, naujausius matavimo įrankius ir tyrimus įvairiose srityse.

Taip pat bus organizuojami dviejų pakopų mokymai profesionalams, dirbantiems žmonių ugdymo ir konsultavimo srityje, suteiksiantys tarptautinę ISEI sertifikaciją. ISEI asociacija vienija per 200 pasaulio universitetų, jų Taryboje yra tokie mokslininkai ir tyrėjai, kaip P.Solovey ir J.Mayer - EI teorijos pradininkai - todėl jų organizuojami sertifikuoti mokymai yra itin profesionalūs žinių ir praktinio pritaikymo aspektu.

Tokia galimybė yra pirmoji Baltijos šalyse, kviečiame pasidomėti bei pasinaudoti organizatorių suteikiama 20 proc. nuolaida PVPA nariams.

Visa informacija>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite