Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. GRUODIS

Sveiki, kolegos,

Metams persiritus į paskutinįjį mėnesį skubu priminti, jog tai pats geriausias laikas pratęsti narystę PVPA. 

Kitąmet vėl bus daug įdomių ir vertingų susitikimų. Jau planuojame renginius personalo funkcijos efektyvinimo, personalo vadovo rolės, mokymosi organizacijoje, darbuotojų motyvavimo ir kitomis temomis. Dar viena iš būsimų temų – įvairovė ir įtrauktis darbovietėje. Šiai temai pasitelksime ne tik Lietuvos, bet ir užsienio patirtį bei įžvalgas, kartu su partneriais vystydami tarptautinį projektą „Strategic Thinking on Diversity Management and Inclusion in the Workplace“.

Ir dar noriu paraginti būtinai balsuoti už jums patikusį PVPA 2017 metų renginį, pranešėją, vizitą į įmonę bei renginių metu pristatytą sėkmės istoriją – taip visi kartu ne tik prisiminsime 2017-ųjų įžvalgas, bet ir paskatinsime kolegas ir kitąmet nuoširdžiai bei atvirai dalintis savo patirtimi.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NARYSTĖ PVPA
Daugiau apie narystę

Esamiems nariams: norėdami pratęsti narystę, rašykite info@pvpa.lt.

Naujiems nariams:  užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

PVPA RENGINIAI

2017.12.05 „Rytas kitaip: sutartinės“

Data ir laikas: 2017 m. gruodžio 5 d. 9-11.00 val.
Vieta: Geltonos sofos klubas, Šeimyniškių g. 23, Vilnius 

Paskutinį 2017 metų “Rytą kitaip” paskyrėme labai neįprastai temai – sutartinėms. Sutartinės – unikalus lietuvių kultūros reiškinys, lydėjęs mūsų protėvius per didžiąsias šventes ir darbus, kurį artėjant metų pabaigai prisiminti labai simboliška. Kartu su jumis norime pažvelgti į tai nauju kampu.

Sutartinių dainavimas ir apskritai dainavimas išlaisvina balsą – o tai yra vienas pagrindinių personalo valdymo profesionalo darbo įrankių. Žaisime garsais, pažinsime save per garsą ir pamėginsime kartu su kolegomis patirti bendros dainos malonumą.

Ryte kitaip svečiuosis Laurita Peleniūtė – profesionali folkloro atlikėja, ilgametė baltų apeiginio folkloro grupės „Kūlgrinda“ bei folkroko grupės „Žalvarinis“ narė. Anot Lauritos, dainuoti sutartinę – tai reiškia “sutarti, bendrauti, susitarti”. O tai irgi labai svarbi personalo valdymo profesionalo darbo dalis.

PS: kviečiame prisijungti net ir tuos, kuriems muzikos mokytoja sakė “tau dramblys ant ausies užlipo”.

Daugiau informacijos ir registracija>>

Kaip žinia, iki naujų metų didžiajai daliai darbdavių (su 20 ir daugiau darbuotojų) teks sudaryti darbo tarybų rinkimų komisijas. Šios komisijos per maždaug du mėnesius turės suorganizuoti darbo tarybų rinkimus. Kas iš viso to gali išeiti mes aptarsime naujoje PVPA rubrikoje FB Live „Eksperto valanda“, kurioje šį kartą svečiuosis PVPA valdybos pirmininkas, Ellex Valiunas darbo teisės advokatas Rimantas Stanevičius.

Forumo „Reikia darbuotojų. Kaip turėti iš ko atsirinkti? vaizdo įrašas

Dalinamės 2017.11.14 forumo „Reikia darbuotojų. Kaip turėti iš ko atsirinkti?“ vaizdo įrašu>>.

Sau patogiu metu galite peržiūrėti aktualius pranešimus ar visą forumą.

NAUJIENOS

Baigėsi Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai

2017.11.27 baigėsi Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai.  Net 16 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Plungės, Kėdainių, Šiaulių  kartu su patyrusiais dėstytojais gilino savo žinias bei ieškojo atsakymų į svarbius personalo valdymo klausimus, dalijosi patirtimi tarpusavyje.

Kiti mokymai prasidės 2018 m. sausio 26 d.  (grupė sudaryta, registruojame tik į rezervinį sąrašą) ir 2018 m. rugsėjo mėn. Rezervuoti vietą ar pasiteirauti galima el. p. renata@pvpa.lt ar tel. 865250517.

Daugiau informacijos>>

Laimėtas finansavimas įvairovės ir įtraukties didinimo darbo vietoje projektui

PVPA kartu su partneriais iš Lietuvos, Latvijos, Kipro, Graikijos laimėjo ES Erasmus+ K2 partnerysčių projektą "STRATEGIC THINKING ON DIVERSITY MANAGEMENT AND INCLUSION IN THE WORKPLACE" (DIMAIN).

Projekto tikslai anglų kalba:

  • To launch, host, and manage National Diversity Charter in partner countries, which will create awareness, make progress in managing diversity and promote inclusion
  • To develop and disseminate a Practical Guide, approaches and activities that will support inclusion and diversity and ultimately reduce discrimination and social inequality within the workplace and wider society
  • To provide training and professional development to managers, HR, personnel specialists and adult educators, equipping them with the necessary knowledge, attitudes and competences to successfully manage and support diversity and inclusion in the workplace
  • To provide an OER platform that enables target group and stakeholders to develop networks of practitioners who implement diversity management and inclusion practices, measures

PVPA apdovanojimai 2017

Pirmą kartą asociacijos istorijoje norime kartu apžvelgti ir įvertinti, ką nuveikėme 2017-aisiais, kokie renginiai, pranešėjai paliko jums didžiausią įspūdį. Jau nuo kitos savaitės kviesime narius aktyviai dalyvauti ir balsuoti šiose kategorijose: Metų vizitas, Metų renginys, Metų pranešėjas, Metų sėkmės istorija.

Daugiau informacijos jau greitai!

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite