DAYS HOURS MINUTES SECONDS

Labas, draugai!

Turbūt galime taip Jus vadinti. Su visais Jumis buvome susitikę. Su kai kuriais tik kartą, o su kai kuriais - visus šešis! Iki nuotykių lenktynių "Pažink Panevėžį 2018" starto ir mūsų susitikimo liko kiek mažiau nei du mėnesiai. Keletas komandų jau užsiregistravo ir ruošiasi nuotykiams. Norime pakviesi registruotis ir Jus! Ir raginame suskubti, nes registracija brangsta jau balandžio 22 d.!

REGISTRUOTIS

Kas laukia šiemet?

VAKARINIS STARTAS

Pirmą kartą Lietuvoje - vakarinės/naktinės lenktynės! Nuotykių lenktynių startas vakare, o finišas planuojamas apie 23-01 val.

RIEDUČIŲ ETAPAS

Pirmą kartą nuotykių lenktynėse "Pažink Panevėžį" yra planuojamas riedučių etapas trasoje. Neturintys riedučių šį etapą galės įveikti bėgte.

VANDENS UŽDUOTYS

Birželio mėnuo leidžia planuoti daugiau užduočių bei rungčių, kuriose galima sušlapti. Tačiau atminkite, kad vandens rungtys neapsiriboja tik baidarėmis :)

NAKVYNĖS GALIMYBĖ

Galėsite likti nakvynei ir pratęsti nuotykių aptarimą iki paryčių. Dar vyksta derybos, bet greičiausiai tai papildomai jums nekainuos. Tereiks atsivežti savo palapinę bei kitą norimą turistinį inventorių. 

UNIKALŪS MEDALIAI

Kiekvienas finišavęs dalyvis gaus unikalų, specialiai šiam renginiui pagamintą medalį. Šis medalis bus pirmoji iš trijų medalių kompozicijos dalių. Nesudalyvavę "Pažink Panevėžį" praras galimybę surinkti pilną kolekciją. Apie kitus du medalius ir kaip juos gauti - pranešime netrukus ;)

PRAMOGOS

Bus ką veikti ir iki starto ar po finišo. Tinklinis, šokiai ir t.t. Galėsite atvykti ir dienos metu, likus dar nemažai laiko iki starto. Šiemet kviečiame ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti :)

REGISTRUOTIS

www.PazinkPanevezi.lt

Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Klajūnas"

+370 674 14017

info@klajunas.eu

LIKE FORWARD