Birželio naujienlaiškis Peržiūrėti naršyklėje
undefined
Gerb. vyno mėgėjau,

Jei skaitote šį tekstą, tikėtina, kad bendraujame nebe pirmą kartą.  Esame nedidelė kompanija, grindžianti savo veiklą giliu vyno išmanymu ir siekiu keisti, edukuoti rinką. Todėl su kiekvienu savo klientu stengiamės palaikyti labai glaudų ryšį. Sausio 1-ąją įsigaliojus alkoholio reklamos draudimui liko vienintelis būdas informuoti Jus apie naujus produktus, vyno pasaulio naujienas ir pakviesti į renginius – socialiniai tinklai ir elektroniniai laiškai. 

2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo ES Bendrosios duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Todėl norime užtikrinti, kad Jūsų asmeninę informaciją, t. y. elektroninio pašto adresą, naudojame tik norėdami Jums pranešti naujienas. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ir nepasiekiami trečiosioms šalims.

Šį laišką gavote, nes registravotės mūsų tinklalapyje, pirkote mūsų prekes ar paslaugas arba pildydami lojalumo kortelės anketą pažymėjote, kad norite gauti mūsų informaciją. Jei nebenorite gauti „Vyno klubo“ naujienlaiškio, spauskite „Atsisakyti“. Jei norite toliau gauti mūsų laiškus, Jums nieko daryti nereikia. Daugiau informacijos apie „Vyno klubo“ duomenų apsaugos politiką rasite čia: http://www.vynoklubas.lt/privatumopolitika.

 

Pagarbiai
Arūnas ir Rasa Starkai
„Vyno klubo“ savininkai

Ką veikti Austrijoje vyno turistui

Vyno profesionalo pranašumas prieš vyno turistą – keliaujant darbo reikalus derinti su malonumu ir pažinimo džiaugsmu. Bet drauge tai ir trūkumas, nes kiekvienas ragautas vynas, pažintas vyndarys, vynuogyno pozicija galvoje turi sugulti analitinės informacijos pavidalu. Tačiau palikime šiuos rūpesčius kasdieniam darbui biure ir pažvelkime į Austriją tiesiog hedonisto, vyno ir gamtos mėgėjo akimis.

 

„G. D. Vajra“ – vyndarių šeima, užkrečianti meile ne tik vynui, bet ir žemei
Interviu

Kasdien Vajrų šeimos nariai kopia ir leidžiasi gimtojo Barolo kalvų šlaitais, su meile liesdami jų giminės sodintus ‘Nebbiolo‘, ‘Barbera‘, ‘Dolcetto‘, ‘Moscato‘ vynmedžius, ne taip gerai kitur žinomus ‘Freisa‘ ir Pjemonte retai aptinkamus ‘Pinot Nero‘ bei ‘Riesling‘.

 

Išankstinė 2017 m. Bordo derliaus prekyba

Po kruopščios 2017-ųjų derliaus analizės atrinkome šiais metais en-primeur išankstinėje prekyboje siūlomą vyną.

Birželio mėnesio asortimento naujienos

„G.D. Vajra“ (Pjemontas, Italija)
„Kuramoto Yamada“ (sakė, Fukujaus prefektūra, Japonija)
„Ninki Shuzo“ (sakė, Fukušimos prefektūra, Japonija)
„Ichinokura“ (sakė, Mijadzakio prefektūra, Japonija)

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
Restoranas „Ingredientai“ –  naujas mūsų partneris Klaipėdoje

Jaukioje uostamiesčio centro vietoje, Herkaus Manto skverelyje, įsikūrusiame restoranėlyje šeimininkauja pats savininkas – šefas Aurimas Labanauskas. Daugiausiai dėmesio jis skiria pasirinktiems ingredientams, stengdamasis, kad jo kulinariniai sprendimai neužgožtų neužgožtų ingredientų savitumo, o kaip tik tai pabrėžtų. Čia jaučiama didelė pagarba į restorano virtuvę atkeliaujantiems produktams, stengiamasi surasti kuo daugiau jų panaudojimo būdų.

„Ingredientai“ – tai vieta, kurioje savo atsargas papildysite dėmesio vertais gyvenimo ingredientais.

Adresas: H. Manto g. 36A, Klaipėda. Tel. Nr. 8 637 77331

Jamaikietiško Jerk Viščiuko čirškintojai - „Wingis“

 

Halės turguje esantis Wingis bistro ilgina darbo laiką iki 24 h!

Prasiplėtė ir alkoholinių gėrimų kolekcija: be pilstomo alaus jau galima paragauti kelių rūšių tekilos ir mezcalio. Visi gėrimai parinkti valgiaraščiui. Taip pat Wingis pradeda bendradarbiavimą su maisto pristatytojais Wolt.

Adresas: Halės turgus, Pylimo g. 58, Vilnius.

 

 

 

 

 

Tumpi vyno kursai mėgėjams

Trumpuosius vyno kursus sudaro 6 paskaitos.

Jeigu domitės vynu ir norite jį pažinti bei sužinoti daugiau, trumpieji vyno kursai skirti Jums! Čia išmoksite vyno kultūros pagrindų bei puikiai praleisite laiką su bendraminčiais.

Kursai prasidės – spalio 15 d.

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Mokymai – lapkričio 10 d. (šeštadienį)

Someljė kursai

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos Someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno entuziastai bei mėgėjai.

Paskaitos prasidės:

I semestras - rugsėjo 17 d.

II semestras - rugsėjo 18 d.

III semestras - rugsėjo 19 d.

nuo 700 €

Dėmesio!

Keičiasi „Vyno klubo“ darbo laikas

Šeštadieniais dirbsime valandą trumpiau - iki 17 h.

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Vasaros darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 17:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Vasaros darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00

 

Nebenorite gauti naujienlaiškio?
Atsisakyti