Use this area to offer a short preview of your email's content.

TRUMPAI, GLAUSTAI IR AIŠKIAI

susipažinkite su pagrindinėmis naujienomis 

2018 I ketvirtis | Leinonen Lietuva

Mielas skaitytojau,

Leinonen Lietuva reguliariai informuoja apie svarbius praktinius aspektus apskaitos, mokesčių bei teisės srityse ir padeda sekti pagrindines naujienas šiose srityse. Jei Jums reikia detalesnių paaiškinimų, kaip šie pokyčiai ar kiti mokestiniai įstatymai daro įtaką Jūsų verslui, mums būtų malonu su Jumis susipažinti ir aptarti Jūsų verslo finansinius aspektus.

Mes esame pasirengę dalintis savo žiniomis ir patirtimi su verslininkais, finansų specialistais ir kitais asmenimis, kuriuos tai galėtų dominti.

Leinonen Belarus pradėjo verslą Minske

Džiaugiamės galėdami informuoti savo klientus ir partnerius, kad Leinonen išsiplėtė Rytų Europos rinkoje, įtraukdama Baltarusiją. Mūsų Minsko biuras yra visiškai naujas ir priklauso patronuojančiajai bendrovei Leinonen Group. Jis teikia tas pačias aukštos kokybės apskaitos, darbo užmokesčio ir konsultavimo paslaugas, kurias Leinonen teikia visoje Europoje. Naujajam biurui vadovauja Suomijos pilietis Tuomas M. Pukkala. Biuras įsikūręs istorinio Minsko centro širdyje, Zybitskaya gatvėje 4.

Plačiau apie tai skaitykite čia

Kitos naujienos

Paprastesnė darbuotojų iš ne Europos Sąjungos šalių įdarbinimo tvarka

Lietuvos Respublikoje įsteigtoms bendrovėms kuriama paprastesnė tvarka siekiant įdarbinti darbuotojus iš ne ES valstybių.


Paprastesniam ir greitesniam užsieniečių įdarbinimui yra dvi galimybės:

  • bendrovės įtraukimas į Patvirtintų įmonių sąrašą arba 
  • bendrovėje dirbančių darbuotojų profesijų pripažinimas trūkstamomis Lietuvoje. 

Ar darbdavys turi teisę stebėti darbuotojo asmeninį susirašinėjimą?

Remiantis galiojančiomis įstatymų nuostatomis bei teismų praktikos analize, galima teigti, jog darbdavys turi teisę kontroliuoti darbuotojų elektroninį susirašinėjimą, jeigu įmonės vidaus tvarkos taisyklėse ar kitame vidaus dokumente aiškiai nurodyta, kad darbo priemones asmeniniams poreikiams naudoti draudžiama bei įtvirtinta darbdavio teisė vykdyti stebėjimą bei tikrinimą. Su tokiomis taisyklėmis darbuotojas privalo būti tinkamai supažindintas, o stebėjimas galimas tik tokiu atveju, jei tai būtina, teisėta bei proporcinga, taip pat jeigu darbuotojas apie tokį stebėjimą yra informuotas iš anksto.

Plačiau apie tai skaitykite čia
Plačiau apie tai skaitykite čia

Taip pat Leinonen puslapyje kviečiame skaityti

Akcinių bendrovių įstatymo naujovės

Socialinio draudimo įmokos nuo minimalaus mėnesinio atlyginimo

Rizika pirkėjui tarptautinėje prekyboje

Ar nuomininkas visuomet turi pirmenybės teisę pratęsti nuomos sutartį?

Kiekvienas klientas mums yra išskirtinis ir mes stengiamės padėti kiekvienam kaip tik galime.

Turėdami 20 metų patirtį Lietuvoje, mes kuriame ir padedame valdyti apskaitos ir mokesčių politikas įmonėms tik pradedančioms verslą arba turinčioms jau didelę verslo istoriją.

Nerimaujate dėl apskaitos procesų ar apmokestinimo schemos taikomos Jūsų įmonėje. Prašome kreiptis:

ZITA MERKELIENĖ

Generalinė direktorė

tel. +370 699 32529

e-mail: zita.merkeliene@leinonen.lt

LINA LAPYTĖ

Mokesčių ir teisinių paslaugų vadovė

tel. +370 618 79158

e-mail: lina.lapyte@leinonen.lt

Contact Us Now

Leinonen Group is a Finnish-owned private accounting and advisory company, which was established already in 1989. Leinonen Group helps companies enter and succeed in challenging business environments by offering reliable accounting, payroll management, advisory, administration, and audit services. The deep local expertise and personal service approach, combined with wide international presence, is our strength. Our 13 offices can be found in the main cities of 11 countries – Finland, Sweden, Norway, Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Bulgaria, Hungary, Russia, and Ukraine.

Read more: www.leinonen.eu

Follow Leinonen Group in Social Media

Best Regards

Leinonen Lithuania

Vilnius | Kaunas

+ 370 5237 5040

leinonen@leinonen.lt

www.leinonen.lt

Twitter Linkedin

Leinonen Lithuania